0

Zmieniać formację w tak ważnym meczu tym bardziej że to nie jest dwumecz to jest mega ryzyko.

12

Oby Arsenal wygrał życzę im mistrzostwa Anglii :)

1

Skoro nic nie wnosi do gry to czemu ma zajmować miejsce młodym? Są za młodzi? Czyli mają nie grać w ważnych meczach bo są młodzi. Moim zdaniem Sandro już jest lepszy od Pedro.

2

Pedro teraz albo nigdy... Jak w tym czasie nic nie pokaże sprzedałbym go jeszcze w tym okienku.

93

Serio akurat w takim momencie? :(

0

Komentarz usunięty

0

Serio... szkoda wielka na tak ważny mecz bez Neymara :/ Mam nadzieję, że Pedro w tym meczu coś udowodni.

5

Jeśli z Barcy odejdzie Pedro, a przyjdzie Nolito to będziemy mieli 2 tercety MSN dojdzie Munir, Sandro, Nolito.

6

2

Hazard mija ich jak chce :)

0

Górnik wygra :)

0

Oby Górnik wygrał :D

0

Romero co broni :O

0

W tvp1 nie ma?

0

Pewnie będzie grzał ławę.

1

E tam mają tyle hajsu że mogą i tak go zerwać :D

0

Kiedy ma ją strzelić jak nie wiadomo czy chociaż raz był w polu karnym przeciwnika odkąd gra w Barcy :D

0

Tak myślałem, że Valencia trafi na Monaco :/

0

Powiedział i splunął pod nogi i Messi nie wytrzymał ;)

0

Co do sytuacji z Messim to nie dziwie się, że się tak zachował skoro koleś splunął mu pod nogi tylko dlatego, że ten nie wiedział, że jest spalony i ruszył dalej z piłką.

0

Ma ktoś skrót meczu?

edit: ok już mam

59



Co ten Pep wariuje w tym Bayernie? :P

0

Komentarz usunięty

0

Bartra z jego szybkością nigdy nie nada się na bocznego obrońcę.

0

A co powiedziała żona Beniteza? :D

0

Haha boże on sam nie wie co mówi. W grudniu mówił, że Barca to Messi i 10 innych piłkarzy.

0

Skąd te info?

3

Lepiej o 2 niż o 5 prędzej będę siedział do 2 niż wstane o 5 rano.

0

Błękitny już bym powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?