31

Dembele nic nie powiedział, bo co by mógł? "Ty zły, bardzo zły" :)

1

@Janiama Z tym Todibo i Interem to się zgadzam. Tak było, sam wiele sobie po nim obiecywałem i nie bardzo jestem przekonany do jego sprzedaży.

2

@sebasek99 Kurna, kupiłem na PS4, bo była tania. Przez Ciebie nawet nie odpalę.

1

@Hubso Nie, ja tylko zwracam uwagę, że Stonoga często działa jak Rutkowski, czyli dużo szumu, by na niego zwracano uwagę. Poczekam na oficjalne ustalenia. Szkoda człowieka.

0

@don'T.R.I.P.e No, a już myślałem, że chcesz mi mówić, jak mam żyć... to znaczy umrzeć :)

4

@Hubso No, Stonoga. Wiadomo, tier 1. Wcześniej wrzucił i usunął info, że porywają tam ludzi na organy. A kiedyś, że go policja w areszcie pobiła. Na co policja zamieściła nagranie z celi, jak pijany Stonoga sika w spodnie pod drzwiami, po czym się wyp... na twarz. Warto mu wierzyć.

0

@LuisSalvano Uspokoiłeś mnie. A już planowałem pewne działania, by zamaskować te wady, które wymieniłeś. Mianowicie chciałem coś z tymi autobusami, jak Ty. Ale żeby jednak choć trochę się odróżnić od Ciebie, to wymyśliłem, że kupię bilet ale nie pojadę. Jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź, uchroniłeś mnie przed poniesieniem niemałych kosztów.

0

@LuisSalvano Luis, to podejrzane, że tak dokładnie mnie opisałeś...

1

@matirix20 W mojej ocenie (na podstawie tych szczątkowych informacji, które podałeś), Twoja sytuacja nie jest w ogóle podobna do jego.

20

@Kredon Będę stary brutalnie szczery, tak jak w tamtym wpisie. Małpa w dżungli nie puści się jednej gałęzi, zanim się dobrze nie złapie drugiej. Wnioski wyciągnij sam. Podpowiem: ja bym się nie łudził.

1

@don'T.R.I.P.e Czyli mówisz, że to rodzina powinna mieć wybór, jak mam kopnąć w kalendarz? :)

0

@Demazo To sprawdź raz jeszcze. Przekonasz się, że poszedł za darmo.
https://www.realmadryt.pl/news/98253-oficjalnie-james-odszedl-do-evertonu-za-darmo

1

@MaTt_BarcaFan To może zastrzel tę starszą osobę, bo i tak może umrzeć. Co za durne i egoistyczne myślenie.

0

@Demazo Przecież James poszedł za darmo, o czym Ty piszesz?

0

@tobiasson92 Kolego, na lata to trenerzy są tylko w Legii. Każdy z nich. Mioduski mówi, że "na lata", a myśli "do lata".

0

@abram3k Bez przesady, to nie jest trudne. Od razu "gratuluję". Lizus.

0

@Hubso Tutaj można poczytać o X-Demonie i praktykach tam stosowanych:
https://www.facebook.com/Calaprawdaowas/

0

@Pawelsky Przypomnij, kiedy go omijały kontuzje? Bo to co piszesz brzmi nielogicznie. "Jakaś kontuzja, słabszy okres (...)" i przedstawiasz jako remedium Dembele. Co w dotychczasowej karierze tego zawodnika w Barcelonie za tym przemawia? Nie zrozum mnie źle, będzie super, jeśli przestaną go dręczyć urazy. Ale Twój wpis w kontekście dotychczasowego pobytu Francuza w naszym klubie brzmi dosyć zabawnie :)

0

@Uukasz_93 Nie, to ma być jego minusem. Weź już skończ tę Twoją krucjatę.

0

@neeed A jeśli się połamie tutaj, wyjdzie na to samo i jeszcze pobierze pensję. A potem z rokiem kontraktu też odejdzie za darmo.

0

0

@Fake69 Albo by się wywalił na mokrej trawie i połamał. Tak mnie się wydaje. I tyle z tego gdybania wynika.

1

@DaPi Zgadzam się. Śliska, mokra piłka + rękawice to spore ryzyko.

0

@Don Lucas Czekamy na FutbolToMagia oraz Midasta. W tej chwili ustalają z Wojciechem Kowalczykiem wspólną linię narracji.

2

@Worny "Co tu się odkumaniło?" Dobre :)

0

@TheNekro94 Bądź sprawiedliwy. Za Valverde postępowała stopniowa degrengolada tej drużyny i Setien zebrał jej owoce.

1

@TR3VOR Ha ha, prawda :)

0

@MaŁolat Ale zrozumiałeś, co kolega post wcześniej napisał o zmianach?

0

@ObiektywnyKibic121 Daj już spokój, przeczytał dzisiaj co najmniej trzy Twoje wpisy (trzy pamiętam) i w każdym pisałeś prawie to samo, że nic nie daje i sprzedać. To pewnie z tego lubienia. Jest zawodnikiem Barcelony i trzymam kciuki, żeby w tej układanej na nowych zasadach drużynie Koemana odnalazł swoje miejsce. O Cou czytałem takie same komentarze rok wcześniej, a dziś można już nieśmiało powiedzieć, że są widoki na dobre wkomponowanie się.

3

@ObiektywnyKibic121 Przestań już wypisywać te swoje mądrości. Nie lubisz go, to Twoja sprawa. Ale mnie pisz o tym stu komentarzy, udając obiektywnego w tekście i w nicku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?