0

Nie dało się w tym meczu strzelić i tyle. Dwa spotkania dziś takie oglądałem. Jedno z trybun, drugie na kompie xd

1

Ale powiem wam, że Immobile to jest kozak w tej włoskiej lidze. Typ co sezon walczy o króla strzelców. Prze kot w Lazio.

19



Co to jest za cyrk xd

0

Byłem na meczu w Bielsku. No dawno takiej niemocy strzeleckiej nie widziałem. Powinno być spokojnie z 3:0, a było 0:1 xD no parodia

36



Piękne xD

17

19



Jechałem na mecz już, a tu takie cyrki xD

1

6



Dokładnie.

3

@Bykunn Nie, poczytaj sobie dlaczego wywalili go z "nowego" Harrego Pottera, tego o zwierzętach. W 2 części jakoś grał i nie było problemu.

11

Nie no ale bekę mają z Hamiltona i 0.3s xD

1

To nieźle. Szkoda.

3

@Bykunn Tak, ale to Deppa wywalali z filmów itp, a Amber sobie na luzie w nowym Aquamenie gra.

1

Hamilton to jeszcze kiedyś kogoś wyprzedzi ;)

8



Ale złomowanie Nitro robi xD

3

Co Gąsowski ciśnie po mercedesie xD

3

Z 2 biegu jak ja czasem jak zapomnę xD

2

@Xxxbarca4ever Nic nie zrobił.

1

To niezły start xD ja na 18 na mecz idę xD nie chce czerwonych flag.

4

Ten Skóraś z 2 poprzeczkami to xD

4

@Pawlak1992 Z Interem nam sędzia prawidłowego gola zabrał. A Bayern w finale był słaby. Ale i tak boli bardziej dwumecz z Liverpoolem bo Tottenham też był by na luzie do ogarnia. A ja wtedy jeszcze na finał LM do kina szedłem :D Wtedy w ogóle Liverpool 2 moje ulubione klubu wyjaśnił.

0

@arasz1819 Kij z United. Tottenham mi ostatnie dwa mecze odwala cyrk i jeszcze Arsenal się na 4 załapie. Dobrze, że Conte dostanie transfery w lecie i okres przygotowawczy. Wtedy 3 miejsce w zasięgu (nie wiem jak będzie z Chelsea).

0

@dniel Potencjał ma tu 100% zgody, ale jednak narazie nie ma co mówić.

0

Dobrze Lecha gra.

0

19 minuta, a bramkarz Stali już na czas gra xD

0

@Kamilos84 Taki kapeć wpadł, że głowa boli.

5



Ta narracja o naszej wojnie mnie denerwuje. Nagle wszyscy chętni do walki nie za nasz kraj. No nie wydaje mi się. Brawo Dziambor.

16



Dokładnie, takie samo zdanie mam. Wtedy w pierwszym meczu powinniśmy już dobry wynik ugrać.

4



Porównywanie tych 2 zawodników xD

1

Zasłużenie bo Betis całościowo był lepszy i jeszcze sędzia odwalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?