Ciężkie czasy dla Mercedesa. Wywalili Masiego, przestali być traktowani preferencyjnie 👌🏻 Zrobili hałas o dobijanie - zamiast równać wszystkich w dół, do Mercedesa - FIA przyjrzy się konkretnym bolidom i zwiększyć prześwit muszą ci, którzy najmocniej dobijali 😂 Lubię to! 👏👏👏
Nowy przepis o młodzieżowcu w Ekstraklasie 22/23: ▪️3000 minut na sezon do wypełnienia przez klub. ▪️Do zakwalifikowania młodzieżowiec musi zagrać minimum 270 minut/5 meczów. ▪️Maksymalna kara za niewypełnienie minut: 2 miliony złotych.
Dobra mam pytanie bo mnie tak naszło oglądając stan kadry. Czy umieścilibyście naszą reprezentację w top 20 na świecie? Czysto na papierze pod względem piłkarzy, a nie jak gramy.
@pt9 Nie no po prostu więcej mężczyzn ogląda piłkę niż kobiet. A jednak faceci wolą 2 kobiety niż 2 facetów i dlatego tak to wygląda. Nie przypadkowo filmy na pewnych stronach z kobietami są tak popularne ;)
@mientusek1407 No na pewno mieli by gorzej niż laski. Pewnie połowa docinek w trakcie meczu by była o tym xD @Jakchcesz Możliwe, ale nie wiem czy jest takie parcie w ogóle.
Tottenham will proceed in talks with Yves Bissouma and his agents in the coming hours, in order to complete final details of his move to Spurs from Brighton. ⚪️⌛️ #THFC
Tottenham have an agreement in place on the fee - it's matter of final steps on player side.
7
No to top 3 nie zobaczy już Mercedes xD
1
@ObiwanKenobi Prawdę mówiąc miało by to tylko sens gdyby chodziło o wychowanków. Wtedy by musieli inwestować w akademię.
0
Rewolucja :)
5
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1537439427579871233
To nieźle xD
1
Miesiąc do poważnej piłki xD
5
No i to są fakty.
1
@VamosGirl Z Martinezów to bym wolał tego z Interu :D
0
Dobra mam pytanie bo mnie tak naszło oglądając stan kadry. Czy umieścilibyście naszą reprezentację w top 20 na świecie? Czysto na papierze pod względem piłkarzy, a nie jak gramy.
5
Z dnia na dzień jest gorzej z tym klubem xd
2
@pt9 Nie no po prostu więcej mężczyzn ogląda piłkę niż kobiet. A jednak faceci wolą 2 kobiety niż 2 facetów i dlatego tak to wygląda. Nie przypadkowo filmy na pewnych stronach z kobietami są tak popularne ;)
0
@mientusek1407 No na pewno mieli by gorzej niż laski. Pewnie połowa docinek w trakcie meczu by była o tym xD
@Jakchcesz Możliwe, ale nie wiem czy jest takie parcie w ogóle.
1
https://x.com/Piotrowicz17/status/1536674648590540800
W sumie jakoś czegoś takiego w męskim wydaniu piłki nożnej sobie aktualnie nie wyobrażam xD
1
@Jacu327 Nie ma czegoś takiego w Anglii jak poza zasięgiem.
10
To nieźle xD
1
Totki zaraz skład na wygranie ligi. Conte robisz to :)
2
No nie zapominajmy o tym, że to wina Rudego.
1
@Sulimo No tylko ta Francja i Anglia gra jeszcze gorzej więc co to za porównanie?
13
To ludzie tyle żyją?
1
Lewy w Barcy by miał 3 asysty xD
6
@kcule14 Na ten moment mamy 5x więcej strzelonych niż Anglia ;)
1
Narazie Francja i Anglia duże szanse na spadek do 2 dywizji xD
1
@kcule14 Bielik to narazie miał więcej kontuzji niż gry.
0
Ogólnie formacja niby pod granie piłeczką, ofensywnie chłopaki itp, a jest większy dramat w ataku niż w 2 ostatnich spotkaniach.
1
@Irmscher10 No Szymański to najbardziej na innej planecie był jak setkę marnował, albo 2 kontry źle rozegrał.
0
@macio_944 No Zalewski z tym wykończeniem to do B klasy.
0
Robert im okazję robi, ciasteczko wykłada, a te techniczne gwiazdki nie potrafią wykończyć. No drmata.
8
Sprzedają mu najlepszych zawodników, a i tak robi spoko wynik. To kij zrobili konflikt z prezesem i out. Patologia.
8
https://x.com/Tomek69249845/status/1536546052484079616
Mój ulubiony odklejeniec.
4
https://x.com/gr3gor_g3/status/1536440858467262464
O matko xD
18
O jak bardzo prawdziwe :)