Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Wydaje mi się ze Naymanowi jeszcze trochę brakuje do CR7 ;)
0
@Bykunn A ile ma kosztować trzeci najlepszy piłkarz na świecie? 120 mln ? I jeszcze w ratach ?
4
Jak tylko już przeczytam "WIllian" to krew mnie zalewa.
0
@BarcaInfo Niby wszyscy się cieszą bo jest naprawdę dobry, ale u nas znowu pewnie będzie na ławie chociaż zasługuje na to, żeby grać.
0
Masz może jakies filmiki jak gra Marc Jurado ?
0
@ViscaBarca123 Mogliśmy sprowadzić Yana Couto, ale to nasz zarzad....
1
Pies się nazywa Balo a nie Malu.
1
@ViscaBarca123 A dziękuję bardzo znowu :)
1
Napiszesz coś więcej o Alejandro Balde ? Jakiś filmik albo cos ?
0
@ViscaBarca123 Oki, dzięki dobrze wiedziec :D
0
@ViscaBarca123 A w Juvenilu B sa jeszcze jakies perełki ?
0
@ViscaBarca123 Dzięki za odpowiedz ! :D
0
Jest też taki zawodnik jak Mamadou Saidou (2003 rocznik). Co powiesz o nim ? @Piotr Guziński
0
A co powiecie o Max Aaronsie na PO ?
0
@Kondziubarca pozdro z Rybnika xD
0
@olek_____5 No jakby nie patrzeć hahaha
0
@olek_____5 No super super xD 1-1
0
@Coutinho007 No wlasnie o tym mowie :D Haha
0
@Coutinho007 A Piqet ? XDDD
0
@zenoowity No i teraz nawet nie gadaja juz o chinach jakos hmmm...
0
@myscooter No właśnie haha, to ile % ma koronawirusa ?
0
@zenoowity Chłopie 5 osob ma, a mieszka tam z 1 mln....
1
@fenix1983 I jeszcze Daviesa z Bayernu :)
0
@cules100pro W rewanzu to oni beda musieli nacisnac :)
1
@Deltta Gra dobrze w waznych meczach hahaha
1
Komentarz usunięty
1
@SeeleyBooth Czarny humor ? XD Ale ileż można z jednej rzeczy żartowac XDDD
0
@SeeleyBooth Żałosne, że takie rzeczy piszesz.
0
@BarcaInfo A Ansu ?
3
Wrzutka za wrzutką XD.