0

@takisobiektos Tym bardziej, że ta klauzula jest prawie zawsze powiązana z wypłatą piłkarza i rekompensuje on sobie jej wysokość. W takim razie kluby powinny domagać się od federacji, żeby opracowały zasady ubezpieczania się piłkarzy, aby w razie długotrwałych albo częstych kontuzji, klub im wtedy nie płacił, bo i za co? To piłkarze mają mieć same przywileje?

2

@Adriano99 Ch... z tym, podobno Ronaldo wrócił!
:)

4

@MessiForeverTheBest
"Zdradziłeś klubie mnie, nie spełni się sen mój!
Ale nie odejdę nie, bo kontrakt mam długi w ch...!"

"Obietnice kwieciste w półlitrówce po czystej..."

5

@blakkudium Musi czuć się jak żona, której mąż nie chce wkrótce po ślubie puścić do potencjalnego kochanka, który wydał jej się nagle atrakcyjniejszy. Współczuję.

1

@heniusss Ja pamiętam, jak kiedyś w Mikołajkach w czasie rejsu zszedłem pod pokład do takiej restauracji, czy też baru, to tam normalnie jak w saunie było. Współczułem pracownikom.

1

@GeneralXavi Też tak myślę, że u nas od razu by siadł.

0

@Cule1234 Nie dziwię mu się. Atletico podpisało z nim długi, 6-letni kontrakt, a teraz zmuszają go, żeby odszedł po dwóch latach. Tak się nie robi!

2

@Kgorecki2500 Myślę, że dobrze by było, gdyby sami piłkarze też zorganizowali jakieś występy. Na pewno ktoś tam potrafi śpiewać, ktoś tańczyć, jeden żongluje, drugi połyka noże, a trzeci głośno beka. Da się coś wymyślić.

1

@MessiForeverTheBest Ha, ha, ha. Ale mnie rozbawiłeś :). Dzięki.

0

@Nazio_87 Widzę, że mam do czynienia z jakimś szaleńcem. Nara.

0

@Nazio_87 A ja Ci małymi napiszę, że to Ty dzwoniłeś, a potem udawałeś, że ktoś Cię prosi o wyjaśnienie działania świata. Chyba, że pytałeś po to, żeby potem błysnąć obyciem i znajomością mechanizmów rządzących naszym życiem. No to wtedy rozumiem, ale podziękuję za tę wątpliwej jakości wiedzę.

1

@ElKamil Częściej niż rzuty wolne :).

1

@Cochise Po prostu dziwi mnie jego jakiś ośli upór. Zapytał, o co chodzi, ktoś mu tam napisał, fakt, że po łebkach. A gość od razu stworzył swoją teorię, nawet nie sprawdzając, o czym jest mowa (a przecież wywiad cały czas leci na żywo), a potem w to brnie, zachowując się, jakby pozjadał wszystkie rozumu i jako jedyny zrozumiał jak działa świat, łaskawie zdradzając nam, maluczkim, odrobinę tej wiedzy i z politowaniem obserwując, jak mało pojętni jesteśmy. To zadufanie i ten protekcjonalny ton etatowego mądrali zastanawiają najbardziej.

1

@Nazio_87 Ale Ty jesteś jakiś ograniczony. Nadal nie wiesz, o co chodzi, ale nie zadasz sobie nawet trudu, żeby samemu sprawdzić. Ciągle strzelasz i ciągle kulą w płot. Weź Ty może idź szukać swego Pacanowa, co?

0

@Nazio_87 To nie pytaj o co chodzi, tylko sam posłuchaj, bo nadal ch... rozumiesz, a nikt Ci nie będzie transkrypcji robił, żebyś sobie pożartował.

2

@Nazio_87 Ty, śmieszek, sam weź i posłuchaj, bo nic nie kumasz, a widać, że ciężko jest Ci wytłumaczyć.

0

@QQL5 Z jednej strony nie do uwierzenia, ale z drugiej jak najbardziej możliwe, że takie rzeczy mogą się dziać.

6

Jutro będzie trzęsienie ziemi. O ile to prawda, co ten człowiek mówi. Nieprawdopodobne.

5

@martusiaaaa Z ziemi włoskiej do Polski. Już nasz hymn przed Tobą ostrzegał.

1

@martusiaaaa A więc to przez Ciebie?!

1

@Popitek12 Nie gadaj, że posadził CR-a?

1

@Popitek12 No ale to granica powiatu, więc nie nadymaj się tak. A i tak jesteś tam tylko dlatego, że wszyscy w autobusie mieli Cię dość i kierowca kazał Ci wysiąść.

1

@majkiii Komu?
(znaki)

1

@AmigoBlancos Stary, dobry "Ben". Każdy może zbłądzić.

2

@Popitek12 #BorneoStyle

3

@Dankho94isback Konsekwentny jest. Jeśli nie wypali, to będzie lament, kto mu dał taki długi kontrakt? :)

0

@pt9 Jak i w stosunkach polsko-ukraińskich.

2

@Popitek12 Bądź konsekwentny: "(...) zostały jeszcze 3 jeszcze."

1

@clyde Czyli idealny na rotację z Ferranem.

1

@blakkudium Niczego innego się nie spodziewałem. W Barcy zawsze wszyscy upojeni, to jak ma nie być optymizmu? Gdyby Laporta był dinozaurem i doniesiono mu, że w kierunku Barcelony zmierza asteroida, to komunikat byłby identyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?