Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeden komentator jest calkiem spoko, ujdzie no ale ten drugi to dno....
0
zalosny poziom komentatorow...
0
Dlaczego w przerwie studio umniejsza kunszt przy 1 bramce Messiego...;/
0
i niech mi ktos powie że Messi nie jest najlepszy... co dzisiaj robi na boisku to poezja :)
0
Messi klasa PONAD SWIATOWA!
0
blaugrna7:
http://atomowe.tv/live/
jakosc nie zachwyca ale przynajmniej nie tnie
0
dlaczego on jeszcze bana nie dostal?
0
Alba w Barcy wyrośnie na najlepszego na lewej obronie
0
haha co Messi;d
0
ale mi sie podoba dzisiaj gra.. szybka bez pierdzielenia :P
0
ale sie podniecilem!:D
0
Alba jaki to trafiony transfer ahh :)
0
Ale skład
0
no to miłego kupowania koszulek...
0
pamiętam jak niektórzy pisali że Pique to drewno na obronie a teraz każdy cieszy się z jego powrotu, mam nadzieję że teraz się go doceni... że jest kluczowy na obronie wraz z Puyolem.
Oni to mają życie :P
0
Szkoda że Thiago Silva zdecydowal sie na psg, moglismy miec dobrego obronce... Co jak co ale kibice celtiku grali w 13 bo ich kibice byli wspaniali nie robili za 12 zawodnika lecz za 12 i 13. Szukajmy obroncy i bramkarza
0
szkoda ze real goni...;/
0
rille2, mimo ze z 40 sekund opoznienia to jakos jest swieeeeetna
0
Benzema... haha, a to dobre xd
0
Mou jest tak fałszywym i chamskim człowiekiem że raczej nie ma co brać pod uwagę jego wypowiedzi na ten temat, jest Portugalczykiem jak Cr7 i gra w jego zespole,nic dziwnego... szczerze mówiąc nie ufam mu ani trochę... Myśli że jak będzie chamski to gdy powie że jest szczery to ludzie mu uwierzą... nie dawno chwalił Messiego...
0
" Real to klub dżentelmenów, dlatego nie możemy tu rozmawiać na temat sędziów" Jeżeli to jest dobrze przetłumaczone i prawdą jest że tak powiedział to ja nie mam słów na tego pana;/
0
kto ma jakis dobryy link?
0
kto ma dobra transmisje na necie? ostatnio ktos podal na mecz z Sevilla była jakość jak marzenie
0
Troszke za blisko aleee moze moze
0
Song porazka
0
a może Adriano za Alvesa?:>
0
Ja chcę bramkę ! Co ja gadam dwie bramki dla Barcy ! Mamy 45 minut można to jeszcze wygrać i to nawet wysoko tylko trzeba dokładności w offensywie
0
Alves jakby jakiś zamyślony ;/ Ogólnie coś z offensywą cięzko w tym sezonie :/
0
To Sabotaż!
0
Ja tylko martwie się o obronę, tyle kontuzji i niedyspozycji, jeszcze Sergio dzisiaj :/