Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez zachowanie nie wydaje mi się aby był odpowiednią osobą do gry w Barcelonie.
1
Liga Francuska < Liga Angielska
0
Bartra jest zbyt wolny, gdyby poprawił ten aspekt w grze to kto wie...
0
Luis Enrique ich ustawi, na spokojnie. Vamos!
1
Komu linki przeszkadzają swoją drogą. Zawsze były widoczne, a teraz co się odpindoliło...
0
Rzuci kto jakim streamem? :
0
Jak wcześniej byłem przeciwny Bartomeu to w tej kadencji pomimo niektórych wad Barcelona prowadzona jest idealnie.
Widać to chociażby po aktualnej walce z Tebasem i załogą.
0
Skończcie płakać nad Neymarem. Wygrywamy 3:0, wiadomo że lepiej byłoby jakby trafił, ale nie ma tragedii.
0
Ponawiam pytanko. Nie miałby kto zarzucić streamem? Bo TV zepsute i ni ma gdzie obejrzeć ;x
0
Dałby ktoś transmisje z meczu Polski?
1
To już kolego nie pierwszy mecz z takimi błędami.
0
Trening przy zamkniętych trybunach XD
1
bo niedawno dołączył do drużyny. Troche zrozumienia
0
Masakra, co to sie dzieje z chłopem. Dzięki xd
0
Chodzi mi bardziej o to, że był powołany niby na mecz, a ani na ławie, ani w składzie go nie widzę.
Nie mam jak dzisiaj oglądać meczu, ale z tego co widzę to jest tragedia.
0
Co jest z Aleixem?
0
Nie jest źle, na razie gramy swoje. Troche szkoda karnego, ale jak materace nadal będą tak grały to nasze bramki powinny nadejść
1
Przeszedł z Napoli do Juventusu bodajże
1
O co chodzi z tym zachowaniem Neymara bo nie oglądam meczu?
0
Podzieliłby się ktoś transmisją ? :
0
Wnioskując po awatarze... Cóż. XD
0
No, 0:3. Jak tak dalej pójdzie to Borussia ich rozgromi lepiej niż my Celtic
0
To Lucho zarządza drużyną, jeśli sądzi że nie są potrzebne zmiany to najwyraźniej tak jest.
3
Sam mówił, że jest na poziomie Ronaldo i Messiego XD
1
Jak to jest, że w normalnych sytuacjach nie strzela... ale z gówna bat ukręci
3
Mógłby ktoś zarzucić linkiem do meczu?
12
I dobrze, przeanalizować błędy i mecz oddać do zapomnienia.
Zimny kubełek na początku sezonu się na pewno przyda. A rezerwowi ku przestrodze powinni wiedzieć, że w Barcelonie łatwo nie będzie.
8
Już się zaczynają te irytujące komentarze typu "No to co, sprzedajemy już pół składu?"
A co do meczu, na spokojnie. Jeszcze kupa czasu. Nawet w przypadku urwania punktów, pamiętajmy że liga dopiero wystartowała.
8
Nie każdy genialny piłkarz z doświadczeniem na najwyższym poziomie musi być trenerem. (Spójrz na przykład Nevilla).
Oczywiście chciałbym aby Xavi trenerem został, co więcej. Chciałbym aby odnosił sukcesy i pokazał, że można być genialnym piłkarzem, człowiekiem i trenerem.
0
Z całym szacunkiem, ale bądź co bądź Ronaldo bym gdzieś upchnął.