0

@endriuuu2 No doklanie jak piszesz, w zeszlym roku jeszcze mecz z Milanem pokazał :D

2

@fhero Haha zostaw chłopa, on sie zna :D

26

@fhero Nie ma sensu odpowiadac typom co sie nie znaja na piłce :).

1

Za takie coś nawet nie ma kartki... Hahaha

1

@Reczul2410 Mowie tu o graczach starych i przecietnych, a ty od razu wyskakujesz z gwiazdami XDD Haha

1

Wywalic tego Vidala i Rakitcia i Alenie, a wprowadzac powoli Puiga i Moribe.

0

@ArterkHD I jeszcze przynajmniej remis Napoli

0

Niezły ten Piqet xD

0

0

@Bucjan Nie musial brac tego agenta. W sumie dobrze mu tak :)

1

Frankie najlepszym pomocnikiem.

0

@karci0 Ale na mocy przepsiow FIFA moze odejsc za jakis % od tego za ile zostal kupiony chyba.

0

@ViscaBarca123 Oby Ansu zagral przynajmniej polowe.

0

@Gosciuu Adidas eqt support 93/17 - najwygodniejsze buty za taka cene sa na boocie. Serdecznie polecam

0

@MT7 Bo Nayman sie zachowuje profesjonalnie i on wogole kontuzji nie lapie. Typie on jest kontuzjowany wiecej czasu niz Dembele.

0

@LuisSalvano Sprawdzałem tydzień temu i miał jeszcze

0

@chroma93 Te okienko z kroku :O

0

@ForcaMilosz Fajnie jakbysmy na Rafinhii cos zarobili, a Ansu powolywac i wprowadzac go do 1 druzyny.

0

@Ronaldinho10_ Już 160 xD

0

@ViscaBarca123 Elastico, cos pieknego :D

0

Macie linka do treningu Barcy- Jest Ansu Fati.
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/2187728358193632/

0

@PuyolTheBest Dobrze.

0

@n0MED No to w 30 minucie po kuponie xDDDD

0

@KacperVEB Masakra co Ansu gral na gierce na treningu na YT mozna zobaczyc.

0

@ściah Oby dostal szanse jak najszybciej.

0

@Norkusik Dawać Ansu :)

0

@Fabik87 Dokladnie, przy takiej kadrze powinien dostac szanse i sie ogrywac juz w Top lidze.

0

@lukas10 Widzę juz, dzięki ;)

0

@lukas10 Skąd info ? :D

0

@PanRol Oj chcialbym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?