0

@Copernicus Nie żeby coś ale z księżycem dziwna sprawa bo wylądowali tam z komputerem pokładowym, który ledwo Tibie by udźwignął na barkach a teraz z taką technologią cisza :D Mogli by nawet stream z księżyca robić.

0

@D10SLEO Niemożliwi to są ludzie, którzy wierzą w te źródła i informacje codziennie..

0

0

@IronSanHybrid "Me and him" - nie ma to jak mówić w 3 osobie o kimś kto siedzi obok :D Ciężko było powiedzieć "Me and Leo" - wiele lepszy wydźwięk wypowiedzi.
Po za tym miałem wrażenie, że typ sam sobie narzuca tą rywalizacje z Leo a Leo ma na to wywalone jajca ;d

1

@Terrored Ludzie nawet nie są świadomi, że codziennie jakieś 10/20 letnie dziecko musi pochować swojego rodzica, lub rodzic chowa swoje dziecko podczas gdy ich problemami są transfery z Neymarem, dopiero jak się takie coś stanie u "znanej" osoby to nagle jest takie "ouu" - pora się zastanowić nad życiem..

8

Niech zostaje w tym PSG i gnije. Nie dziwie się naszym, że nie chcą być włączani w operacje bo dziecko chce wrócić..

3

@barteq Przecież nie napisałem nic z tego co sobie dopisałeś, że miał wygryźć Albę bo trafił okno. Chodzi mi o to właśnie jak sobie radzi jako podstawowy gracz w takim Evertonku i, że ma w ogóle dojście do piłki przy wolnym. A wy już skaczecie do każdego i wymyślacie sobie swoje przyśpiewki :D

7

Widzieli okno z wolnego w wykonaniu Digne?


A u nas rezerwowy :D

0

@Salwik92 Po słowie pokorny przestałem czytać :D

0

@darr0o Ja na to popatrzyłem w ten sposób, że na siłę dali tweeta gdzie rzekomo wielki ich CR7 sprawił, że do włoch nagle przyszli inni gracze i ktoś to fajnie porównał na podstawie Premier League i udowodnił tym samym, że nie ma co się jarać i przypisywać bożkowi Łonaldo zasług sprowadzania nazwisk do włoskiej ligi. Wcale Conte z Interem nic też nie mieli do gadki, to wszystki dzięki CR7 - na pewno!

34

Piękna odpowiedź na kompletnie durny wpis ;D
https://x.com/KunAgueroSZN/status/1166776804603940864

2

@jakubwitkowski świetna praca skoro masz czas na odświeżanie la rambli i świetne problemy życiowe niczym mój bananowy znajomy..

1

@Ratamahatta Dokładnie...podpisuje się pod tym..Rakitić powinien zostać sprzedany ale nie w taki sposób, że wypycha się go pod koniec okna za Neymara w ramach desperackiego ściągania bo mu się nagle zachciało wracać.. Ale nie przegadasz ludziom :) Zaraz tu zlecą się, że potrzebujemy Neymara, że wielki piłkarz.. i nic nie obchodzi ich, że zostawił gnój tu, teraz robi go w PSG i wraca robić gnój tutaj..dla nich liczą się tylko bramki a godność i jakiekolwiek minimum wartości reprezentowane przez ten klub i w sumie wartości, które wyróżniały nasz klub od innych dla nich są nie ważne bo najważniejsze, że gwiazdorek Neymar wróci..Gdybym był na miejscu Ivana i ta transakcja by doszła do skutku to bym się dziwnie czuł jakby później był mecz PSG - Barcelona i tak grasz przeciwko swoim kolegom tylko dlatego, że Neymarek musiał powrócić i zostałeś wymieniony ;x
Dembele bym akurat wymienił bo on akurat swoim zachowaniem, lekceważeniem i brakiem dyscypliny to nie zasłużył sobie na te lepsze pożegnanie jak Ivan.
¯\_(ツ)_/¯

6

A, że słonie nigdy nie zapominają to ja nie zapomnę tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) :


5

Niesamowite jest dla mnie jak można tak napluć na klub, wyjść tylnymi drzwiami, zruzgać prezydenta a po 2 latach ten sam prezydent lata za Tobą i Cie wykupuje z ekipą a kibice ze 2 letnią śliną naplutą w twarz czekają na typa ;D

1

0

@Chwytliwy Ludzie zapatrzeni w Neymarka jak nie wiem co i niestety jest ich więcej niż tych trzeźwo myślących - sad.

1

@BarcaInfo Typ wkleja jakieś gówno informacje z pseudo źródeł z twittera a wy to łykacie jakby to w 10000% działo się naprawdę. Zaraz jakiś typ od informacji napiszę, że Neymar na Okęciu ląduje to tam polecicie..

0

@misiek12319 no.. pensje mamy napięte jak skurczesen ale tak.. wyrówna się xD

0

Tego już się czytać nie da..codziennie inna kwota i inni zawodnik za tego pseudo grajka ;D

1

@misiek12319 Chcesz gościa, który robi smród wokół siebie i wokół klubu w którym zazwyczaj jest, chcesz obciążyć budżet klubu przez jego chorą pensje, chcesz poniekąd uszczerbku wizerunku, że oddaliśmy go a teraz wykupujemy go za być może równie chore pieniądze podczas gdy jest wart mniej z uwagi na kontuzje i wiek. Chcesz go ściągnąć kosztem szans dla młodych z cantery.
Nie wiem kto tu bardziej źle życzy swojemu klubowi ale...a nie czekaj.. to chyba Ty..

1

@wierbafcb A kto grał z Betisem? Neymar?

0

@koksik2700 jak najbardziej, ale nie musi to skutkować przyjściem per...Ney'a..

1

@Odesseiron I niech z dnia na dzień będą coraz dalej od porozumienia a Ney niech tam się kisi w swoim projekcie sportowym :>

6

Cantera powoli odpala, Dembele to pomyłka ale błagam niech oni nie podpisują tego Neymara.. toż to rozwałka dla budżetu i nie potrzeba go tak bardzo jak się wydaję niektórym..

0

Wiecie co mnie i pewnie wielu najbardziej rozwali? Jak po taki meczu jak wczoraj znowu jakimś cudem będziemy grać serie spotkań jak z Bilbao gdzie kopiemy się po czole bez energii i zrywu do przodu..

0

Takie mecze jak ten wczoraj tylko dobitnie pokazują, że jak trener odpowiednio użyje naszą młodzież albo w ogóle da jej szansę to wydawanie kolejnych milionów na pilkarzy ala Neymar czy Dembele nie ma sensu kompletnego.. Ansu zagrał z lepszymi decyzjami i zgraniem wraz z Perezem jak Dembele przez 2 lata..

0

@Ghotti No a w następnych spotkaniach jak wróci Messi może znowu być klepanie tylko starej gwardii zamiast całej drużyny i będzie bicie głową w mur jak z Bilbao..

1

No i po takim meczu gdzie trener użył głowy, młodych graczy i Griezmanna można spytać po co ten Neymar..może zacznijmy częściej korzystać z tych naszych Carlesów Perez :D
I jeszcze bardziej dziwne, że mecze gdy nie ma Messiego wyglądają lepiej bo gra cała drużyna ze sobą a Messi najczęściej podaje tylko do swoich chłopów ze starej gwardii. polecam się temu przyjrzeć bo o ile jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów to zastanawiam się czy to nie staje się problemem te granie tylko do swoich..

1

@BarcaInfo Koleś wrzuca jakieś info, plotki z Twittera a wy od razu Messiego z błotem mieszacie. Nigdy się nie dowiemy czy naciska czy nie. Może to jest plota wyssana z palca a wy już na Messiego ciśniecie. Nie mówię, że nie może tak być ale nie mamy potwierdzonego info żadnego więc dla mnie taki news to tylko powielanie głupoty..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?