0

@Batys Najlepsze jest to, że powiedzmy za 40 lat każdy przeciętny człowiek będzie mógł mieć takiego robota. Gdzie będziesz go wysyłał np. na zakupy itp. Będzie to zupełnie nowa rzeczywistość i era singli jeszcze bardziej wzrośnie, ponieważ ludzie będą czuć się mniej samotni przez takie właśnie roboty.

1

@Seledynowy Pedri to już od kilku miesięcy szuka formy. Oby wrócił wypoczęty na początek sezonu

0

@tribo To jest tylko jeden mecz, nie może nikt być pewny triumfu. Wystarczy, że będą mieli mnóstwo pecha i odpaść mogą z każdym.

18

Nie no info o Ceballosie to już przesada. Toż to zwykły pachołek tam był.

3

@Terroriser Się klika to i jest wrzucane. Patrz News o Casado jest GŁÓWNYM artykułem na stronie od 2 godzin i tylko 8 komentarzy. O Pazie już mamy 17 a jest dopiero godzinę i nie jest głównym newsem.

1

Ancelotti to ma podejście do tego Viniego. Musiał być selekcjonerem Brazylii, że zaczął tam grać.

0

@mkl87 Przecież Lewy przyszedł.

1

Tragiczny jest ten Uzbekistan

5

Cancelo co poszedł

2

Ściągaj tego Mbappe niech odpoczywa. Starczy mu tego strzelania.

1

@Luciano99 To podobnie jak w Realu Madryt

1

@Barca_bwo oby dopiero za 4 lata

0

Alaba miałby swojaka

2

Nie no jeden to nawet w piłkę nie trafił ewidentny karny xd

2

@Sergio_Devils Więcej, bo ponad 300 to kosztują normalne gry. A to nahajpowane GTA więc obstawiam że mniej niż 500 to na bank nie. Myślę, że jakieś 580, najwyżej potem będą promocje, a na start wywindują cenowo mocno zobaczysz.

3

@AssisMoreira Martinez nie jest złym trenerem. Tylko sam się kastruje dając Ronaldo w pierwszym. Inaczej by grali z ruchliwą 9 wychodzącą na pozycje i presującą.

8

Uzbekistan zapłaci rachunek

5

Haha Neto z piłką na 4 metrze dwóch innych kolegów z drużyny w polu karnym. Ronaldo podnosi rękę, żeby mu wycofać na 20 metr XD

0

Bardziej ewidentnego faulu nie widziałem xd

2

@Eto'o9 R10 Najmłodszy a zaraz kończy w październiku 18 lat. Yamal jest tylko rok i 3 miesiące starszy a jedzie jako jeden z najlepszych piłkarzy świata. To pokazuje na jakim chorym poziomie jest Yamal coś niemożliwego.

1

@Comentateiro Garcia MVP w lidze, ale poza ligą w LM i w PK szczególnie babol z Atletico nie pomógł. Yamal był lepszy.

1

@orgazm44 Lepiej dostać od PSG 150 mln niż trzymać w klubie typa który nie chce w nim grac. To wpłynie też na jego motywacje i dyspozycję podczas meczów.

0

Jak my mamy 120mln na Alvareza to wolałbym, żebyśmy ruszyli po Haalanda dali 120 i dorzucili np. Olmo...

0

Gordon. Bernardo, topowy ŚO i być może jakaś 9. Z takim składem jakikolwiek inny wynik niż wygrana LM będzie rozczarowująca.

2

@Agrafka Serio myślisz, że różnica 20-30 mln za odapdnięcie w 1/4 albo wygranie LM jest taż tak ważna dla budżetu klubu? LM daje śmieszne pieniądze w porównaniu do np. gry w Premier League.

0

@Coveta Niewykluczone, że dopiero za rok kupimy 9. Oznacza to, że może Rapha będzie szykowany, żeby grać na tej pozycji, albo Yamal zostanie przeniesiony na 10?

1

@krzywy 5 Legia zamyka stawkę jako piąta drużyna

0

@PanMietek Oczywiście że będzie między innymi dlatego Portugalia nie wygra MŚ. Strzelenie 2 bramek przez Ronaldo Uzbekistanowi to będzie za mało.

0

@patrykzmc2000 Jego też moglibyśmy sprzedaż za te 50 nawet milionów do Premier League inaczej odejdzie za 2 lata za darmo i jeszcze zgarnie z 30 mln z pensji w tym czasie

0

@kanver_ No i Lewy dociągnie do tego rekordu bo na pewno jeszcze minimum 3 sezonu pogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?