DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cieszmy się, że ktoś nas wyręczył i zabrał skrawek obłędu, jaki rządzi w barcelońskich biurach
1
Całkowicie popieram wnioski autora, nawet jeśli to wypali, to to nie będzie to efekt przemyślanych decyzji, tylko radykalnych i kompletnie chaotycznych działań, opartych na emocjach i naiwności. Dalej nie mamy żadnych długofalowych planów, po prostu mamy szczęście, że pojawiło się tyle wspaniałych talentów z La Masii, która jakimś cudem opiera się temu szaleństwu i niekompetencji w pierwszej drużynie i działa niemal jak osobny byt, nieustannie produkując rozwiązania, które seniorska kadra nie dostrzega, póki kolejny domek z kart się nie zawali.
Będę bardzo się cieszył z ewentualnych sukcesów aktualnej kadry, ale jeśli takie się pojawią, to nawet przez chwilę nie rozważę odszczekania swoich słów, bo to będzie kolejny raz zwykły fart, a nie wynik wielkiego planu Barcelony - tego planu nie ma.
1
Jeśli Barca planuje zastąpić Gundogana Olmo, to myślę że to zły pomysł, bo to pomocnicy innego rodzaju. Gundogan, to prawdziwy reżyser, potrafi rozprowadzić piłkę, regulować tempo, uspokoić i przyspieszyć, Olmo to prawie napastnik wchodzący z głębi pola, nie twierdzę że nie potrafi rozegrać, ale jego gra to taki bardziej blitzkrieg, szybkie zagranie i pogoń za akcją, może i jest to kierunek w którym powinniśmy się udać, ale uważam że nie jest to warte 60mln euro, oraz poświęceń jakich musimy dokonać, jak np. odejście Ikaya.
W mojej ocenie Gundogan posiada większy wachlarz możliwości i inteligencji niż Olmo, a przecież mamy zawodnika bardzo podobnego do tego drugiego, czyli Lopeza, który rozwija się bardzo dynamicznie i ma świetny instynkt strzelecki, dlatego ja osobiście sprowadzenie Olmo postrzegam bardziej jako operację marketingową.
Zobaczymy co z tego wyniknie, ale nie czuję tego.
3
Nie wiem jak ten geniusz to zauważył, nikt nie wiedzioł, myślałem że cały sezon będziemy grać 17-latkiem i środkowymi obrońcami, a tu masz, prowadź Napoleonie!
2
Po tym meczu widać że drużyna musi się jeszcze dotrzeć, zaangażowanie zawodników jest na ogół niepodważalne, ale nić porozumienia jeszcze bywa dość słaba.
Para Martinez - Cubarsi elektryczna, obaj dość niepewni, cieszy nieustannie pewna forma Kounde, w akcjach 1v1 to morderca bez skrupułów.
Przez cały mecz irytował mnie Raphinha, masa małych błędów i niedociągnięć, które niwelowały wiele akcji, to ustawienie wygląda jakby miało niemal wyłączyć Lewandowskiego z rozegrania i bardzo dobrze, niech będzie tym egzekutorem, bo wiele spotkań udowodniło że powinien się na tym skupić.
Mecz na przetarcie, ale co cieszy to że zajechaliśmy kondycyjnie Valencię, w drugiej połowie ich intensywność znacznie spadła, najważniejsze trzy punkty, tylko kurczę, znów ta skuteczność...
3
Barcelona walczy o uniknięcie kolejnego blamażu i wstydu, tym razem chodzi o rejestracje, więc chodzą od drzwi do drzwi jak świadkowie Jehovy i pytają się czy ktoś nie chce odejść, to też wcale się nie zdziwię jeśli to prawda, bo po Manchesterze City to taki burdel może być dla Gundogana nie do zniesienia.
0
Jak sprzedawanie zajechanego Passata...
Barcelona nie ma wyjścia, musi przyspieszyć każdą sprzedaż, bo niezarejstrowanie ważnych piłkarzy będzie kolejnym, srogim blamażem w naszej najnowszej historii
8
Oby lengletował do samego końca
0
@Juan007 trzeba jeszcze kogoś do tego przekonać ;)
0
@Juan007 bardzo możliwe, ale też możliwe, że już wtedy wiedzieli że muszą go sprzedać, lub wypożyczyć, żeby rejestrować (Roque w sumie też nie jest zarejestrowany do rozgrywek).
3
Ciężko określić czy Roque jest naprawdę taki słaby, skoro zagrał tak mało i większość z tych występów było na skrzydle, ale nie da się ukryć że na tą chwilę nic nam nie daje, w obliczu wszystkich problemów jakie nas trapią ten transfer i jego zimowe przyspieszenie są kolejnym kryminałem i pokazem skrajnej głupoty.
A teraz dopiero mamy problem, w absolutnej desperacji szukamy środków do rejestracji zawodników....
2
Już mnie męczy ten temat konkretnie, wygląda na to że Williams nadal czeka na Barce aż ta ogarnie się w FFP w przeciwieństwie do Olmo i jeśli zdążą to przyjdzie, stąd brak klarowności, ale skoro Athletic wrzuca takie filmiki, to muszą się czuć dość pewnie w temacie.
Szczerze mówiąc to nie widzę innego zawodnika na lewe skrzydło który mógłby nas tak realnie wzmocnić jak Nico, więc fajnie by było, ale wygląda to jak wygląda.
1
@Wittgenstein Że możemy wydać tyle ile zarobiliśmy, w tym momencie mamy chyba 1/4, więc np. jeśli sprzedamy kogoś za 100mln, to możemy wydać z tego tylko 25, a reszta musi zostać w klubie na długi.
1
Czyli dzieje się to, o czym mówiono od dłuższego czasu, Barcelona działa w tej kwestii za wolno i nieskutecznie, mimo że słyszymy o tym już od bardzo dawna, to nie dość że nie wyrobili się z tym do otwarcia okienka, to jeszcze jest duże prawdopodobieństwo że nie wyrobią się i przed jego zamknięciem.
Nie dziwi mnie więc, że Williams na to nie poszedł, dziwi mnie że natomiast że Olmo zgodził się na taki dziki zachód, mamy połowę sierpnia, a udało się dokonać tylko pomniejszych sprzedaży, nikt z klubu nie chce odchodzić, wygląda nawet że nie podjęto z nimi takiego tematu.
Jedyne co mogę określić jako sukces, to zabezpieczenie młodzieży, ale zobaczcie jak to teraz wygląda, mamy pierdyliard środkowych obrońców i ofensywnych pomocników, a z defensywnych pomocników tylko jednego żółtodzioba, który będzie debiutował w seniorach, średniego Lewandowskiego, który przeszkadza w rozegraniu i ledwo uczestniczy w pressingu, oraz jego zmienników, którzy albo nie spełniają oczekiwań, albo to też debiutanci, lewe skrzydło też jest puste i będzie zalepiane na szybko.
A wszystko to będzie znów ratowane nastolatkami, no bo przecież co drugi z nich będzie Cubarsim i Yamalem, prawda?
0
Hahah a jak przeczytałem ostatnio że odchodzi z Hajduka to pomyślałem że zaraz będzie info że go chcemy, bo darmoszka i grał pod Flickiem, no i masz :D
Mimo góry lodowej absurdu w Barcelonie to nie powinno się tego traktować poważnie :)
0
@Faro Jeden z naszych najlepszych i najrówniejszych zawodników poprzedniego sezonu, ale co tam, średni opcja na prawej obronie :D
1
Myślę że to raczej zamyka temat, takie deklaracje jak ten filmik mogłyby być kitem, gdybyśmy to my go wystawili, ale Athletic to w ostatnich latach dużo poważniejszy klub od nas.
0
No słaby mecz, wiało przede wszystkim nudą, nie mieliśmy żadnego pomysłu na stare triki które się na nas stosuje, czyli atletyczność, agresywny pressing i taktyczna dyscyplina.
Nie nakręcam się, bo to nadal presezon, ale to zdecydowanie najsłabszy mecz dotychczas.
1
Grzebiemy w odpadach równie profesjonalnie jak Remondis, czy w ten sposób chcą nas przekonać do Cancelo? "Kogo wolicie? Reguilona, czy Cancelo?" To jak wybór między sraniem gwoździami, a przypalaniem ruskim fajkiem.
3
Dziękujemy, za lojalność, spokój i niezaprzeczalne poświęcenie dla klubu, tego mu odmówić nie można, bez względu na krytykę, kontuzje i inne przeciwności to zawsze był na każde zawołanie i choć nigdy nie był wybitny, to zawsze dawał z siebie wszystko.
To dobry moment na rozstanie, legendą nie zostanie, ale wzorem już tak.
0
Z Olmo sytuacja jest identyczna, tyle że on uwierzył Barcelonie w sprawie rejestracji, Williams nie bardzo
0
@Tool Jeśli nie widzimy go w roli zmiennika na środek ataku, to też jestem za wypożyczeniem, sprzedaż nie za bardzo, bo jeszcze się amortyzuje, a nikt nie da nam tyle żebyśmy nie stracili na tym.
0
@kaamil1910 przez 60 minut, teraz "powracający po kontuzji" to jego stan domyślny. Taka pozycja wymaga potężnego przygotowania fizycznego, ostatnio u nas miało takie bardzo niewielu, jak np. Rakitic, czy Griezmann
0
@kaamil1910 Nie ma do tego kondycji, poza tym to wirtuoz i byłoby to marnotrawstwo talentu, Casado jest w domyśle takim zawodnikiem
0
@PePeMasta To akurat bardzo możliwe, ale nie można planować tak sezonu, że ci pół składu przez kontuzje odpadnie.
0
Jeśli przyjdzie jednak Williams, co byłoby bardzo pozytywne, to zastanawiam się co z Torresem?
Z miesiąc temu gdzieś widziałem jego wypowiedź, że zostanie, ale nie dlatego że chce zostać.
Ciekawi mnie też co zrobimy z tyloma pomocnikami, teraz to jeszcze nie jest taki problem, ale kiedy wszyscy wyzdrowieją? Większość z nich to raczej ofensywny profil.
Na tą chwilę wydaje się że Lopez i Torre mimo dobrych występów są w dupie.
Oczywiście już przyjście Olmo powoduje zwiększenie potrzeby sprzedaży, dorzućmy do tego Williamsa i... nie wiem jak oni chcą to spiąć z FFP, na tą chwilę nie mamy Alonso, Dest poszedł za darmo, Guiu za 6mln, Lenglet być może na wypożyczenie pewnie za pół pensji, Roberto out, Romeu na wypożyczenie...no to nie wystarczy.
0
Co prawda szanse były bardzo nikłe, ale miałem skrawek nadziei na sprzedaż definitywną...wypożyczenie jednak jest nieuniknione
0
W zeszłym sezonie taki Cubarsi był nieskończenie bardziej opanowany i odpowiedzialny, niż 30 letni piłkarz, który grał w najsilniejszych ligach, jego potencjał ofensywny nie jest na tyle imponujący, żeby przymykać oko na jego mierność w obronie, zgniłe jajo jak Felix.
0
@Yamal_19 nie ma to jak czytać tylko nagłówek ;)
0
"czas działa na korzyść Barcelony" dziennikarzyna ze Sportu wiedzę o piłce ma chyba z tiktoka, cholerne układziki Mendesa z Laportą, przez które musimy zbierać odpady.