0

Ten Musso to jest jakis pojebany

0

Fermina juz nie ma w meczu. Zmiana musi isc

0

Turpin to jest chyba Marciniak v2

1

ale nura zawalil chlop 40 lat

0

@kamiVeB Gavi pewnie zejdzie bo on nie uciągnie całego meczu

0

Gavi pewnie sił na 60 minut, szkoda bo wolałbym De Jonga za Pedriego

0

@damian16161212 on tak wygląda od powrotu z kontuzji. Gra bardzo wolno, sporo głupich decyzji.

1

1 bramka do przerwy brałbym w ciemno. Szkoda zmarnowanych setek i że ciągle rywalowi wystarczy zagrać z klepki by minąć cała obronę

3

Ferran tym wolnym podsumowal swoje granie

1

Pedri gra dzisiaj strasznie wolno. Wyglada jak schylkowy Xavi ktorego kazdy sie tutaj pozbywal

0

Pedri dzisiaj tak zwane meczycho

0

Pedri do zmiany chyba bo gosc gra taki sabotaz

2

nie no sedzia topeczka dzisiaj widze

0

Turpin to ma kartki?

0

Turpin takie cos gwizdze a karnego nic

2

Musso 3 pilki takie wyjal juz

0

penalti eee sediza

0

Pedri gosciu co ty grasz dzisiaj

0

dlaczego my zadnej przebitki nie mozemy wygrac

0

Pedri ostatnio to jak Xavi z 2014 czyli kolka i nic do przodu

2

to jest taki kalsyk z eafc26, typ wybiega wypuszczony i z klepki trojkat do niego

0

Rashford jak wejdziesz to w pressingu chociaz zasuwaj

0

jedziemy dalej kurwa

0

dlaczego na tym boisku każdy zawsze się tak ślizga xD

4

ladnie uszaty teraz

3

Pedri bardzo slabo dzisiaj

0

ale glupia strata, a taka kontra mogla isc

0

El Barca es, la nostra vida - slychac naszych

2

Lenglet es cule

0

jazda jazda VAMOS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?