Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Ale masz teraz satysfakcje, że meczyk już za godzine, co?
4
@Emhyr Teraz porównajmy to do zachowania Raphinhi przy kontrze z MU.
0
@Lionel_Messi10 Nie oglądałem meczu, ale tutaj dużo osób pisało, że Enzo grał słabo. Ja bym się SofaScore nie sugerował.
30
Joao Felix zmienił drużynę, która strzela średnio 1 bramkę na mecz na drużynę, która strzela średnio 0 bramek na mecz. Nieźle sobie te kluby dobiera.
1
@Klaudiaa8 Tam przynajmniej są 3 'bramki' z tego co pamiętam to może by strzelili więcej niż 1 bramkę miesięcznie.
7
@Comentateiro Równie dobrze można się zastanawiać gdzie byłby taki Arsenal w La Lidze skoro Real sobie jedzie na Anfield i pakuje 5, a przyjeżdża Atletico albo inna Mallorca i mają problem żeby 1 strzelić. Do tego hiszpańskie drużyny zazwyczaj leją angielskie w europejskich pucharach.
6
@Katalończyk 99 102 pkt Juve
3
@bartekvisca Valencia niby też, a wygrali wczoraj z Sociedad.
11
@PIETREKs Po pierwsze, nie do końca bo musimy jeszcze dzisiaj wygrać, a po za tym porażka/remis z Realem sprawia, że mamy gorszy bilans starć bezpośrednich, więc przy tej samej ilości punktów to oni będą wyżej - więc 2 porażki i 2 remisy przy 10 punktowej przewadze odpadają.
Po drugie, w lidze, Barcelona przez lata była dominatorem, więc niczego nie marnowaliśmy.
0
@HERORICH2 Jakiegoś O'blacka macie?
0
@TheNekro94 Bo w Lidze Mistrzów nie ma Mallorci.
3
Następne dwa mecze to dwie drużyny ze strefy spadkowej czyli Almeria i Valencia. Wszystkie najtrudniejsze wyjazdy zaliczone. No jesteśmy bardzo blisko mistrzostwa.
Odpadliśmy z LE, mamy przewage w La Lidze, więc jest to komfortowa sytuacja żeby wywalić Real z Pucharu Króla.
Może po prostu ta drużyna nie jest gotowa jeszcze na Europe. Jeśli jednak wygramy Lige i Puchar Króla to sezon będzie bardzo udany. Sama liga to nadal niezły sezon.
1
No i Gil się odpalił.
1
Chłop poleciał za rozmiar skoczni, a i tak przegrał.
10
@leonek160 2 lata temu gdy Vinicius kopał się po czole, a Fati był wonderkidem? Nieźle.
0
@macio_944 Próbował Pan wyłączyć i włączyć?
0
@Sulimo Nie wiem, ale może w końcu dogoni Legie, która odjechała za hajs z Ligi Mistrzów.
1
Ale grając 4 pomocnikami na teoretycznie 2 i nie móc stworzyć przewagi w środku pola to też trzeba umieć.
0
Chcę tylko powiedzieć, że Barcelona planuje przedłużyć kontrakt i z Roberto, i z Alonso. Na ten mecz to nawet szkoda słów. Już nie chodzi o to, że przegraliśmy, ale tylu zawodników bez formy to ja dawno nie widziałem - szczególnie w ataku.
5
@escarabajo Na Rashfordzie nie było faulu. O swoje nogi się poplątął.
0
To jest to DNA. 7 metr, cała bramka przed Tobą i szukasz podania. Piękne.
5
@Cotutajsiedzieje Agresywny atak na nogi Messiego.
5
Na szczęście dzisiaj ostatni dzień tych pobocznych rozgrywek i jutro zaczyna się prawdziwa piłka nożna.
1
@zmiter912576 Pierwsze 15 minut TOP
0
@Uukasz_93 No Real strzelił 2 i Liverpool im dołożył 3 to mają 5.
1
@DonCarletto Gol z kontry był jeden.
1
@El Madridista. Ojoj, ta propozycja naprawde ciekawa.
10
Najlepsze jest to, że Real nie gra niczego niesamowitego dzisiaj. Nawet w obronie są ciency, a i tak prowadzą 3 bramkami. To tylko pokazuje jak słaby jest Liverpool.
5
Niech się Liverpool cieszy, że Mallorca nie przyjechała na Anfield bo to mogła by być dwucyfrówka.
2
@Rust_Cohle Ale przynajmniej Nunez strzelił.