Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygwizdali go za przejście do Realu i teraz pewnie mu to na głowie siedzi i wielce Madrista się zrobił, wielce zawodnik... Żeby kogoś szanować najpierw trzeba sznować siebie...
0
apasionado:
dokładnie, bo gdyby wtedy Messi grał, załóżmy że jak teraz to nie byłoby tyle nazwisk... po za tym szkoda że tych przykładowych nawet 10 nazwisk nie podał ...
0
Edit: Messi był ale chodzi mi o jego czasy ***
0
bo nie bylo Messiego - proste... Gdyby nie CR7 i Messi którego próbuję się porównać z Crsitiano chociaż ten pierwszy to istny cud pilki nożnej to byłoby też z 10 nazwisk..
0
Oo a teraz byla lewa;d
0
Prawa noga! :P
0
szkoda Davida
0
jeeejku Messi tez czlowiek kurde...
0
Zmiany Tito zmiany, nie badz Smuda
0
jak krzycza:D "Messi" ;p
0
zamiast ciagnac to sie kladzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
barca rusza w tempo
0
Spokojnie czesto traicilismy piersi bramke
0
Atletico jest mordercze
0
Dajcie jakis dobry link please! :p
0
LEONIDAS!!!! :)
0
Torres to może sobie rywalizować co najwyżej z Lewandowskim..
0
jest niesamowity... A ludzie podniecają się jakimś Neymarem z deka przereklamowanym a tu mamy zawodnika który może jak równy z równym rywalizować z Messim i CR.. Falcao miecie dzisiaj że szok
0
Falcao miecie tam deportivo ;o
0
Gdybym nie miał pojęcia o piłce i Barcelonie, a jedynie wiedze że Real rywalizuję z Barceloną to pomyślałbym po tej wypowiedzi że Deco grał w Realu a nie w Barcelonie... To nie są złe słowa w stronę Barcy ale jakoś jak dla mnie nie zadowalające... :/
0
Dora jest za 10;p grzjmy kciuki :P
0
Chudini
Dzisiaj Messi może pobić rekord Mullera :P
0
Valencia w dolnej polowie tabeli szok;d
0
patyk_rl
Bd tak miły i postaram się poinformować :P
0
Pedro żeby był dokładniejszy były bardzo dobry ale on dużo kiwa jest szybki stwarza sytuacje ale potem albo zle poda albo strasznie przestrzeli... Trochę dokładności i będzie dobrze
0
Villa wybiegal ze 3 razy nikt go nie zauwazyl.. slaby przeglad pola maja narazie nasi mlodzi nasteocy :P Ale to kwestia czasu;]
0
ale onie graja POEZJA!
0
Woooooow! ale dlaczego nie młodi?:P Chociaż nowy Song też dobrze niech pogra;p
0
Teraz jonathana wstawić co mu szkodzi a z chęcią bym go zobaczył :)
0
Ah cycu(Walduś) !