0

Gdy wywiad z PIŁKARZEM przestaje być nudny #2
Dembele na początku rozwala mi logike :x

1

@ArdoFCB Messi tyle karnych zmarnował i człapał po boisku gdy drużyna przegrywała w LM, a uważa się za takiego dobrego zawodnika :/

0

Komentarz usunięty

5

@moronw Serio to są klasowi zawodnicy? WIdzę, że nie skumałeś tej aluzji o bredniach jakie piszesz. Jak jest z kim grać to Semedo też pokazuje wartość tak samo jak Arthur czy De Jong jeśli się z nimi gra a nie omija jak to było raz gdy De Jong cały mecz machał rękami bo wybiegał na pozycje a wszyscy go nie widzieli.
Nie potrafi grać z klepki :> ? Czy Ty człowieku oglądałeś mecze gdy Semedo z Dembele kręcili na skrzydle rywalami jak chcieli? Albo jak Semedo nie raz dryblingiem tam poszarżował na skrzydle, podaje do kolegi a kolega typu Rakitić zwalnia akcje lub Messi przekłada i szuka Alby na lewym i cała gra "na obieg" Semedo idzie w piach.


Rzeczywiście nic nie potrafi - i tak wysyłam durny film z yt "skill" bo nie mam zamiaru pamiętać każdego meczu z każdym przeciwnikiem gdzie coś zrobił - a zrobił.
Często zdarzają mu się mecze pomyłki ale na siłe już próbuje się z niego zrobić totalnego niedojde.

11

@moronw Wow.. to tak samo powinniśmy pisać, że z kim ma grać Leo jak nie ma Xaviego i Iniesty tylko jest przeciętny De Jong i Arthur :D
Nigdy nie będzie drugiego Alvesa i nigdy nie będzie drugiego Iniesty z Xavim.
Żyjcie dalej starą gwardią :D

18

@moronw a z kim on tam ma grać jak leci jak głupi i Messi od razu szuka Alby albo gra do kogoś typu Rakitić i akcja jest spowalniana. Jak z Dembele biegają na skrzydle to sie dzieje.

0

@shinthps 90% meczów na mistrzostwach pominąłem :D Oczywiście, że jest ale akurat gdy mam więcej czasu wolnego od dłuższego czasu i moge obejrzeć spotkania o 21 gdy taki mecz z Sevillą przegapiłem to pyk przerwa ;x

17

Przerwa reprezentacyjna jak ja tego nienawidzę..

0

@lukaszo23 Ogólnie światowo - nie
Patrząc, że była to odpowiedź na Neymara - tak.

0

@lukaszo23 Neymar 186 występów 105 bramek.
Dodam, że Bale ze względu na kontuzje opuścił aż 84 spotkania.

2

Boże ale komedia xDDD "ZIOM ON SŁABO PANIMAJE HISZPAŃSKA MOWA" :D
Real chciał odpowiedzieć transferem Bale Na transfer Neymara i nie wyszło na całej lini to teraz, żeby było sprawiedliwie Barcelona ściągnęła Dembele na odpowiedź Bale'a :D

1

@Deraxium Wysłałem swoją propozycje i tyle. Sorka ale nie mam czasu tu ciągle zaglądać i doradzać co oferte, bo ja swoje a Ty co chwilę swoje bedziesz wysyłał. Dell to najmniejsze kłopoty przy gwarancji, masz door to door czyli nawet nic nie załatwiasz oprócz telefonu i tyle. Lenovo to są często laptopy budżetowe gdzie gdzieś musieli przyoszczędzić aby wsadzić mocniejszą grafe itp i później są efekty :)

1

@barcowy1899 Jak Jest Dembele to lata z nim po skrzydle a tak to wylatuje i nawet piłki od Messiego nie dostaje a później się dziwią, że już nie wylatuje jak 20 akcji pod rząd nikt mu nie posłał piłki.

0

Suarez irytuje nie raz swoją niezaradnością, kopaniem po czole i marnowaniem akcji za razem, ale dla takich bramek jak wczoraj czy z Interem na 1:1 to chyba można mu to wybaczyć. Gruby zawsze zamknie jadaczkę wszystkim swoimi bramkami :D
Chłop gra piach i nagle ładuje wolej życia.
PS: Gruby oczywiście żartobliwie z dystansem :D

0

@Rini_Cule Bez systemu, 8 GB ramu, i lenovo - wszystko fajnie dopóki nie spotyka Cie serwis tego sprzętu :)

0

@Grzesior667 Przecież niedziela jeszcze jest do grania :D

0

@Bagsik88 hhm.. a co zrobił Enrique z Barceloną? Gra z kontry wtedy u nas dominowała i szybkie wymiany piłek przy kontrze były efektowne i efektywne i cieszyły oko.

1

@marcin000019 Ja pier** typie 1 mecz Liverpoolu obejrzałem nie licząc spotkania z nami w tym roku a Ty już jakbym im kibicował od lat :x Ogarnij dupke.

3

@marcin000019 kurła Marcinek mi mówi, że udaje kibicowanie to zmienie klub no mordko ok, nie bij :/ 12 lat z klubem ale typ mówi na forum, że udaje więc chyba czas na przeciep :/
Już nawet nei można napisać, że gra klubu tak nie cieszy jak kiedyś bo od razu, że udaje kibicowanie - dramat z was ludzie.

0

@Bykunn Tak, to ja powoduje magie, że Liverpool gra dynamiczniejszą gre niż Barca :D

0

Tak się zastanawiam trochę w nocy co się dzieje z tym światem, że dzisiejszy mecz Live dał mi więcej radości przez ich gre niż nasza Barca :>

3

Cześć!
Od paru miesięcy tworzę film o Barcelonie (kilka miesięcy bo w ogromie pracy zapominam o tym projekcie) i mam jeszcze mega dużo na osi czasu pustych miejsc do zapełnienia akcjami typu tiki taka, które prezentowały by świetną piłką jaką wszyscy się zachwycamy jak np tu:
https://im5.ezgif.com/tmp/ezgif-5-e176c7bb809d.gif
Z racji tego, że plan był taki aby na bieżąco z meczów wybierać sobie akcje i je wklejać i stworzyć film ale niestety z tym trenerem mamy mało takich pięknych, zespołowych akcji, które cieszą oko.
Tutaj prośba do was. Macie jakieś pamiętne akcje, które były wręcz genialne i są warte uwagi do wklejenia do filmu o Barcelonie jako "Teatrze Futbolu"? Nie chciałbym widzieć filmów jak Messi sam bierze 4 chłopa bo nie chce robić filmu o Messim ale o drużynie jako całości wiec potrzebuje akcji gdzie jakaś klepa była, podania, gdzie brało udział 2/3 zawodników+
Fajnie by było wypromować ten post zielonymi aby był większy odzew i może jeszcze ludzie by dorzucili jakieś linki do akcji.
Generalnie jakieś linki do materiałów, ze spotkaniami z akcjami, jaka minuta w danym filmie itp bardzo by mi pomogły :)

0

@Rini_Cule Ruszy, polecam w takich "mocnych" / "nowych" tytułach na sprzęcie typu laptop dawać tylko rozdzielczość taką jaką się ma i reszta na niskie - wtedy laptop się tak nie poci i też chłodniejszy jest, im wyższe detale tym bardziej się grzeje. Ruszyć ruszy na 100 % a w fifie na niskich aż tak oczy nie bolą :)

1

@Rini_Cule
https://www.x-kom.pl/p/510936-notebook-laptop-156-dell-inspiron-g3-i5-9300h-16gb-5121tb-win10-gtx1050.html
Podobne sprowadzałem do klientów w firmach (prywatnie chcieli do domu) zadowoleni, gwarancja della door to door, system z della nie zasyfiony jak w asusie, wszystko elegancko, podzespoły sztos, nie ma co narzekać.
Cokolwiek by się działo ( z dellem mało prawdopodobne z serią G3) dwonisz na infolinie, podajesz serial tag - numer laptopa i przyjeżdża facet do domu naprawia na miejscu)
Polecam gorąco i radzę nie korzystać z pomocy osób, które GDZIEŚ ZOBACZYŁY BO COŚ DOBRE. Omijać Asusy oraz tańsze Lenovo (poniżej 2000 zł).
Grafike masz tu nie w wersji dla urządzęń mobilnych z końcówką "m" tylko zwykłą GeForce 1050 o mocy jak w komputerze stacjonarnym, 512 gb ssd na system oraz 1 tb dysk talerzowy na "magazyn" filmów, gier itp.
16 GB ramu bo w obecnych czasach zauważam, że 8 to już podstawowymi rzeczami się czasami lubi przytkać jak ktoś widzi, że działa plik stronicowania a nie pamięć a i5 9 generacji spokojnie poradzi sobie z zadaniami :)
PS: Ludzie kupują jakieś świecące asusy z rgb albo klawiaturami z kosmosu a później płacz, że wolno chodzi, zacina się, grzeje się itp. Dell ma prostą budowę ale odwdzięczy się niezawodnością i porządnym wykonaniem.
PS2: Każdy laptop z takimi podzespołami się grzeje, każdy - przy graniu jeszcze bardziej się tego doświadcza. Laptop nie jest sprzętem do grania po 12h (chyba, że w metina to to nawet go nie ruszy) ale trzeba mieć świadomość, że praca 70/80C przy mocniejszych tytułąch albo i nawet 90 to niestety codzienność i jeszcze nie doszli producenci do zrobienia maszynki wydajnej przy 50C pod obciążeniem.
Po zakupie tylko warto przedzwonić sobie do della i zgłosić im kupno w danym sklepie produktu, żeby odnotowali gwarancje 2/3 letnią na podstawie faktury zakupowej.

1

@SHIBA I takie rzeczy to ja rozumiem a nie jakieś info od Barcainfo :>
Wzruszająca scena

0

@HueHueszki Ludzie często po pracy sobie odpalają takie turnieje i oglądają przy piwku czy z kumplami i się spotykają przy tym tak jak ty z bemolem na kanapie oglądasz mecze Barcelony czy oglądając Dlaczego Ja na Polsacie..
Imprezowanie też nie daje żadnych korzyści a ludzie jakoś to robią.. a nie czekaj.. to daje im rozrywkę, mogą się wyszaleć i dobrze spędzić czas - tak samo ludzie miło dla siebie spędzają czas i zapewnia im to rozrywkę takie oglądanie jak ktoś gra profesjonalnie w jakąś gre.
Jednemu daje frajde chlanie do rana, innemu oglądanie Pashy Bicepsa jak gra w csa a trzeciemu nawet oglądanie jak rozpuszcza się wada cukrowa w wodzie..

9

On tym meczem pokazał, że w chwili obecnej to on powinien grać za Busquetsa a nie to nazwisko na boisku..

4

@msmsms Boże xDDDDDD Większego ingoranta nie widziałem w życiu..
Nie wiesz ile czasu, nauki, taktyk, zgrania z drużyną wymaga e-sport czasem nawet w takim CS:GO. W Fifie pewnie też aby być "profesjonalnym" graczem trzeba dziennie przesiedzieć i cwiczyć schematy, zagrania do upadłego ale lepiej jak dzieciaczek co ledwo na studia dupe rusza napisać "HEHE, ALE GUFNO".
Idź na te studia, skończ w Maku z takim podejściem i ignorancją i za pare lat sam będziesz marzyć aby być profesjonalnym graczem w jakąś gre i sobie tylko klikać na dupce przed komputerem - HE HE.

0

Polecam:
How Ernesto Valverde is destroying FC Barcelona | Oh My Goal


0

@lambard Jak widziałem Messiego cofającego do pomocy, Grześka z Suarezem na skrzydłach to dramat.. Dopiero jak Griezmann zszedł i Dembele był na skrzydle to Suarez trzymał się środka a Messi na skrzydle..
Więc ja nie wiem co ten Griezmann na skrzydle robi.. albo na szpice albo cofnięty za napastnikiem a Messi neich sobie skrzydło trzyma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?