0

Przez zachowanie nie wydaje mi się aby był odpowiednią osobą do gry w Barcelonie.

1

Liga Francuska < Liga Angielska

0

Bartra jest zbyt wolny, gdyby poprawił ten aspekt w grze to kto wie...

0

Luis Enrique ich ustawi, na spokojnie. Vamos!

1

Komu linki przeszkadzają swoją drogą. Zawsze były widoczne, a teraz co się odpindoliło...

0

Rzuci kto jakim streamem? :

0

Jak wcześniej byłem przeciwny Bartomeu to w tej kadencji pomimo niektórych wad Barcelona prowadzona jest idealnie.
Widać to chociażby po aktualnej walce z Tebasem i załogą.

0

Skończcie płakać nad Neymarem. Wygrywamy 3:0, wiadomo że lepiej byłoby jakby trafił, ale nie ma tragedii.

0

Ponawiam pytanko. Nie miałby kto zarzucić streamem? Bo TV zepsute i ni ma gdzie obejrzeć ;x

0

Dałby ktoś transmisje z meczu Polski?

1

To już kolego nie pierwszy mecz z takimi błędami.

0

Trening przy zamkniętych trybunach XD

1

bo niedawno dołączył do drużyny. Troche zrozumienia

0

Masakra, co to sie dzieje z chłopem. Dzięki xd

0

Chodzi mi bardziej o to, że był powołany niby na mecz, a ani na ławie, ani w składzie go nie widzę.
Nie mam jak dzisiaj oglądać meczu, ale z tego co widzę to jest tragedia.

0

Co jest z Aleixem?

0

Nie jest źle, na razie gramy swoje. Troche szkoda karnego, ale jak materace nadal będą tak grały to nasze bramki powinny nadejść

1

Przeszedł z Napoli do Juventusu bodajże

1

O co chodzi z tym zachowaniem Neymara bo nie oglądam meczu?

0

Podzieliłby się ktoś transmisją ? :

0

Wnioskując po awatarze... Cóż. XD

0

No, 0:3. Jak tak dalej pójdzie to Borussia ich rozgromi lepiej niż my Celtic

0

To Lucho zarządza drużyną, jeśli sądzi że nie są potrzebne zmiany to najwyraźniej tak jest.

3

Sam mówił, że jest na poziomie Ronaldo i Messiego XD

1

Jak to jest, że w normalnych sytuacjach nie strzela... ale z gówna bat ukręci

3

Mógłby ktoś zarzucić linkiem do meczu?

12

I dobrze, przeanalizować błędy i mecz oddać do zapomnienia.
Zimny kubełek na początku sezonu się na pewno przyda. A rezerwowi ku przestrodze powinni wiedzieć, że w Barcelonie łatwo nie będzie.

8

Już się zaczynają te irytujące komentarze typu "No to co, sprzedajemy już pół składu?"

A co do meczu, na spokojnie. Jeszcze kupa czasu. Nawet w przypadku urwania punktów, pamiętajmy że liga dopiero wystartowała.

8

Nie każdy genialny piłkarz z doświadczeniem na najwyższym poziomie musi być trenerem. (Spójrz na przykład Nevilla).
Oczywiście chciałbym aby Xavi trenerem został, co więcej. Chciałbym aby odnosił sukcesy i pokazał, że można być genialnym piłkarzem, człowiekiem i trenerem.

0

Z całym szacunkiem, ale bądź co bądź Ronaldo bym gdzieś upchnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?