Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati zmienił zdanie i chce odejść. Tottenham i Chelsea głównymi faworytami do pozyskania go.
@Emhyr
7
Pierwsza niespodzianka na siatkarskich ME
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska @Encore @kewin @FCB24 @Xxxbarca4ever @Ojciec5tkidzieci
3
No to już praktycznie 100% pewne że 2 transfer o którym się mówi to Felix.
1
W klubie panuje przekonanie że 2 transfer oprócz Cancelo będzie do formacji ataku. Felix czeka i będzie czekał na Barcę.
0
VAR znowu zła linia.
10
Ojciec Yamala zmiana barw xD.
0
Lewy uraz ale będzie dostępny na Osasunę.
7
Rambla chyba miała rację :D
3
Śląsk szybko dementuje odejście Exposito do Rakowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Balde raczej nie zagra z Villarealem.
0
Felix czeka na Barcę nawet jeśli transfer ma nastąpić w ostatniej minucie.
1
Felix znowu odrzuca Arabię i czeka na Barcę do ostatniego dnia okna.
0
Liverpool nie będzie negocjował sprzedaży Salaha. Jedyna szansa na transfer do Arabii to wymuszanie go przez zawodnika.
0
Na Villarreal znowu 4-4-2.
0
Przylot Cancelo dopiero w przyszłym tygodniu.
@Emhyr
1
@Khajio O to tego nie widziałem a pamiętasz gdzie go umieścił?
1
@Emhyr W ogóle chyba pierwszy zawodnik który ma 2 razy here we go podczas jednego okna.
7
Fajna nitka obalająca tezę że Lewy nie ma z kim grać.
2
1
Barca będzie czekać na transfer Felixa do ostatniej chwili.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alexis z ofertą od Interu.
0
@Emhyr Aletico praktycznie w tragicznej pozycji negocjacyjnej bo on musi odejść a blokuje wszystkie lepsze oferty .
0
Transfer Felixa jest w toku ale wymaga czasu.
@Emhyr
0
Cela zmieniła warunki umowy i transfer Veigi zagrożony upadkiem.
0
Vlachodimos faworytem na nowego rezerwowego bramkarza w United.
1
Xavi na trybunach i szybkie info że Fati wejdzie jako pierwszy za Gaviego xD.
3
de Jong jako obrońca a nie jak niektórzy uważali 5 pomocnik.
0
@Emhyr Na ten moment już widzę komentarze gdzie Fati xD.