7



Czekam :)

0

@taris Ja nie grałem w grę, a i tak o tym wiedziałem przed odcinkiem. Ciekawe co powiedzą na to, że dziewczyna też jest homo :D

1

Najnowszy odcinek The Last of us przypomniał mi solowy odcinek w Twd o Neganie. Podobny klimat mają one dla mnie. Mimo, że nie dzieje się w nich jakoś bardzo dużo, to fajnie się je ogląda. Ten o Neganie lepszy (może przez to, że postać po prostu genialna), ale produkcja HBO dalej trzyma wysoki poziom.

Denerwuje mnie tylko ta wojna lewaków z prawakami o odcinek. Jedni zachwyceni bo para homoseksualistów, a drudzy znów hejtuje bo 2 facetów w związku xD Cyrk.

5



No i brawo :)

2

@Antimadridista_WR Może tak być :D

@Bogan @gumaz Na twiterze można wysyłać wiadomości tylko jak się wzajemnie obserwujecie, lub gdy ktoś ma w opcjach zaznaczone, że chce otrzymywać wiadomości. Więc nie ma szans na to xD

0

@Bartula Bez sensu bo bym oba mecze zobaczył :(

2

Mają Staśko mnie zaobserwowała na twiterze xD Jak patrzę kogo obserwuję to nie pasuję do tego towarzystwa :D A nie ma jakoś dużo obserwowanych bo mniej niż 200.

Co ja zrobiłem źle, że do tego doszło? XD

0

Oczywiście derby Mediolanu muszą być jak Barca gra z Sevillą. Kto to ustala :(

0

@FcPortoFan1999 Bardzo dużo ludzi w Polsce i Europie. I to jest najgorsze :(

0

Sasuolo pewniak, a ja nie zdążyłem postawić, bo w zamku byłem na zwiedzaniu xD a taki piękny kurs był.

13

https://x.com/PawelTrawinski/status/1619642954548936706

Boniek to ma czasem wypowiedzi gorsze niż niedzielny Janusz.

0

Bayern 3 remisy xD no rzeczywiście bez Lewego im super idzie xD

1

Ciekawe, czy na koniec sezonu Barca będzie miał więcej goli straconych, czy Elche punktów xD

11



Tak to wygląda xD

5



Zabawne xD

1

@Uukasz_93 Wybieranie top 3 w tej lidze to już w ogóle HIT. Każdy sędzia robi tu większe lub mniejsze babole i tak jest od lat.

0

2 sytuację 50/50 z karnymi i oczywiście odgwizdane dla Stali przez sędziego z Warszawy xD 0 zaskoczenia. I jeszcze Var woła do sytuacji, gdzie nie powinien być używany. Jaja.

3



Ciekawe czy Pep zrobi pierwsze. Nie wiem ile będzie jeszcze trenował, ale jeśli było by to 10 lat, to spokojnie by zrobił.

1





Niezłe jaja xD

1

@tomek8756 Dzięki xD nie popatrzyłem, że mnie oznaczyłeś i sam też to dziś dodałem :D

Czekam jak głupi.

2



No czekam. Najlepsze co aktualnie jest w TV.

0

@pioz123 Według Varu też nie było, bo go nie wezwali.

4



Piłkarski wróg numer 1 w Hiszpanii.

3



Bali hipokryci.

PS. Takich fauli nie ocenia się po stop klatkach.

0

Sędzia nie panuje nad meczem.

4



Polecam komentarze xD w ogóle całość to jakiś HIT xD

0

@Derean A wiesz, że ekstraklasa ma bardzo dobrą oglądalność porównując do innych lig?

38



Tan zawsze musi być jakiś Brazola xD

10



Piękne xD

3



Może kogoś zaciekawi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?