Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to jest kpina.
0
@ShawnC Od mistrzowskiego sezonu za Xaviego nikt nie zbliżył się do poziomu Christensena. Inigo w poprzednim sezonie końcówke też miał przeciętną. Christensen w mistrzowskim sezonie praktycznie w każdym meczu grał bezbłędnie.
2
Nasz najlepszy obrońca, ale szklanka większa niż Olmo.
0
@Eto'o9 R10 Nie dramatyzuj. Eric miał dobry presezon, więc gra. Z Kounde wszystko jest ok... Na tym polega konkurencja i bardzo dobrze, że nikt nie gra za nazwisko.
0
@krefi10 A niby czemu? Po prostu to nie był mecz dla Niego.
14
Mam nadzieje, że Flick posadzi Cubarsiego i postawi na Christensena. Młody za dużo odwala ostatnio.
1
@daniel32778 Gdybyśmy wygrali LM to on by się o balona bił. Teraz mu się top 4 należy.
2
@Encore Według przepisów tylko jeden.
2
Jeśli jakiś mecz skomentują Orłowski z Kręcidło to mój telewizor może wylądować za oknem.
2
Ferran dzisiaj z bramką, ale te dwie spieprzone setki to dramat - szczególnie ta pierwsza.
0
Wygraliśmy z Levante, z sędzią i z kałużami.
0
Super jest sędzia. Oby tak dalej.
0
Tu trzeba zrobić Blitzkrieg. Oby tylko Nasze czołgi nie utknęły w tym bagnie.
1
@RoberDzik Problem jest taki, że to nawet karny nie był.
0
Cubarsi jest w takiej formie, że powinien troche odpocząć od pierwszego składu.
0
Świetna jest ta liga.
0
@vangoor Nie lag tylko myślał, że w środek strzeli.
0
Co on miał sobie zrobić z tą ręką?
1
Ręka przy ciele, bez jaj.
0
Cubarsi niestety kontynuuje forme z końcówki poprzedniego sezonu.
0
Ciężary. Autobus straszny.
1
Łysy z Hiszpanii nam Erica powoła do reprezentacji...
1
@kubix05 Lewandowski już w 95 roku sobie dobrze radził, ale maszyna.
2
Nowy sezon, stary Dortmund. Z 3:1 na 3:3.
0
@TaughtMule Oszczędzamy go na drugą połowe sezonu.
0
Ale to Leeds jest słabe...
1
Bardzo ciekawy skład, Raphinha na 10.
1
Arteta to jest taki terrorysta, kolejny ŚO na boczną obrone tym razem Mosquera...
1
Pięknie Kotletico, oby tak dalej.
0
Ten Arsenal jest tak świetny do oglądania, że zapomniałem o drugiej połowie.