Hej @LechPoznan trzeba było przegrać 4:0 po pięknym meczu i heroicznej walce to byłby oklaski ✌️ Żenada i kompromitacja 🤦🏼 jak można coś takiego napisać po 0:0 polskiej drużyny w w dwumeczu europejskich pucharów…
Gdyby to był tekst reklamowany nazwiskiem autora to bym zaakceptował bo każdy ma prawo do własnej opinii, ale fakt, że @przeglad pozwala na wybranie takiego tytułu jest żenadą i kompromitacją całej redakcji tak słynnej i zasłużonej firmy. https://t.co/mVrCb5TBL8">https://t.co/mVrCb5TBL8
No i Barcelona wygrywa w lidze też (głównie?) dzięki obronie, którą z własnej woli dziś rozwalił Xavi. Zmienił się przeciwnik, ale zmieniła się też Barcelona. Miał być poważny egzamin, a Xavi wziął nieprzygotowanie, totalnie niezrozumiałe.
Ale mi zajebiscie ta obrona żre od jakiegoś czasu… Kounde top nawet na boku, Araujo to silniejszy od Pudziana i szybszy od Bolta, Christensen spokój i opanowanie… o, Alonso idzie… ej, a w sumie jakbym dla beki Marcosa na środek dał??? https://t.co/A9OFPCQnWd">pic.twitter.com/A9OFPCQnWd
Nowe KMŚ od 2025 32 druzyny: - 12 z UEFA - 6 z CONMEBOL - po 4 z Azji, Afryki, Ameryki Płn. - po 1 z Oceania + gospodarz https://t.co/e0MUKC2pFr">pic.twitter.com/e0MUKC2pFr
Spotify wprowadził płatną subskrypcję dla twórców, dzięki której mogą udostępniać słuchaczom materiały premium lub zablokować dostęp do wcześniej opublikowanych treści. Widać to na przykładzie Żurnalisty, który zablokował niektóre treści a dostęp do nich kosztuje 13,99 zł/miesiąc https://t.co/CKPlacGeBu">pic.twitter.com/CKPlacGeBu
Kandydaci do gry na prawej obronie w kadrze: - rezerwowy Napoli, który prawie nie gra, a w kadrze jak gra to na lewej - duch Kijowa (nikt nie wie co się z nim dzieje) - Anglik, którego wygryza ze składu jakiś 150 latek - gość niżej
On June 16, worlds collide. Watch the official trailer now for The Flash – only in theaters. #TheFlashMoviehttps://t.co/2vPMBTnXzz">pic.twitter.com/2vPMBTnXzz
15
Idzie jak totalny szef, a pajace z trybun rzucają :)
9
Złomowanie przeglądu z rana xD
PS. Celtic, Roma tam nie wygrali, a Arsenal i PSV się męczyli.
15
Dokładnie. Ale meczyk fajny, tylko w rewanżu nie będzie pomocy xD
1
Ale on jest w gazie :o
12
Tak było :)
6
Czekam, bo Gaga dowozi jako aktorka :)
3
To nieźle sobie wymyślili.
12
Człowiek z Madrytu wyjdzie, ale Madryt z człowieka nigdy xD
0
Donnarumma xD Ale babol
1
@MateuszGotowka99 No, dwie najlepsze 10 na ataku. No tragedia xD Obrona też top.
0
Dziś za PSG i Tottenhamem :)
3
No chyba zgoda.
23
I to jeszcze zaczynamy takim hitem :)
1
Czemu na City w meczu z Arsenalem jest mniejszy kurs, mimo, że grają na wyjeździe? Trochę nie doceniają kanonierów.
1
@pt9 Dla mnie obok Neuera jest on synonimem typowego Szkopa z twarzy. No denerwują mnie obaj xD
0
Jesús Gil Manzano sędziuje BVB z Chelsea xD ale będą jaja.
1
Nieźle sobie wymyślili :D
5
No i KO. UEFA hipokryci.
13
https://x.com/BornAKang/status/1625099652818149376
Ale bydle xD
6
No tragedia jest.
0
https://x.com/Milek_33/status/1624556349198680066
Ładne wykończenie ma chłop :o
1
Interesujące :)
4
Nie no co to jest XD
1
https://x.com/thexdeaf/status/1624338880508960770
W sumie fajne :)
6
https://x.com/Rusherflyyy/status/1624414711042170881
Oni wygrają jeszcze kiedyś mecz?
1
Dawno Korwin nie gadał głupot xD Ale już jak się odpalił to konkretnie xD
1
@Striker No kontrakt do 2024, a tu jeszcze poleci z Realu w tym sezonie i wszyscy będą ździwieni xD
6
Ciekawe kogo Real weźmie :)
0
No czyli pewnie wiadomo co :)
18
Klasyk xD