1

On czasami nie obrażał trenera i podważał jego autorytet gdy był nim jeszcze Blanc? Rozwydrzony troche..

5

Z tą całkowicie zasłużoną to już nie przesadzajmy. Przecież on tylko klaskał. Mniejszą kare dostaje się za brutalne faule...

1

Jego wywiady są strasznie sztuczne. Zamiast się wypowiadać to niech się weźmie za trenowanie lepiej

0

Gran Derbi prowadzą się swoimi prawami. Piłkarze mogą być zmęczeni sezonem, ale na GD na bank wyjdą w 100% zmotywowani.

0

Pytanie, wolicie sytuację, w której Real broni puchar LM, a my wygrywamy Ligę?
Czy wolicie przegrać ligę, zaś Real odpada w finale?

0

Matura nie jest obowiązkiem :)

1

Po świętach zwiększył się ciut obwód brzucha XD
A co do tego tygodnia to czekają nas dwa najważniejsze mecze w sezonie. W sumie w lidze teraz każdy kolejny będzie najważniejszy i przymusowo do wygrania.

0

Coś się spierdzieliło dzisiaj z tą Chelsea xD

4

PS. Zdecydowanie*

0

Obronić? Człowieku nie takie piłki się broni. Wiadomo, że obrona zawinila Ale co leci w światło bramki to od razu bramka

1

Ten bramkarz nasz to niech coś obroni w końcu

3

Messi gra dzisiaj kosmos

0

też bardzo proszę:

0

Tylko mnie denerwuje to, że on tak ciągle słodzi?

8

Po złotego buta, a później złotą piłkę

0

Jasny gwint... Hull dostaje 0:1

3

Dawaj Messi jeszcze jednego gola. Tęsknię już za Twoim hat-trickiem ;x

13

Ahahahahahhahahahha! Ty jajcarzu

1

Gomes to może lepiej niech z tej ławy nie wstaje...

1

Chciał się pochwalić, że ma telewizor xD

0

"Mimo że Argentyna wygrała z Chile 1:0 po golu Lionela Messiego i zwiększyła swoje szanse na awans do mistrzostw świata w Rosji, kibice Albicelestes mają powody do zmartwień. Lider kadry, który zapewnił swojej drużynie cenne trzy punkty, może zostać zawieszony na kolejne spotkania eliminacyjne.
Gwiazdor Barcelony miał obrazić jednego z asystentów arbitra głównego, co może skutkować karą w postaci zawieszenia. Jak informuje Radio La Red, sytuacja została odnotowana w pomeczowym protokole."

1

Czyją klauzulę XD

25

Noo... Opłacało się zamienić Munira za Gomesa i innych takich... XD

18

Dembele już pewnie zaklepany przez Bayern jako, że Borussia robi z siebie ich akademię i zamiast oddawać piłkarzy do zagranicznych lig to Ci wspierają lokalnego rywala.
Ale w obecnej sytuacji im się nie dziwie, Dembele straszny kocur

0

Na cda najlepiej

0

A przed losowaniem ktoś z Juve mówił, że chciałby na nas trafić bo są dobrze przygotowani. Tym razem zobaczymy czy potrafią poprzeć słowa czynami xd

1

No i co? Przed meczem niektórzy skreślali Betis... a tu proszę! Może nie być taka najgorsza ta niedziela XD

0

Przed meczem ludzie mówili, że rozstrzelamy Deportivo. Nawet niektórzy to mówili, że zmiany chcą przy 5:0 dla nas robić wiec wiadomo.

1

Jeszcze mecz Realu przed nami xD

1

Ja się zastanawiam nad tym Gomesem. Czy naprawdę aż tak ciężko jest biegać i się starać? Czasem mam wrażenie, że on drepcze jak Messi. Tylko, że Messi wali po 40-50 bramek łącznie na sezon, a ten to aż szkoda gadać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?