D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czwarta bramka podcięła skrzydła.
1
@gumaz ale ten czas zapier*ala xD
1
@Mow_mi_Douglas słynne Mentzenowe wyrwanie z kontekstu.
1
Szwagry zamiast jeść na mieście, to mogli te pieniądze odkładać na klauzule Nico, już by było.
1
@mordini123 gdzie Lewandowski?
1
@Kessie co (Polska Flaga)to(Polska Flaga) za (Polska Flaga) link (Polska Flaga) ?
2
@Popitek12 Popitek12 SIGMA!
2
@Jakchcesz nie mógł tego zniszczyć jak tego nie zniszczył.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_wLHlbKrhRyXkJuplcTFJNq0XqwjNho5C,w800.jpg
3
Osasuna dostatnie 3 punkty zaraz po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego.
0
@BorzyKrzys ja zrezygnuje z wody i prądu, po co mi takie luksusy na ten moment, za 2 lata będę miał willę z basenem.
9
@Encore a krytykują pewnie Ci sami co mówią, że planeta płonie i trzeba o nią dbać i niepotrzebne jest kupowanie aż tylu ubrań.
1
@FcPortoFan1999 CV niezłe, ale w ekstraklasie to raczej nie ma znaczenia.
2
@heniusss to nadal oszukał, trzeba też wiedzieć kiedy i jak wyskoczyć.
4
@Konradowskyy albo Espanyol, po co to jest w La Lidze.
1
Finlandia U-21 prowadzi 2:1 z Holandią U-21.
Widzicie, trafiliśmy na Finlandię, która ma złote pokolenie, a tu na Probierza nagonka.
0
@July_6_BcN jak byłem mały, to mi się zawsze mylili.
19
@Patrykl145 bo Diaza pewnie można w ratach kupić. Nico może chcieć bardzo dużą pensję, czego konsekwencją będzie problem z rejestracją piłkarza.
19
Problem bogactwa, wszyscy świetni.
3
@Transu96 tylko, że Fermin lepszy od Gaviego czy Torre.
0
@GeneralXavi on zawsze inteligencja nie grzeszył.
11
Demagog zweryfikował.
3
Był Probierz i niema Probierza.
1
@Rifek brawo!
6
Tak to się robi.
0
@Mow_mi_Douglas no a kto inny z Polski? Kto ma jakieś osiągnięcia żeby być trenerem Reprezentacji?
A dobry trener z zagranicy, to jak namawiać Messiego żeby przyszedł do Legii Warszawa
0
@Rifek on to chyba ich nawet nie znał.
2
To co Santos wraca?
1
Na chwilę was zostawić i żeście Probierza namówili, brawo!
7
@aspr1me czy Messi dotykał wszystkie dzieci?
9
ale to musiał być ból...