Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdrowy ten Dembele
1
Co ten Boras pierdoli o tym Mbappe XD dwie asysty ale te dwie bramki jednak Dembele zrobił
0
Oj mocna jest ta Francja i w końcu grają tak jak powinna grać taka ekipa. Chyba tylko Hiszpania w formie może ich pokonać
1
@Messibestplayerintheworld jakie Apollo? O co z tym chodzi xD
0
@Roobo Pedri akurat od pol roku ma mocny zjazd i tez ciezko go oceniac. Chlop dopiero w sezonie 24/25 wszedl na poziom ktory mu wróżono od 2020, a i tak utrzymał to tylko przez sezon. Yamal zgoda
0
Ale ten bramkarz Uzbeków top
0
Ale se postrzela
2
Ale ta Portugalia jest słaba xd tam tylko ten Mendes to trzyma wszystko
3
Dembele u Lucho to taki sam case jak Raphinia u Flicka
9
100 lat od fana wieloletniego xdddd
5
20 lat chłopa oglądam i dalej dalej uśmiech na twarzy
1
Zajebiscie tak chciałem ten dublet. Szkoda bo hat trick luźno mógł być
0
@RoberDzik Mbappe to 20 zrobi na tym mundialu XD
0
Szkoda bo już hat tricka mógł mieć xd
0
Tera się zacznie bo tej bramki tylko brakowało
0
Od razu by z falsza ładował to by strzelił
0
Messi fizycznie odstaje
0
czego nie ładował takiej bomby?
4
kamil gała właśnie stuka w klawiature
1
zaraz się zacznie, że karne dla Messiego xD
0
Lautaro w kadrze to jest jakis nwm xD w Interze tez tak gra?
0
@Destroyer_of_Worlds szybkość ma, dryblingu czy 1v1 już nie zyska ale Raphinia tego też nie ma a u Flicka chodzi
1
Jest szansa ze jakiś zawodnik na tym mundialu strzeli ponad 10 bramek
1
Lucho zrob nam przysluge i bierz Kounde a my Barcole
2
Ze ci Portugalczycy się nabrali na Martineza xd
1
Ale ten Neves głowa gra xd Bayernowi też wjebał z główki
1
@Faro Messi bez Xaviego gola nie strzeli jednego
0
Co ten Borek tak Messiego wielbi dzisiaj
0
Ale Mbappe to coś ma z tymi mundialami
0
Ale Mbappe nura wykręcił. Chłop to wymasterował