1

Co za idiotyczny foul.

0

@AmigoBlancos To jest strona Barcelony, to nie jest dramat, pięknie jest przynajmniej narazie.

4

@StevenGastonMartin99 Prosze nie promować patologii.

3

Penalti dla realu w drugiej połowie kurs 1.01

0

Carlo wracaj, jest robota do zrobienia.

2

Pieprzony nurek.

0

Bryan Gil, jaki on jest cienki.

0

Oni przecież ręką mogą, więc o co Wam chodzi?

0

Bardzo sobie chcą strzelić bramke gracze Girony.

4

Hansi Flick ma racje. Drużyna jest po prostu słaba.

7

Jak tak dalej pójdzie to Merino będzie podstawową 9 reprezentacji Hiszpanii na Mundialu.

10

Przecież to jest czerwień dla tego kretyna Enzo.

0

Villarreal tak beznadziejnie gra w Europie, a w lidze mają 2 punkty mniej od Nas i są przed realem ;p

2

@Katalonik97 Mam nadzieje, że to sarkazm.

0

@APTAPT Tylko, że z tego siedzenia nic nie było i gdyby nie ta druga interwencja Joana to pewnie skończyłoby się na stracie punktów.

0

@Dieselzor Z Gironą to mało prawdopodobne niestety.

9

To było straszne. Dzięki Ci Joan!

2

Brawo, nie spieprzył tego.

6

Straszna żenada ten mecz dzisiaj. Miała być lepsza gra po Chelsea, a jest potwierdzenie żałosnej formy.

2

21 minut klepania piłki, nic z tego nie wynika...

5

Ja nie wiem co Hansi widzi na treningach bo w meczach to jest totalny chaos i cyrk.

1

Przecież to jest jakiś cyrk co się odwala w tym meczu.

0

W Ekstraklasie drużyny mają pewniejsze obrony. Bernal i Casado do tego i mamy koszmar.

7

Za miękkie to było dla mnie.

0

@Sulimo Odpowiedziałeś sobie, kompromitują się.

2

Ciężko się to ogląda.

1

Kręcidło AI na komentatorce, niech go ktoś wyłączy...

0

Czy Araujo to ma w końcu jakąś kontuzje czy naprawde on nie będzie teraz grał bo mu psycha siadła?

7

@takisobiektos spiderman69

3

@Kapitan9 Według tego co jest na stronie to styczeń/luty, czyli pewnie wróci w marcu i będzie się powoli odbudowywał na nowy sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?