2

@Sulimo Ale masz teraz satysfakcje, że meczyk już za godzine, co?

4

@Emhyr Teraz porównajmy to do zachowania Raphinhi przy kontrze z MU.

0

@Lionel_Messi10 Nie oglądałem meczu, ale tutaj dużo osób pisało, że Enzo grał słabo. Ja bym się SofaScore nie sugerował.

30

Joao Felix zmienił drużynę, która strzela średnio 1 bramkę na mecz na drużynę, która strzela średnio 0 bramek na mecz. Nieźle sobie te kluby dobiera.

1

@Klaudiaa8 Tam przynajmniej są 3 'bramki' z tego co pamiętam to może by strzelili więcej niż 1 bramkę miesięcznie.

7

@Comentateiro Równie dobrze można się zastanawiać gdzie byłby taki Arsenal w La Lidze skoro Real sobie jedzie na Anfield i pakuje 5, a przyjeżdża Atletico albo inna Mallorca i mają problem żeby 1 strzelić. Do tego hiszpańskie drużyny zazwyczaj leją angielskie w europejskich pucharach.

6

@Katalończyk 99 102 pkt Juve

3

@bartekvisca Valencia niby też, a wygrali wczoraj z Sociedad.

11

@PIETREKs Po pierwsze, nie do końca bo musimy jeszcze dzisiaj wygrać, a po za tym porażka/remis z Realem sprawia, że mamy gorszy bilans starć bezpośrednich, więc przy tej samej ilości punktów to oni będą wyżej - więc 2 porażki i 2 remisy przy 10 punktowej przewadze odpadają.

Po drugie, w lidze, Barcelona przez lata była dominatorem, więc niczego nie marnowaliśmy.

0

@HERORICH2 Jakiegoś O'blacka macie?

0

@TheNekro94 Bo w Lidze Mistrzów nie ma Mallorci.

3

Następne dwa mecze to dwie drużyny ze strefy spadkowej czyli Almeria i Valencia. Wszystkie najtrudniejsze wyjazdy zaliczone. No jesteśmy bardzo blisko mistrzostwa.

Odpadliśmy z LE, mamy przewage w La Lidze, więc jest to komfortowa sytuacja żeby wywalić Real z Pucharu Króla.

Może po prostu ta drużyna nie jest gotowa jeszcze na Europe. Jeśli jednak wygramy Lige i Puchar Króla to sezon będzie bardzo udany. Sama liga to nadal niezły sezon.

1

No i Gil się odpalił.

1

Chłop poleciał za rozmiar skoczni, a i tak przegrał.

10

@leonek160 2 lata temu gdy Vinicius kopał się po czole, a Fati był wonderkidem? Nieźle.

0

@macio_944 Próbował Pan wyłączyć i włączyć?

0

@Sulimo Nie wiem, ale może w końcu dogoni Legie, która odjechała za hajs z Ligi Mistrzów.

1

Ale grając 4 pomocnikami na teoretycznie 2 i nie móc stworzyć przewagi w środku pola to też trzeba umieć.

0

Chcę tylko powiedzieć, że Barcelona planuje przedłużyć kontrakt i z Roberto, i z Alonso. Na ten mecz to nawet szkoda słów. Już nie chodzi o to, że przegraliśmy, ale tylu zawodników bez formy to ja dawno nie widziałem - szczególnie w ataku.

5

@escarabajo Na Rashfordzie nie było faulu. O swoje nogi się poplątął.

0

To jest to DNA. 7 metr, cała bramka przed Tobą i szukasz podania. Piękne.

5

@Cotutajsiedzieje Agresywny atak na nogi Messiego.

5

Na szczęście dzisiaj ostatni dzień tych pobocznych rozgrywek i jutro zaczyna się prawdziwa piłka nożna.

1

@zmiter912576 Pierwsze 15 minut TOP

0

@Uukasz_93 No Real strzelił 2 i Liverpool im dołożył 3 to mają 5.

1

@DonCarletto Gol z kontry był jeden.

1

@El Madridista. Ojoj, ta propozycja naprawde ciekawa.

10

Najlepsze jest to, że Real nie gra niczego niesamowitego dzisiaj. Nawet w obronie są ciency, a i tak prowadzą 3 bramkami. To tylko pokazuje jak słaby jest Liverpool.

5

Niech się Liverpool cieszy, że Mallorca nie przyjechała na Anfield bo to mogła by być dwucyfrówka.

2

@Rust_Cohle Ale przynajmniej Nunez strzelił.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?