0


Do PSG ma trafić zarówno Ramos jak i Kolo Muani.

5

Kolejna osoba dementuje.

9

@Lisek Już lecą, o 20 mają być w Barcelonie, info od Victora Navarro.

2

Mundo dementuje, oba te źródła na podobnie niskim więc trzeba poczekać na kogoś lepszego.

0

@Emhyr Ciekawe czy Xavi powie coś mocniejszego na konfie na jego temat bo on jest najbardziej oszukany.

0

@Emhyr Podobno klub podważa legalność działań Sissoko także będą jajca jeszcze xD.

0


Umowa 50/50 wygasła . Barca i Dembele muszą teraz negocjować podział sumy. Inną możliwością są negocjacje z PSG aby wszystkie strony doszły do porozumienia.

0


Barca wraca po Cancelo mimo że transfer Fresnedy był już bliski zamknięcia.

3


Jest i Dembele xD.

3


Xavi teraz zapewne będzie forsował sprowadzenie Bernardo.

0


Collado został wypożyczony ze względu na to że Betis nie byłby w stanie go zarejestrować.

0


Collado odchodzi do Arabii.

9


To tylko opinia a nie info . Zgadzacie się z nią?

1

@PatriBarca Wtedy by dostał 20-25 milionów ale raczej nie dostanie nic bo kupią go po negocjacjach.

0


Podobno info które podają teraz media pochodzi od samego Sissoko.

0


Potwierdzenie wcześniejszych doniesień MD. Dembele nie odejdzie za klauzulę 50 milionów i uda się z drużyną do Las Vegas a PSG ma 5 dni na złożenie oferty.

0


Kolejne źródło według którego nic się dzisiaj nie wydarzy.

1


Dembele nie powiedział na spotkaniu z Xavim jaka jest jego decyzja. Odbędzie się kolejne

0


W Dallas 17:05. Dembele nadal niczego nie ogłosił.

1


Brak wpłaty klauzuli jest opłacalny dla Dembele gdyż liga nie pobierze prowizji za transfer.

1


Dembele uwielbia Xaviego ale nie ma zaufania do Deco. W artykule jest rozwinięcie że brak zaufania do Deco przez otoczenie Dembele i samego gracza jest spowodowany tym że jest on byłym agentem Raphinhy czyli jego konkurenta w walce o pierwszy skład.

0


Zdaniem Toniego jeśli Dembele odejdzie to w sierpniu a klub zarobi na nim kwotę większą od 50 milionów ale mniejszą niż 100.

0


Fresneda nie przekonuje sztabu. Cancelo jest nadal priorytetem.
@Emhyr

2


Christensen i Gundogan mogliby być dostępni na Milan ale raczej zostaną oszczędzeni.

0


Tenas oficjalnie w PSG.

14


Xavi : „ Dziś jesteśmy najlepsi, ale 4 dni temu byliśmy do bani, to jest otoczenie Barcy”.

1


Fabinho dołącza do Benzemy i Kante.

4


Kolejne dementi.

8


Isco po 7 miesiącach znalazł klub.

1

@MesQueUnClub96 Możliwe że będzie wchodził na atak jak Kaczmarek będzie grał słabo bo Kurek nie bierze udziału w meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?