1

Ważne, że Athletik oklepaaany. Jeszccze jakieś Getafe i jazdaa sezon nasz k**wa

0

A człowiek się łudził xD

0

@FC1899Barca Z dwóch klejnotów zrobiony jeden czerwono-fioletowy

3

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!

3

Po dzisiejszym meczu bany będą lecieć jak talala xD

0

Jezusie gdzie on oczy ma

0

Żeby człowiek musiał marzyć o wyjściu z grupy. Do czego to doszło

0

@Chada jalapeno

8

@kamilop Masz się czym chwalić xD

1

@Cwaniak4 a porównywałeś ligę hiszpańska do niemieckiej? Jakie drużyny grają i w jednej i w drugiej?

0

@KrychaFCB chodzi mi o ściąganie napastnika. Wypchanie z klubu Suareza do bezpośredniego rywala co było argumentowane odmładzaniem, a potem ściągamy emerytowanego Lewego

1

Mieliśmy odmłodzić kadrę. Oddajemy suareza, Messi wiadomo, a potem ściągamy Lewego na emeryture i to za 40-50 baniek

2

@draxidox ale kto tu o Tusku gada. Naprawdę wszystko wina Tuska?

7

Wstałem jak codzien rano i się okazało, że świat po....

0

Ale było blisko, jakby w głowe tą nogą Załęcki trafił to już by OIOM był

1

o boże święty XDDD

0

Podwójna garda to tu nic nie daje nawet XD

0

Jezus przed Załęckim bym uciekał szybciej niż samochody na torze jeżdżą

1

Jak myślicie z czym najlepiej teraz ruszać z nowym biznesem? Chyba dobry temat teraz sklepy online

0

Whishy Houston w głowie mi graaa

4

Lisowska? TOOOP

6

Życzę wszystkim pieniędzy tyle co u Messiego, wolnych dni tyle co ma Umtiti razem z Dembele, spokoju tyle co dawał ter Stegen i zdrowia przede wszystkim tyle co CR i Messi razem wzięci

1

@BarcaInfo gratulacje kolego

2

@svensonFCB Czy ja wiem? Jak możesz mieć pierś z kurczaka połowę taniej to logiczne, że ludzie biorą. W tych czasach jak wszystko idzie w górę to niestety ale trzeba szukać oszczędności

0

Dobra promka na pierś z kurczaka w Lidlu jakby jakieś mięśniaki potrzebowały

6

@Rick wszystko zrozumiałem

4

Jedyny plus to, że forme mamy stabilną XD

23

@masq za brednie, które notorycznie wypisuje

6

@BarcaInfo Aż człowiek ma ochotę oznaczyć paru osobników według, których po jego odejściu niektórzy piłkarze mieli zacząć grać według oczekiwań

7

Na szczęście Luuk jest lepszy od Neymara xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?