0

Wygwizdali go za przejście do Realu i teraz pewnie mu to na głowie siedzi i wielce Madrista się zrobił, wielce zawodnik... Żeby kogoś szanować najpierw trzeba sznować siebie...

0

apasionado:
dokładnie, bo gdyby wtedy Messi grał, załóżmy że jak teraz to nie byłoby tyle nazwisk... po za tym szkoda że tych przykładowych nawet 10 nazwisk nie podał ...

0

Edit: Messi był ale chodzi mi o jego czasy ***

0

bo nie bylo Messiego - proste... Gdyby nie CR7 i Messi którego próbuję się porównać z Crsitiano chociaż ten pierwszy to istny cud pilki nożnej to byłoby też z 10 nazwisk..

0

Oo a teraz byla lewa;d

0

Prawa noga! :P

0

szkoda Davida

0

jeeejku Messi tez czlowiek kurde...

0

Zmiany Tito zmiany, nie badz Smuda

0

jak krzycza:D "Messi" ;p

0

zamiast ciagnac to sie kladzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

barca rusza w tempo

0

Spokojnie czesto traicilismy piersi bramke

0

Atletico jest mordercze

0

Dajcie jakis dobry link please! :p

0

LEONIDAS!!!! :)

0

Torres to może sobie rywalizować co najwyżej z Lewandowskim..

0

jest niesamowity... A ludzie podniecają się jakimś Neymarem z deka przereklamowanym a tu mamy zawodnika który może jak równy z równym rywalizować z Messim i CR.. Falcao miecie dzisiaj że szok

0

Falcao miecie tam deportivo ;o

0

Gdybym nie miał pojęcia o piłce i Barcelonie, a jedynie wiedze że Real rywalizuję z Barceloną to pomyślałbym po tej wypowiedzi że Deco grał w Realu a nie w Barcelonie... To nie są złe słowa w stronę Barcy ale jakoś jak dla mnie nie zadowalające... :/

0

Dora jest za 10;p grzjmy kciuki :P

0

Chudini
Dzisiaj Messi może pobić rekord Mullera :P

0

Valencia w dolnej polowie tabeli szok;d

0

patyk_rl
Bd tak miły i postaram się poinformować :P

0

Pedro żeby był dokładniejszy były bardzo dobry ale on dużo kiwa jest szybki stwarza sytuacje ale potem albo zle poda albo strasznie przestrzeli... Trochę dokładności i będzie dobrze

0

Villa wybiegal ze 3 razy nikt go nie zauwazyl.. slaby przeglad pola maja narazie nasi mlodzi nasteocy :P Ale to kwestia czasu;]

0

ale onie graja POEZJA!

0

Woooooow! ale dlaczego nie młodi?:P Chociaż nowy Song też dobrze niech pogra;p

0

Teraz jonathana wstawić co mu szkodzi a z chęcią bym go zobaczył :)

0

Ah cycu(Walduś) !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?