0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Gorzej być nie może"
Po Mołdawii też tak mówił.

7

Lewandowski tragiczny dziś, przez niego gramy w "10"...

0

@L4ngusta kanał zero albo weszło

0

Pozwolę sobie skomentować ten mecz używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia meczem, który obejrzałem.

2

@Luciano99 twój stary to Lewandowski?

1

Najgorsze to będzie, jak wyciągną gówno remis w ostatnich minutach.

0

@kulek22 kupi całą hurtownie.

1

a nasi już w samolotach na Bali.

1

Widać, że schemat wypracowany na treningach.

2

Niech to płonie wszystko, tak jest! xDDDD

1

W końcu ten beznadziejny Świderski ściągnięty

1

ale nas Finlandia ciśnie xD

1

To powinno być 2:0

1

@Popitek12 szczególnie na ich terenie, oni po 10 minutach już by na murawie leżeli.

4

Nie rozumiem fenomenu Świderskiego, że on ciągle w tej kadrze gra, napastnik co strzela 4 bramki na rok.

2

Dobrze, że chociaż na bramce problemów nie mamy.

0

Jazda z tymi dziadami z Polski.

3

Dla mnie to karny.

1

Absolute Cinema xDDDD

1

Zespół Lordi z Finlandii to był TOP.

0

Vamos Finlandia!
Niech Polska zapłonie.

3

Mam wrażenie, że Cash tylko ustami ruszał.

5

Janne Ahonen, na następnych zawodach cie pokonam.

0

@matirix20 lepiej być ogrodnikiem niż być na wojnie.

7

Piękna kradzież.

3

@gumaz dużo bardziej hot.

1

@lucas/catalan LA już chyba zakopany, zmarnowali jego moment, który miał 2 lata temu, mogli wtedy dać mu coś większego np. Walizkę.

3

@Danny Gaucho Bramkarz w mniejszych meczach.

0

Już to kiedyś widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?