Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co za idiotyczny foul.
0
@AmigoBlancos To jest strona Barcelony, to nie jest dramat, pięknie jest przynajmniej narazie.
4
@StevenGastonMartin99 Prosze nie promować patologii.
3
Penalti dla realu w drugiej połowie kurs 1.01
0
Carlo wracaj, jest robota do zrobienia.
2
Pieprzony nurek.
0
Bryan Gil, jaki on jest cienki.
0
Oni przecież ręką mogą, więc o co Wam chodzi?
0
Bardzo sobie chcą strzelić bramke gracze Girony.
4
Hansi Flick ma racje. Drużyna jest po prostu słaba.
7
Jak tak dalej pójdzie to Merino będzie podstawową 9 reprezentacji Hiszpanii na Mundialu.
10
Przecież to jest czerwień dla tego kretyna Enzo.
0
Villarreal tak beznadziejnie gra w Europie, a w lidze mają 2 punkty mniej od Nas i są przed realem ;p
2
@Katalonik97 Mam nadzieje, że to sarkazm.
0
@APTAPT Tylko, że z tego siedzenia nic nie było i gdyby nie ta druga interwencja Joana to pewnie skończyłoby się na stracie punktów.
0
@Dieselzor Z Gironą to mało prawdopodobne niestety.
9
To było straszne. Dzięki Ci Joan!
2
Brawo, nie spieprzył tego.
6
Straszna żenada ten mecz dzisiaj. Miała być lepsza gra po Chelsea, a jest potwierdzenie żałosnej formy.
2
21 minut klepania piłki, nic z tego nie wynika...
5
Ja nie wiem co Hansi widzi na treningach bo w meczach to jest totalny chaos i cyrk.
1
Przecież to jest jakiś cyrk co się odwala w tym meczu.
0
W Ekstraklasie drużyny mają pewniejsze obrony. Bernal i Casado do tego i mamy koszmar.
7
Za miękkie to było dla mnie.
0
@Sulimo Odpowiedziałeś sobie, kompromitują się.
2
Ciężko się to ogląda.
1
Kręcidło AI na komentatorce, niech go ktoś wyłączy...
0
Czy Araujo to ma w końcu jakąś kontuzje czy naprawde on nie będzie teraz grał bo mu psycha siadła?
7
@takisobiektos spiderman69
3
@Kapitan9 Według tego co jest na stronie to styczeń/luty, czyli pewnie wróci w marcu i będzie się powoli odbudowywał na nowy sezon.