DJ6

0

Mam nadzieję że Pep wie co robi...

DJ6

0

orbicie*

Błąd w tytule Magnus :)

DJ6

0

Zaraz zaraz, niektórzy tu mówią że Riise jest za słaby technicznie, że tylko gra na siłę itd. A ja się pytam jak gra Abidal? Riise był przez pewien czas chyba najlepszym lewym obrońcą świata, to byłbaby znakomita konkurencja dla Erica, bo Norweg zna się na swoim fachu.

Taki zawodnik za 5mln? Jak najbardziej!

DJ6

0

Gratuluję Sylvinho wspaniałej kariery i pięknego zwieńczenia kariery w Barcelonie, ten Gościu wciąż ma to coś i będzie dużym wzmocnieniem każdej drużyny świata (o ile nie skończy kariery).

Grande Gracias Sylvinho!

DJ6

0

Nie.

DJ6

0

Kurde teraz to zauważyłem.

Oż ty dziadzie niemyty, to ja o tobie z szacunkiem, a ty takie farmazony prawisz?! Ludzie z Realu chyba nigdy się nie zmienią, zadufani w sobie i nie szanujący nikogo...

DJ6

0

Panie Valdano, to niebyłoby okazanie słabości ale mądrości i nie mówię tu o zerżnięciu całego pomysłu Guardioli krok po kroku, ale o pewnych jego aspektach, które na dziś dzień są bezkonkurencyjne w Europie i prawdopodobnie na świecie.

DJ6

0

Ktoś go widział w akcji?

Jak na tyle rozegranych spotkań to kartek ma w stosunkowo niewiele, ja chciałbym kogoś klasy Betletti'ego ,ale kto wie może i ten Saltor by się sprawdził.

DJ6

0

PaweldzBarca05

Może i powoła ale mając do wyboru Messiego, Teveza i Aguero to sobie Higuain raczej nie pobiega.

DJ6

0

To według mnie najlepsza alternatywa dla Eto'o, szybki, zwrotny,świetny technicznie, doskonale się ustawia (jak Samuel) i przede wszystkim skuteczny.

Ibrahimovic też jest bardzo dobry, ale ma dupny charakter i nie wiadomo jakby się sprawdził w Liga BBVA, a Forlan trochę za stary i za drogi.

DJ6

0

Lol, dlaczego nikt nie dojżał Henry'ego?

Przecie jest na lewo od Valdesa:P

DJ6

0

Widać było zmęczenie i brak ogrania, To co robili Gudjohnsen i Hleb wołało o pomstę,zawsze ich broniłem ale dziś niebyło nawet czego bronić.

Brawo dla Bojana, Sylvinho, Eto'o i Pinto za duże chęci do gry co dzisiaj niebyło widoczne u wszystkich.

Remis to dobry wynik na koniec sezonu.

DJ6

0

Ja w tym meczu jestem pewny jednego, paskudnie wygladają w tych strojach:P (moje zdanie). Myśle że wygramy ten mecz, wystarczy trochę więcej szczęścia i dokładności, coś ala to podanko Xavi'ego do Hleba - cudeńko nawiasem mówiąc

DJ6

0

Amen.

DJ6

0

No Panie i Panowie, Jesteśmy na szczycie w pełni zasłóżeniei mamy historyczny Tryplet. Nigdy nie sądziłem że Guardiola to osiągnie, w każdym razie nie w pierwszym seoznie. Sporo wkładu miał pewnie Vilanova, więc i Jemu chwała. Jedo jest pewne, pokonując Manchester United, mozemy pokonać każdego!

CAMPIONS!!!

DJ6

0

Eee tam, takich jak on to jest na pęczki. Myśle że ta fascynacja wynika z tego że jest on Belgiem, a tam ostatnio ciężko o gwiazdę płkarską. Gościu nie jest zły, ale większość jego wyczynów w tym filmiku była bezproduktywna.

Poza tym Barcelona z reguły niekupuje takich wynalazków.

DJ6

0

Oj Etus, Etuś.W skończonym właśnie meczu to możesz tak jeszcze grać, ale jak tak zagrasz z ManU to będzie płacz i rozczarowanie.

DJ6

0

Jack

Tak załapaliśmy, cool story bro.

DJ6

0

madmike

Przesadziłeś, Eto'o ma na a chwilę tragiczną skuteczność (i cieniutkie przyjęcie piłki), ale nikt tak jak on niepotrafi się tak dobrze ustawić. Zobacz mecz jeszcze raz i przyjżyj sie jak on wychodzi na pozycję, tak potrafi naprawdę niewielu.

DJ6

0

stifler111

Mimo wszystko niewarto było.

Nie karmić trolla panowie i panie, jemu właśnie o to chodzi.

DJ6

0

robo46

Szykuj się chłopie na bana bo z takim brakiem szacunku i głupotą to daleko niezajedziesz...

DJ6

0

Moyart

Żeś sie chłopie wkurzył:P Daj sobie spokój, zawsze trafią się tacy co to chcą wyrzucać na zbity pysk po takich wpadkach - w każdym klubie, w każdej dyscyplinie drużynowej. Ale według mnie jest powód żeby się wkurzyć za ten mecz bo przez tą nieskuteczność przegraliśmy mecz. A drużyna, widząc jak ich starania maruje Eto'o, straciła zapał.

Peace.

DJ6

0

Całe szczęście że to niebł jakiś ważny mecz, ale porażka i tak mnie trochę boli, bo mieliśmy wystarczająco sytuacji aby wygrać. podobała mi się postawa Gudjohnsena i Hleba przez większość meczu. Obaj dużo biegali, inteligentnie podawali i stwarzali Eto'o sytuacje. Widać było że jedyne czego im brakuje to więcej meczów i zaufania od kolegów.

DJ6

0

Widać było że graliśmy rezerwą, ale na miłość boską, Samuel miał tyle sytuacji że nawet tracąc te bramki powinniśmy wygrać! Jeżeli Villa, bądź Forlan prześcigną Eto'o w wyścigu po Pichichi, to tylko na własne życzenie "Czarnej Perły".

DJ6

0

Rio grał w West Ham? Jeśli dobrze pamiętam to sprowadzili go z Leeds United...chyba że piszecie o jeszcze wcześniejszym etapie jego kariery.

DJ6

0

Sa pewne granice dobrego smaku, Ja osobiście mam nadzieję że takie kluby jak Chelsea czy Manchester City niezdobędą LM nigdy, ponieważ według mnie kluby, których potęga piłkarska polega tylko na pieniądzach na to nie zasługują.

DJ6

0

Jezu, aż się miło robi od czytania takich tekstów, tym bardziej że doszedłem do podobnych wnioskow(dzięki Zuzce). Dla mnie to był rewanż właśnie za to trzymanie za rękę Valdesa w 2005 roku. A niech mają!

DJ6

0

Zuzka

Racja, finał Ligi Mistrzów z 1999 roku (Bayern - Manchester) powinien kazdemu dać do myślenia.

Mnie podoba się jeszcze jedna rzecz, Barcelona, juz od jakiegoś czasu, gra do końca. Tego elementu brakowało mi wcześniej w Barcie i zarazem imponowało (jak również irytowało:) w Realu. Dziś Barcelona nie opuszcza gardy, a w razie czego walczy do końca.

DJ6

0

"Przepraszam bardzo, kto im nie kazał wlepić nam kolejnego gola? Mieli kilka niezłych akcji, których nie wykorzystali. Pewnie wtedy nie byliby tak oburzeni."

To zdanie mi się najbardziej podoba.

Co innego jakby te nieodgwizdane karne były ich jedynymi szansami na gola, ale stworzyli sobie kilka mega dogodnych sytuacji,a to że ich nie strzelili to wina ich i Valdesa.

Może to troche zbyt wygodne, dla nas, spojżenie na ten mecz, ale nie da się ukryć że jest w nim sporo prawdy.

DJ6

0

Zuzka

Masz dobre argumenty, co mnie cieszy, bo są na korzyść Barcy.

Rzeczywiśceie patrząc na te "upadki" zawodników Chelsea, miałem wrażene, że biorą dodatkowe lekcje "nurkowania" (szczególnie Drogba), natomiast Ballack był...hipokrytą:) Sam kosił jak "natchniony" a jego to nawet dotknąć nie można było.

Najbardziej rozwaliła mnie wypowiedź Terry'ego, który stwierdził jakoby Chelsea należało się 6-7 karnych :D.

No cóż trzeba przetrwać te ich gorzkie żale i wygrać z najsilniejszą drużyną najsilniejszej(narazie) ligi na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?