D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
więc dziś trzeba zrobić swoje, myślę ze chłopaki wczoraj dostali jeszcze dodatkową motywację aby wygrać i wejść do półfinału, nie wierze w to ze po tak korzystnym wyniku w 1 meczu zdołamy to zaprzepaścić
0
a i jeszcze jedno owszem Messiemu zdarzają się słabsze mecze, ale nie robi z siebie pajaca i nie nurkuje za każdym razem gdy tylko widzi pole karne i ma pretensję o wszystko do wszystkich tylko nie do siebie, przez to nigdy nie będę go szanował(może za dużo powiedziane, bo każdego człowieka szanuję), piłkarzem jest świetnym(chociaż teraz z tym bym polemizował), to jego zachowanie boiskowe jest równe 0
13
brak szacunku do Realu? Dzieci? Jeśli już chcesz być taki idealny, to może zacznij od siebie, pozwól że przytoczę tylko twój jeden komentarz:
"Straciłem wiarę w tego trenera...nigdy nie byłem jego wielbicielem ale to jak teraz gra zespół i co on wygaduje to jest po prostu masakra." jedna z twoich wielu perełek... ty nie masz szacunku do naszego trenera, jeden słabszy mecz a Ty każdego krytykujesz itd. a później mówisz ze wstyd za nas... AHA. Pan dorosły...
5
No właśnie Jordi, macie dziś wygrać
40
Ale to by było piękne jakby Milik i Zieliński wyjaśnili Real i juz w Lutym pożegnali się z trofeami
20
i krzyczy "wincyj wrzutek"
0
zostaw go, przecież strzelił z wolnego xD
33
Kocham La Ramble, dzięki przyjaciele za taki świetny wieczór! xD
1
40 meczów bez porażki i co? No właśnie xDD
0
No i chu, no i Cześć xd
3
Bye, bye tryplet xD
http://s.tvp.pl/images2/4/d/6/uid_4d6331f3209080a775d7fb2efb4c7f461364373956057_width_484_play_0_pos_0_gs_0_height_272.jpg
0
Bez jaj 2016 rok się skoczył wiec nie wierze, ze farta będą mieli
0
Milionowa wrzutka w końcu przyniosła efekt
3
No to wychodzimy z jaskini panowie! xD
7
Wass!!!!!!!!! W nagrodę kupuje Cię do Barcelony w FM!
10
Dobra Danilo nie czaj się tak tylko lutuj w swoją bramkę, wiemy ze tego chcesz
0
Jakim cudem ten Aspas ma tyle bramek? Przecież on tragiczny dziś jest
2
Nie mógł tak wcześniej, teraz w swoim stylu
24
Dobra chlopaki wracam do jaskini
0
:o
5
Nie wierzę w niego XDDDDD
0
Zaraz strzeli na pustaka i będzie faworytem do kolejnej Złotej Piłki
0
Myślę ze komedia pod tytułem "Delfin Ronaldo" jest lepszą propozycją na dziś
1
Chyba Real zapomniał wykupić abonament u diabła, po takiego braku farta od dawna nie mieli
6
Jaki on jest żałosny xDDDDD
15
Zaraz Ronaldo jakieś podanie pośle na nos albo przedrybluje paru rywali... A nie czekaj...
1
XDDDDDDDDDDDDDDD
27
Reakcja Danilo po bramce:
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/16179497_651812535000882_5988204109375745755_o.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=ce093899fcbae898440f5e0b7ec5a47e&oe=594A1934
Chyba nie ma wątpliwości, ze to nasz człowiek xD
7
Dobra Marca jutro wymyśli jakiś Puchar Zidane, spokojnie
2
Co ten Wolski pierdzieli, Celta nie przeprowadziła grozny sytuacji? WAT? Mieli więcej od Realu setek