0

@HighestInTheRoom Wydaje mi się ze Naymanowi jeszcze trochę brakuje do CR7 ;)

0

@Bykunn A ile ma kosztować trzeci najlepszy piłkarz na świecie? 120 mln ? I jeszcze w ratach ?

4

Jak tylko już przeczytam "WIllian" to krew mnie zalewa.

0

@BarcaInfo Niby wszyscy się cieszą bo jest naprawdę dobry, ale u nas znowu pewnie będzie na ławie chociaż zasługuje na to, żeby grać.

0

Masz może jakies filmiki jak gra Marc Jurado ?

0

@ViscaBarca123 Mogliśmy sprowadzić Yana Couto, ale to nasz zarzad....

1

Pies się nazywa Balo a nie Malu.

1

@ViscaBarca123 A dziękuję bardzo znowu :)

1

Napiszesz coś więcej o Alejandro Balde ? Jakiś filmik albo cos ?

0

@ViscaBarca123 Oki, dzięki dobrze wiedziec :D

0

@ViscaBarca123 A w Juvenilu B sa jeszcze jakies perełki ?

0

@ViscaBarca123 Dzięki za odpowiedz ! :D

0

Jest też taki zawodnik jak Mamadou Saidou (2003 rocznik). Co powiesz o nim ? @Piotr Guziński

0

A co powiecie o Max Aaronsie na PO ?

0

@Kondziubarca pozdro z Rybnika xD

0

@olek_____5 No jakby nie patrzeć hahaha

0

@olek_____5 No super super xD 1-1

0

@Coutinho007 No wlasnie o tym mowie :D Haha

0

@Coutinho007 A Piqet ? XDDD

0

@zenoowity No i teraz nawet nie gadaja juz o chinach jakos hmmm...

0

@myscooter No właśnie haha, to ile % ma koronawirusa ?

0

@zenoowity Chłopie 5 osob ma, a mieszka tam z 1 mln....

1

@fenix1983 I jeszcze Daviesa z Bayernu :)

0

@cules100pro W rewanzu to oni beda musieli nacisnac :)

1

@Deltta Gra dobrze w waznych meczach hahaha

1

Komentarz usunięty

1

@SeeleyBooth Czarny humor ? XD Ale ileż można z jednej rzeczy żartowac XDDD

0

@SeeleyBooth Żałosne, że takie rzeczy piszesz.

0

@BarcaInfo A Ansu ?

3

Wrzutka za wrzutką XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?