1

więc dziś trzeba zrobić swoje, myślę ze chłopaki wczoraj dostali jeszcze dodatkową motywację aby wygrać i wejść do półfinału, nie wierze w to ze po tak korzystnym wyniku w 1 meczu zdołamy to zaprzepaścić

0

a i jeszcze jedno owszem Messiemu zdarzają się słabsze mecze, ale nie robi z siebie pajaca i nie nurkuje za każdym razem gdy tylko widzi pole karne i ma pretensję o wszystko do wszystkich tylko nie do siebie, przez to nigdy nie będę go szanował(może za dużo powiedziane, bo każdego człowieka szanuję), piłkarzem jest świetnym(chociaż teraz z tym bym polemizował), to jego zachowanie boiskowe jest równe 0

13

brak szacunku do Realu? Dzieci? Jeśli już chcesz być taki idealny, to może zacznij od siebie, pozwól że przytoczę tylko twój jeden komentarz:

"Straciłem wiarę w tego trenera...nigdy nie byłem jego wielbicielem ale to jak teraz gra zespół i co on wygaduje to jest po prostu masakra." jedna z twoich wielu perełek... ty nie masz szacunku do naszego trenera, jeden słabszy mecz a Ty każdego krytykujesz itd. a później mówisz ze wstyd za nas... AHA. Pan dorosły...

5

No właśnie Jordi, macie dziś wygrać

40

Ale to by było piękne jakby Milik i Zieliński wyjaśnili Real i juz w Lutym pożegnali się z trofeami

20

i krzyczy "wincyj wrzutek"

0

zostaw go, przecież strzelił z wolnego xD

33

Kocham La Ramble, dzięki przyjaciele za taki świetny wieczór! xD

1

40 meczów bez porażki i co? No właśnie xDD

0

No i chu, no i Cześć xd

0

Bez jaj 2016 rok się skoczył wiec nie wierze, ze farta będą mieli

0

Milionowa wrzutka w końcu przyniosła efekt

3

No to wychodzimy z jaskini panowie! xD

7

Wass!!!!!!!!! W nagrodę kupuje Cię do Barcelony w FM!

10

Dobra Danilo nie czaj się tak tylko lutuj w swoją bramkę, wiemy ze tego chcesz

0

Jakim cudem ten Aspas ma tyle bramek? Przecież on tragiczny dziś jest

2

Nie mógł tak wcześniej, teraz w swoim stylu

24

Dobra chlopaki wracam do jaskini

0

:o

5

Nie wierzę w niego XDDDDD

0

Zaraz strzeli na pustaka i będzie faworytem do kolejnej Złotej Piłki

0

Myślę ze komedia pod tytułem "Delfin Ronaldo" jest lepszą propozycją na dziś

1

Chyba Real zapomniał wykupić abonament u diabła, po takiego braku farta od dawna nie mieli

6

Jaki on jest żałosny xDDDDD

15

Zaraz Ronaldo jakieś podanie pośle na nos albo przedrybluje paru rywali... A nie czekaj...

1

XDDDDDDDDDDDDDDD

7

Dobra Marca jutro wymyśli jakiś Puchar Zidane, spokojnie

2

Co ten Wolski pierdzieli, Celta nie przeprowadziła grozny sytuacji? WAT? Mieli więcej od Realu setek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?