7



No to top 3 nie zobaczy już Mercedes xD

1

@ObiwanKenobi Prawdę mówiąc miało by to tylko sens gdyby chodziło o wychowanków. Wtedy by musieli inwestować w akademię.

0



Rewolucja :)

1



Miesiąc do poważnej piłki xD

5



No i to są fakty.

1

@VamosGirl Z Martinezów to bym wolał tego z Interu :D

0

Dobra mam pytanie bo mnie tak naszło oglądając stan kadry. Czy umieścilibyście naszą reprezentację w top 20 na świecie? Czysto na papierze pod względem piłkarzy, a nie jak gramy.

5



Z dnia na dzień jest gorzej z tym klubem xd

2

@pt9 Nie no po prostu więcej mężczyzn ogląda piłkę niż kobiet. A jednak faceci wolą 2 kobiety niż 2 facetów i dlatego tak to wygląda. Nie przypadkowo filmy na pewnych stronach z kobietami są tak popularne ;)

0

@mientusek1407 No na pewno mieli by gorzej niż laski. Pewnie połowa docinek w trakcie meczu by była o tym xD
@Jakchcesz Możliwe, ale nie wiem czy jest takie parcie w ogóle.

1

https://x.com/Piotrowicz17/status/1536674648590540800

W sumie jakoś czegoś takiego w męskim wydaniu piłki nożnej sobie aktualnie nie wyobrażam xD

1

@Jacu327 Nie ma czegoś takiego w Anglii jak poza zasięgiem.

10



To nieźle xD

1



Totki zaraz skład na wygranie ligi. Conte robisz to :)

2



No nie zapominajmy o tym, że to wina Rudego.

1

@Sulimo No tylko ta Francja i Anglia gra jeszcze gorzej więc co to za porównanie?

13



To ludzie tyle żyją?

1

Lewy w Barcy by miał 3 asysty xD

6

@kcule14 Na ten moment mamy 5x więcej strzelonych niż Anglia ;)

1

Narazie Francja i Anglia duże szanse na spadek do 2 dywizji xD

1

@kcule14 Bielik to narazie miał więcej kontuzji niż gry.

0

Ogólnie formacja niby pod granie piłeczką, ofensywnie chłopaki itp, a jest większy dramat w ataku niż w 2 ostatnich spotkaniach.

1

@Irmscher10 No Szymański to najbardziej na innej planecie był jak setkę marnował, albo 2 kontry źle rozegrał.

0

@macio_944 No Zalewski z tym wykończeniem to do B klasy.

0

Robert im okazję robi, ciasteczko wykłada, a te techniczne gwiazdki nie potrafią wykończyć. No drmata.

8



Sprzedają mu najlepszych zawodników, a i tak robi spoko wynik. To kij zrobili konflikt z prezesem i out. Patologia.

8

4

18



O jak bardzo prawdziwe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?