3

https://x.com/Piotrowicz17/status/1539126237620207616

To nasi pójdą siedzieć po meczu z Argentyną ;)

0



Rychu niesie nowego piłkarza Lecha xD

5



Tak będzie xD

11



Hajto pięknie się zaprezentował xD

9



Ale mógłby być gol :o

28



Głos rozsądku :)

0

@Sysia11 Nie no, Diego walczył bez rękawic na Gromdzie z różnymi byczkami i nic mu nigdy nie było.

1

@Deviler No fajnie by było, ale wtedy Diego jeszcze większą przewagę by miał.

2

Diego na punkty chyba.

6



To nieźle xD

12

2



Ale piękne xD

PS. Listkiewicz musiał wiedzieć o ustawianiu spotkań, ale Michniewicz już nie xD

0

@Azi To za moich czasów już się sprawdzało legitymację xD ale i tak zdjęcia przeklejane były :D

4



No poszukał. Postarał się :)

PS. Za długie to by czytać w pracy :D

0



W sumie od 2 lat to mówię xD

0

RB i Ferrari strasznie awaryjne w tym sezonie.

1

@xvcWinterSoldier W nogę to tylko za Lechem bym mógł ewentualnie być w starciu z Barceloną. W ręczną trochę to mi obojętne.

0

Kibicujecie Vive, czy Barcelonie?

23

Gianluigi Buffon o "Złotej Piłce".

"Największą niesprawiedliwością w dziejach "Złotej Piłki" był brak tej nagrody dla Andresa Iniesty, który był równie dobry co Maradona, Messi czy Ronaldo". - football-italia. net

3



To jest dramat co on gada xD

8



Taka to jest ta wasza piłka kobieca.

25



Mistrz

8

Fernando Alonso jest dalej wielki.

8

0

@DonAndrzejos Ja wiedziałem, że ten jeden z pilotów co nie poleciał będzie miał chwilę chwały.

16



To nieźle xD

0

@Rust_Cohle Tak :)

2

Byłem na nowym Top Gun i tak się wczułem, że kciuki trzymałem by się udało xD

0

@PatrykBarca To pomocnik i grają w LM :)
PS. Spokojnie top 3 robią w lidze :)

1



Mocarny skład się szykuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?