D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naprawdę kogoś to dziwi od meczu z Atletico w LM gramy padake i nic się nie zmieniło
1
Bo Leo się nie krytykuje on zbyt wiele zrobił dla klubu i w każdej sekundzie może zostać bohaterem
0
No co ty w 90 wejdzie Masip za Gomesa
16
Alves, Xavi, Puyol tęsknimy...
1
Nie wiem nie jestem wybitnym trenerem, ale nawet ja widzę ze Roberto to nie jest obrońca, za Alvesa prawą stroną robiliśmy największe zagrożenie a teraz przeciwnicy przed meczem wiedzą ze prawa stronę można odpuścić, Vidal może wybitny w defensywie nie jest, ale w ofensywie biega az miło popatrzeć... Naprawde Lucho zrób coś, bo staliśmy się strasznie przewidywalni
2
Digne obok Umtitiego najlepszy transfer, może bez gry kosmicznej ale solidnie na równym poziomie
1
#Klopp out!
11
Każdy czeka na ten kryzys Realu, ale czy on nadejdzie? Czy Real już przypadkiem nie miał gorszej formy w rym Roku? Mial, tylko ze oni wtedy byli wstanie jakimś cudem wydrzec punkty w ostatnich minutach a teraz wydaje się że rozkrecili i mają bardzo mocna ławkę rezerwowa, Zidane może ratować składem i praktycznie jakość zespołu nie spada w przeciwieństwie do nas, gdzie jesteśmy uzależnieni od Messiego i czasem Neymara a gdy nie ma Iniesty to środek pola nie istnieje.
Oczywiście Real pewnie przegra, ale pytanie brzmi czy my nie potracimy więcej punktów od nich.
0
Nie wiesz ze trener ma zawsze rację i ciężko mu się przyznać do błędu i dlatego Vidal nie będzie grał, bo jakby zaczął regularnie dobrze grać oznaczałoby to, ze Lucho jednak się pomylił i przez tyle czasu niepotrzebnie wysyłał go na trybuny, mam nadzieję ze jak Aleix odejdzie to pokaże na co go stać
0
Wiadomo będzie jeszcze dużo kolejek, ale ciężko będzie odrobić tyle punktów. Ten mecz pokaże czy ta drużyna ma jeszcze ambicje i jest wstanie dotrzymać kroku Realowi
0
Jak nie wygra to dla mnie będzie kompletnie niezrozumiałe
0
Raz się nie udało, ale nie wiadomo czy za drugi razem by nie wyszło, nie pamiętam go z tamtych czasów jak grał wiem, ze teraz ma papiery na większy klub, nabrał doświadczenie i myślę ze umiejętności trochę przybyło.
Ps. Jak ktoś ma Eleven Extra i się nudzi to polecam włączyć na Las Palmas, bo co czaruje Viera to naprawdę tylko wstać i klaskac
3
Jonathan Viera to kawał porządnego piłkarza, kapitalna technika i przegląd pola, któryś raz oglądam Las Palmas i niesamowicie podoba mi się ten zawodnik, który chyba powinien grać w dużo lepszym klubie
13
Dokładnie, myślę że jako jeden z nielicznych naszych pomocników zasługuje aby grać u boku Iniesty, próbuje coś grać do przodu a nie tylko do tylu i 2metry w bok
2
Nie wiem, ale Twoje musi być bardzo nudne skoro tu siedzisz i piszesz takie głupoty, żal mi twoich rodziców...
1
Serio chce go do nas, potrzebujemy zawodników na najwyższym poziomie, a to jest jego pierwsza kontuzja od dłuższego czasu więcej kontuzji w tym czasie miał Iniesta, Gomes czy Turan.
0
A widzisz to ja całe życie żyłem w błędzie, jednak można się jeszcze czegoś nauczyć
0
A to nie zdobywca Pucharu Anglii(FA Cup) wchodzi do Pucharów? Chyba coś pomyliles
6
Jak to mówi użytkownik FabsFan, Gomes to jest Portugalski Xavi
28
Ale Tottiego to Ty szanuj, myślę ze obecnie i tak by dal więcej niz Paco
5
To nie Lucho byl geniuszem w meczu z Espanyolem a Messi, w sumie to w tym sezonie wygląda to tak ze liczymy na geniusz Leosia a gdy drużyna przeciwna zastosuje wysoki pressing jak Bilbao czy RSociedad to widać fatalne ustawienie druzyny, gdzie pomocników nie widać a obrońcy rozgrywają piłkę, co po raz kolejny kończy się stratą piłki blisko bramki a w konsekwencji stratą bramki, jak w meczu z Celta, City czy wielu innych przypadkach
15
A ja nie rozumiem ludzi takich jak ty, nie można pochwalić kogoś innego, bo zaraz zaczniecie gadać aby iść im kibicować, a jeśli u nas źle się dzieje, gramy slabo to co mamy mówić ze Lucho robi swietna robotę i nie można go skrytykowac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co najważniejsze mają nas za sprzymierzeńca, tracimy punkty u siebie z drużynami z którymi nie mamy prawa stracić punktów
0
Myślę ze juz mecz ostatniyz Sevilla pokazał ze mit o tym ze Ronaldo jest niezastąpiony i niezbedny upadł a gra Realu bez Ronaldo wygląda bardzo dobrze, nikt na sile nie ciągnie za uszy i robi wszystko aby byl szczęśliwy
5
Ta wygra, jak sobie chyba narysuje, nie rób sobie nadziei, przecież głosują tam ameby typu "Messi byl najlepszy, ale Ronaldo wygrał trofea"
0
Dla niektórych to Messi nie jest skrzydłowym tylko nadal środkowym napastnikiem dlatego ma tyle bramek.
Myślę ze jakby Messi nie cofal się do środka to byśmy jeszcze gorzej grali, bo Messi robi różnicę, problem jest w tym ze Messi się nie rozmnozy i nie będzie w dwóch miejscach naraz, wiec dlatego jest potrzebny rozgrywający ale z najwyższej półki, typu Thiago czy Verratti
1
Przyglądam się teraz szczególnie grze Ronaldo i czy teoria ze Ronaldo jest skrzydłowym już upadła, czy nie? Bo ja widze teraz Ronaldo na szpicy a Benzeme produkującego się aby wyłożyć patelnie Ronaldo. Czy naprawdę Złotą Piłkę dostał piłkarz, który czeka tylko aby wykończyć pracę innych.
1
Przyszło, są mocni ale proszę Cię wystarczyć spojrzeć na nastawienie Granady w meczu z nami a z Realem. Tu hektary miejsca a z nami autokar piętrowy
7
Z nami to postawili autobus, ze nie było gdzie szpilki wcisnąć a dziś to sobie grają jakis wesoły futbol