0

jeden komentator jest calkiem spoko, ujdzie no ale ten drugi to dno....

0

zalosny poziom komentatorow...

0

Dlaczego w przerwie studio umniejsza kunszt przy 1 bramce Messiego...;/

0

i niech mi ktos powie że Messi nie jest najlepszy... co dzisiaj robi na boisku to poezja :)

0

Messi klasa PONAD SWIATOWA!

0

blaugrna7:
http://atomowe.tv/live/
jakosc nie zachwyca ale przynajmniej nie tnie

0

dlaczego on jeszcze bana nie dostal?

0

Alba w Barcy wyrośnie na najlepszego na lewej obronie

0

haha co Messi;d

0

ale mi sie podoba dzisiaj gra.. szybka bez pierdzielenia :P

0

ale sie podniecilem!:D

0

Alba jaki to trafiony transfer ahh :)

0

Ale skład

0

no to miłego kupowania koszulek...

0

pamiętam jak niektórzy pisali że Pique to drewno na obronie a teraz każdy cieszy się z jego powrotu, mam nadzieję że teraz się go doceni... że jest kluczowy na obronie wraz z Puyolem.

Oni to mają życie :P

0

Szkoda że Thiago Silva zdecydowal sie na psg, moglismy miec dobrego obronce... Co jak co ale kibice celtiku grali w 13 bo ich kibice byli wspaniali nie robili za 12 zawodnika lecz za 12 i 13. Szukajmy obroncy i bramkarza

0

szkoda ze real goni...;/

0

rille2, mimo ze z 40 sekund opoznienia to jakos jest swieeeeetna

0

Benzema... haha, a to dobre xd

0

Mou jest tak fałszywym i chamskim człowiekiem że raczej nie ma co brać pod uwagę jego wypowiedzi na ten temat, jest Portugalczykiem jak Cr7 i gra w jego zespole,nic dziwnego... szczerze mówiąc nie ufam mu ani trochę... Myśli że jak będzie chamski to gdy powie że jest szczery to ludzie mu uwierzą... nie dawno chwalił Messiego...

0

" Real to klub dżentelmenów, dlatego nie możemy tu rozmawiać na temat sędziów" Jeżeli to jest dobrze przetłumaczone i prawdą jest że tak powiedział to ja nie mam słów na tego pana;/

0

kto ma jakis dobryy link?

0

kto ma dobra transmisje na necie? ostatnio ktos podal na mecz z Sevilla była jakość jak marzenie

0

Troszke za blisko aleee moze moze

0

Song porazka

0

a może Adriano za Alvesa?:>

0

Ja chcę bramkę ! Co ja gadam dwie bramki dla Barcy ! Mamy 45 minut można to jeszcze wygrać i to nawet wysoko tylko trzeba dokładności w offensywie

0

Alves jakby jakiś zamyślony ;/ Ogólnie coś z offensywą cięzko w tym sezonie :/

0

To Sabotaż!

0

Ja tylko martwie się o obronę, tyle kontuzji i niedyspozycji, jeszcze Sergio dzisiaj :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?