Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Musso to jest jakis pojebany
0
Fermina juz nie ma w meczu. Zmiana musi isc
0
Turpin to jest chyba Marciniak v2
1
ale nura zawalil chlop 40 lat
0
@kamiVeB Gavi pewnie zejdzie bo on nie uciągnie całego meczu
0
Gavi pewnie sił na 60 minut, szkoda bo wolałbym De Jonga za Pedriego
0
@damian16161212 on tak wygląda od powrotu z kontuzji. Gra bardzo wolno, sporo głupich decyzji.
1
1 bramka do przerwy brałbym w ciemno. Szkoda zmarnowanych setek i że ciągle rywalowi wystarczy zagrać z klepki by minąć cała obronę
3
Ferran tym wolnym podsumowal swoje granie
1
Pedri gra dzisiaj strasznie wolno. Wyglada jak schylkowy Xavi ktorego kazdy sie tutaj pozbywal
0
Pedri dzisiaj tak zwane meczycho
0
Pedri do zmiany chyba bo gosc gra taki sabotaz
2
nie no sedzia topeczka dzisiaj widze
0
Turpin to ma kartki?
0
Turpin takie cos gwizdze a karnego nic
2
Musso 3 pilki takie wyjal juz
0
penalti eee sediza
0
Pedri gosciu co ty grasz dzisiaj
0
dlaczego my zadnej przebitki nie mozemy wygrac
0
Pedri ostatnio to jak Xavi z 2014 czyli kolka i nic do przodu
2
to jest taki kalsyk z eafc26, typ wybiega wypuszczony i z klepki trojkat do niego
0
Rashford jak wejdziesz to w pressingu chociaz zasuwaj
0
jedziemy dalej kurwa
0
dlaczego na tym boisku każdy zawsze się tak ślizga xD
4
ladnie uszaty teraz
3
Pedri bardzo slabo dzisiaj
0
ale glupia strata, a taka kontra mogla isc
0
El Barca es, la nostra vida - slychac naszych
2
Lenglet es cule
0
jazda jazda VAMOS