Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do PSG ma trafić zarówno Ramos jak i Kolo Muani.
5
9
@Lisek Już lecą, o 20 mają być w Barcelonie, info od Victora Navarro.
2
0
@Emhyr Ciekawe czy Xavi powie coś mocniejszego na konfie na jego temat bo on jest najbardziej oszukany.
0
@Emhyr Podobno klub podważa legalność działań Sissoko także będą jajca jeszcze xD.
0
Umowa 50/50 wygasła . Barca i Dembele muszą teraz negocjować podział sumy. Inną możliwością są negocjacje z PSG aby wszystkie strony doszły do porozumienia.
0
Barca wraca po Cancelo mimo że transfer Fresnedy był już bliski zamknięcia.
3
Jest i Dembele xD.
3
Xavi teraz zapewne będzie forsował sprowadzenie Bernardo.
0
Collado został wypożyczony ze względu na to że Betis nie byłby w stanie go zarejestrować.
0
Collado odchodzi do Arabii.
9
To tylko opinia a nie info . Zgadzacie się z nią?
1
@PatriBarca Wtedy by dostał 20-25 milionów ale raczej nie dostanie nic bo kupią go po negocjacjach.
0
Podobno info które podają teraz media pochodzi od samego Sissoko.
0
Potwierdzenie wcześniejszych doniesień MD. Dembele nie odejdzie za klauzulę 50 milionów i uda się z drużyną do Las Vegas a PSG ma 5 dni na złożenie oferty.
0
Kolejne źródło według którego nic się dzisiaj nie wydarzy.
1
Dembele nie powiedział na spotkaniu z Xavim jaka jest jego decyzja. Odbędzie się kolejne
0
W Dallas 17:05. Dembele nadal niczego nie ogłosił.
1
Brak wpłaty klauzuli jest opłacalny dla Dembele gdyż liga nie pobierze prowizji za transfer.
1
Dembele uwielbia Xaviego ale nie ma zaufania do Deco. W artykule jest rozwinięcie że brak zaufania do Deco przez otoczenie Dembele i samego gracza jest spowodowany tym że jest on byłym agentem Raphinhy czyli jego konkurenta w walce o pierwszy skład.
0
Zdaniem Toniego jeśli Dembele odejdzie to w sierpniu a klub zarobi na nim kwotę większą od 50 milionów ale mniejszą niż 100.
0
Fresneda nie przekonuje sztabu. Cancelo jest nadal priorytetem.
@Emhyr
2
Christensen i Gundogan mogliby być dostępni na Milan ale raczej zostaną oszczędzeni.
0
Tenas oficjalnie w PSG.
14
Xavi : „ Dziś jesteśmy najlepsi, ale 4 dni temu byliśmy do bani, to jest otoczenie Barcy”.
1
Fabinho dołącza do Benzemy i Kante.
4
Kolejne dementi.
8
Isco po 7 miesiącach znalazł klub.
1
@MesQueUnClub96 Możliwe że będzie wchodził na atak jak Kaczmarek będzie grał słabo bo Kurek nie bierze udziału w meczu.