4

Martinelli znowu dupsko Artecie ratuje.

1

@Andi18 on ma kontuzje

1

Ale Guardiola autobus dzisiaj walnął. Niszczy Artete jego bronią.

0

Ponownie otwieram dyskusje Fati czy Vinicius. Brazol jest tak cienki ostatnio, że nie wiem czy nie przegrywa tej rywalizacji.

0

Nie jesteście gotowi na skrzydła Fati-Yamal

0

Ten Madueke jest szybki coś tam podrybluje czasami, ale na tym jego atuty się kończą jak narazie.

0

@partymaker Ten mecz wygląda jakby Arsenal grał przeciwko Arsenalowi.

0

Atletico ma po 5 kolejkach 9 pkt straty do Realu. W przyszły weekend grają mecz bezpośredni.

0

@PawkoFCB Spokojnie. Przyjdzie styczeń-luty i będą mieli serie 69 zwycięstw z rzędu.

0

Na miejscu obrońcy całkowicie bym odpuścił gościa z piłką i przykleił się do Haalanda. Norweg jest potężny.

0

Tak już to będzie u niego wyglądało. Zagra ze dwa mecze i kontuzja. Po karierze.

3

@sergio5 Kij w te oceny, one bardzo często są odklejone. On po prostu jest kotem.

0

@Ryoumen Już poprawiłem, tak to jest jak się wstanie niedawno ;]

1

@buglikos Czy ty naprawde pytasz czy środek Frenkie + Pedri będzie w stanie kontrolować środek pola przeciwko Czuczameniemu, Valverde i Bellinghamowi czy innemu Gulerowi?

A grali cały mecz na trzecim biegu bo Espanyol nie potrafił jednej dobrej akcji stworzyć nawet jak mieli przewage liczebną.

4

@partymaker "Casemiro nie był przyzwyczajony do otrzymywania czerwonych kartek po takich zagraniach gdy grał w realu."

2

Hahahaha, nawet komentatorzy wiedzą jak skorumpowany jest ten patologiczny biały klub.

6

W Realu nie miałby nawet jednej żółtej.

0

@Azazel_Pazuzu Ten pierwszy strzał też do wyjęcia dla lepszego bramkarza.

0

Ruszyła diabelska maszyna.

1

Ten Espanyol pokazuje podobny poziom jak Valencia ostatnio.

0

Real ma teraz dwa wyjazdy - do Levante i Atletico. Dobrze by było gdyby ze 3 pkt przynajmniej stracili.

1

Przecież to jest żółta...

0

Czysto było, to on faulował noge Masturbinho.

0

Każdy głupek trafia w słupek.

3

Real nawet nie wraca, a oni nie są w stanie oddać strzału na bramke...

0

Przez Nasz klub tu jest 2:0 zamiast 0:0.

2

No ładna bramka.

0

Dziś madrycioki muszą się wywalić na głupi ryj. Natomiast Espanyol za tydzień żeby była równowaga w przyrodzie.

2

@fart Pewnie usłyszał biało-czarnego albo tak założył. Były dużo większe wpadki w tym programie ;p

8

@ToWinaSedziego Sprzedawanie piłkarzy po 45 minutach, a stwierdzenie, że Rashforda do momentu strzelenia bramki był słaby (bo był) to zupełnie dwie różne rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?