Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Jane Ahonen na następnych zawodach Cię pokonam
1
@Guffi ciekawe kiedy podatek od powietrza wprowadza
1
@Nozyk O to kolego - uszankowanko. Jaki ten świat mały, aż śmiesznie :D
0
@Nozyk Jeszcze jeden Sebastian to Ty? :D
0
@Nozyk Spoookojnie - to obustronna transakcja akurat haha, jak rozumiem ktoś z drugiej strony barykady?
0
@Nozyk Gram XDD
1
Co by nie było faktycznie patrząc na pytania to nikt Messiemu takich pytań nigdy nie zadał :D
2
"Wiesz, ile masz pieniędzy?
Wiem, co robię, czego nie robię, kontroluję to."
Czyli nie wie ile ma kasy :D
0
Kupowałeś kiedyś w supermarkecie? - Tak, czasem tak.
Masakra jaką niektórzy ludzie mają bańkę ochronną. Wszystko za nich robią :D
0
I tera nie wiem czy odpalać relację na żywo w artykule czy może obserwować la ramble
0
@bixmix jesteś wybrykiem natury :(
3
W tym roku nie ma na kogo głosować jak nikt twerków nie będzie robił po wygranej :(
3
Barcainfo 5, student 3, Janiama 1pkt dla otuchy xD
5
@BarcaInfo niezmiennie, dzięki za informacje, nie mam Twittera. Bardzo szybkie newsy
1
@Bartunek No i namówiłeś!
1
Czas odpalić gadu gadu
2
@Konrise BRUTAL FOR MAN
2
Wiem, że to La rambla i można tu rozmawiać o wszystkim, ale marzy mi się żeby tak nie o polityce xD
2
@NeroTFP nie dał kebsa za friko???
1
@Rysiu no przecież mówię jalapeno
4
Pezet jeśli to czytasz bo podobno masz tutaj konto to pełen szacun
0
Troszkę oczy krwawią
0
Czy tylko mnie irytuje ta reklama Kapitana Jacka?
1
@Ratamahatta chyba się zezłościł. No jasne. Czytasz co Ty piszesz? Tupnal nóżka i każdy ma mu podawać. Nie podają mi dlatego że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. No nie no
1
bum, bum, bang i 3:0
10
Widząc wynik białych jakoś tak dziwnie cieplusio sie na sercu robi
2
@Veil5ide Tak sprowokował pierwszego karnego, którego wykonał i napoczął rywala
2
by człowiek powiedział jak trwoga to do Boga, ale z takim przeciwnikiem w takim stylu to nie wypada nawet
1
Na razie Dembele katastrofalnie
2
@NeroTFP A ludzie się śmiali, że Piątka idzie Zlatan zastąpić XD