DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian_Balde Moim zdaniem wszystko zależy od tego co będzie chciał grać Flick i jak bardzo Araujo będzie uparty w negocjacjach. Myślę że naszym priorytetem powinno być nie dawanie kolejnego, horrendalnego kontraktu, więc jeśli tylko na taki Araujo się zgodzi to powinien odejść bez względu na życzenia Flicka (o ile ma w ogóle cokolwiek do powiedzenia). Wszystko rozbija się o to że tak naprawdę nie znamy możliwości większości naszych piłkarzy, czy to przez kontuzje, czy złe zarządzanie, więc ciężko stwierdzić jak bardzo by nas takie odejście Araujo zabolało sportowo i czy da się coś wreszcie zrobić z tym dorocznym festiwalem urazów w naszej kadrze.
0
Jak na nas to i tak dobrze że tylko dwóch nam odpadło po takich turniejach, szkoda że dwóch kluczowych, ale chociaż nie podwyższamy średniej...zobaczymy co będzie po presezonie :P
I czy Araujo jeszcze będzie z nami.
0
Komentarz usunięty
0
@Tibu to się nazywa frustracja nieudolnością ludzi, którzy udają że zarządzają FC Barceloną
0
@Ronad10 muj borze...
1
@Ronad10 Czy ty cokolwiek czytałeś na tej stronie, czy tylko obrazki oglądasz? Nawet ostatnio były dwa artykuły o samym Martinezie
23
Kasy od Libero brak, bonusu od Nike brak, Dest poszedł za darmo, Lengleta nikt w Europie nie chce, Fatiego też, kontrakty progresywne idą w górę, Joao's zostaną, cholera wie ile nas to wyniesie, Araujo nie zamierza iść na rękę, nie możemy zarejestrować Gaviego, Martineza i Roque, Roberto godzi się nawet na umowę o dzieło, a i tak nie wiedzą czy się zmieści, ale tak, zamierzają poczynić postępy z gościem, za którego trzeba zapłacić ~60mln z góry ;)
6
Cieszę się, że wygrała piłka zamiast mielizny i kalkulacji, ale turniej raczej nudny, co można też zgonić na zmęczenie zawodników sezonem, a to tylko się pogorszy.
Ależ by nam ten Williams pasował, ech, chyba obejdziemy się smakiem, Rodri jest po prostu dla nas idealny, ludzie którzy nie dopilnowali tego transferu powinni mieć dożywotni ban na Camp Nou.
Gratulacje dla La Furia Roja, nikt im do pięt w tym turnieju nie dorastał.
1
@Ronad10 sam sobie odpowiedziałeś
0
@Ronad10 Oczywiście że to jest inna kwestia, bo wtedy już te pieniądze mieliśmy, a teraz mamy tylko mamroczenie że jesteśmy blisko i twoja interpretacja praktyki nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Ale o czym ty bredzisz? Ja nie oceniam czy jest to złe, czy nie, tylko stwierdzam fakt, że my tych środków póki co nie mamy i średnio wierzę że je zdobędziemy.
0
@Ronad10 To była inna kwestia, dostaliśmy wtedy środki, dopiero wtedy doszło do tych transferów, to że zmarnowaliśmy te środki jest osobną kwestią. Od zeszłego roku nic się nie zmieniło, póki nie sprzedamy kogoś, póki nie zapłacą nam za Barca Studios i póki nie dostaniemy bonusu od Nike, to żadnego Williamsa nie będzie. Moje pytanie do ciebie brzmi, czy tak wielkim dla ciebie wysiłkiem jest pisać nazwiska z dużych liter? Bo wygląda to skrajnie żenująco i leniwie
0
@Ronad10 Facet, ja też bym go chciał, ale przecież widać jak na dłoni, że te newsy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, więc radziłbym się nie nastawiać. I nie mam zwyczaju przepraszać ;)
0
Casado, Romeu i w obwodzie Roberto, tak Barcelona chce to moim zdaniem rozwiązać, z czego podejrzewam że żaden z tej trójki nie będzie w wyjściowej jedenastce, więc o ile zatrzymamy Christensena, to on będzie defensywnym pomocnikiem, albo będziemy grać bez i każdy nim będzie z doskoku.
Transfer za 30 mln to w tym momencie totalne science fiction, kiedy nadal szarpiemy się z rejestracją aktualnych zawodników
8
A dziennikarze dalej swoje XD Nie ma ani planu A, ani planu B, Barcelona nie ma środków i notowania FFP na takie numery i z tego co widać, raczej z niczym nie zdąży, módlmy się żeby chociaż Gaviego udało się zarejestrować, przedłużenie kontraktu Araujo to już w ogóle będzie kosmos.
0
A czy w tej bajce są też smoki?
2
Joao's zostaną, Romeu zostanie, pewnie kolejni połamią się w presezonie. Williams nie przyjdzie, bo trzeba zarejestrować Martineza i dać bajoński kontrakt Araujo, temat defensywnego pomocnika chyba można uznać za zamknięty, więc ja się szykuję na kolejny sezon wpierdzielu, mielizny i ciągnięcia drużyny za uszy przez nastolatków.
2
@R_da_Souza_Faria To już zależy od Flicka...chyba, ale ja tam widzę Lopeza i Raphinhę i do tego Balde.
4
Williams to świetny piłkarz, ale nie wart takiego poświęcenia w naszej sytuacji i uważam że defensywny pomocnik jest ważniejszy, jeżeli mamy sprzedać kilku zawodników dla Williamsa to widać wyraźnie że mentalność w Barcy nie zmieniła się ani trochę, a Flick nie ma nic do gadania. Pytanie tylko ile w tym prawdy, a ile propagandowego majaczenia Laporty i jego przybocznych "dziennikarzy".
0
To fajnie że skakał sobie z koleżkami ciesząc się z awansu, straszna tragedia, łzom nie było końca.
Czekamy na kolejne urazy, teraz to już nawet presezonu nie można zrealizować, już ogłoście że Joao's zostają, a Araujo odchodzi za 20 mln plus zmienne i miejmy to z głowy...
1
Podejrzewam, że Benfica właśnie wycofała ofertę, albo drastycznie ją obniżyła ;)
4
Coś mi mówi, że Benfica właśnie wycofała ofertę, albo drastycznie ją obniżyła ;)
3
Cancelo daj już spokój, 3 dychy pyknęły, łeb ci na boisku puchnie regularnie, odpuść, idź sobie na emeryturkę do Arabii i nie skazuj nas na kolejne męki.
1
Oby Oby, Benfica ratuje nam dupsko przed naszymi własnymi nieudacznikami
5
XD A Williams wie, że woli poczekać na Barcelonę? Czy "dziennikarze" Sportu go o tym poinformowali? Zaraz dostaniemy info, że Nico jeszcze dopłaci z 30 baniek z własnej kieszeni, tak mu się ta Barcelona marzy :D
0
Jeśli to prawda, to mam wrażenie że tak sobie poradzimy z brakiem defensywnego pomocnika, łatanie dziury zawodnikami średnio do tego się nadającymi, walczymy o Araujo i zarejestrowanie kilku zawodników, oraz o Joao's, transfery do klubu wydają się coraz bardziej odległe, nawet te za psi ch
1
@RanDiFCB 90% tego to bzdury, Fati zostanie najpewniej wypożyczony, o Felixa to będą walczyć jakby to był drugi Iniesta, a Williams nigdy tu nie trafi, bo Barcelony na niego nie stać, a on sam nie będzie o nią walczył, bo się nią nie jara, jak to laportowskie media próbują nam wmówić.
0
Oby to była prawda i City nie odpuściło choćby funta, może to odwiedzie Barcelonę od tego debilizmu.
11
Benfica musisz!
1
Williams szaleje za Barceloną? Ciekawe zjawisko, a co mówią lekarze? Ten Bernabeu to chyba nie wychodzi spod biurka Laporty, poziom Faktu sprzed 10 lat
1
Arturo wstawaj, zesrałeś się i to poczwórnie