Najnowszy odcinek The Last of us przypomniał mi solowy odcinek w Twd o Neganie. Podobny klimat mają one dla mnie. Mimo, że nie dzieje się w nich jakoś bardzo dużo, to fajnie się je ogląda. Ten o Neganie lepszy (może przez to, że postać po prostu genialna), ale produkcja HBO dalej trzyma wysoki poziom.
Denerwuje mnie tylko ta wojna lewaków z prawakami o odcinek. Jedni zachwyceni bo para homoseksualistów, a drudzy znów hejtuje bo 2 facetów w związku xD Cyrk.
@Bogan@gumaz Na twiterze można wysyłać wiadomości tylko jak się wzajemnie obserwujecie, lub gdy ktoś ma w opcjach zaznaczone, że chce otrzymywać wiadomości. Więc nie ma szans na to xD
Mają Staśko mnie zaobserwowała na twiterze xD Jak patrzę kogo obserwuję to nie pasuję do tego towarzystwa :D A nie ma jakoś dużo obserwowanych bo mniej niż 200.
Trzeci mecz z rzędu wygrany 1-0. Tylko 6 bramek straconych w 18 meczach i 47 punktów na 54 możliwe. Moce zostały przekazane tamtego ładnego dnia. Mamy swojego Massimiliano Allegriego w domu drodzy widzowie https://t.co/WaFpk3Qkm1">pic.twitter.com/WaFpk3Qkm1
2 sytuację 50/50 z karnymi i oczywiście odgwizdane dla Stali przez sędziego z Warszawy xD 0 zaskoczenia. I jeszcze Var woła do sytuacji, gdzie nie powinien być używany. Jaja.
Na moście niedaleko ośrodka treningowego Realu ultrasi Atlético rozwiesili transparent z napisem: „Madryt nienawidzi Realu”, a z mostu zwisała kukła w koszulce Viníciusa Júniora. To zdecydowanie o krok za daleko, skandaliczne zachowanie. https://t.co/mU2ouzOlXf">pic.twitter.com/mU2ouzOlXf
Znów jechałem Uberem. I znów kierowca jechał 70 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Ponownie wytrzymałem to, zgłosiłem, a kasę za przejazd mi oddano. To perpetum mobile... :)
Prokurator federacji piłkarskiej zażąda kolejnych 15 punktów karnych dla Juventusu w sprawie wypłat "pod stołem". Chinè chce również wnioskować o grzywnę w wysokości miedzy 1 a 3-krotności łącznych kwot nielegalnie wypłaconych zawodnikom. [CorSport]
7
Czekam :)
0
@taris Ja nie grałem w grę, a i tak o tym wiedziałem przed odcinkiem. Ciekawe co powiedzą na to, że dziewczyna też jest homo :D
1
Najnowszy odcinek The Last of us przypomniał mi solowy odcinek w Twd o Neganie. Podobny klimat mają one dla mnie. Mimo, że nie dzieje się w nich jakoś bardzo dużo, to fajnie się je ogląda. Ten o Neganie lepszy (może przez to, że postać po prostu genialna), ale produkcja HBO dalej trzyma wysoki poziom.
Denerwuje mnie tylko ta wojna lewaków z prawakami o odcinek. Jedni zachwyceni bo para homoseksualistów, a drudzy znów hejtuje bo 2 facetów w związku xD Cyrk.
5
No i brawo :)
2
@Antimadridista_WR Może tak być :D
@Bogan @gumaz Na twiterze można wysyłać wiadomości tylko jak się wzajemnie obserwujecie, lub gdy ktoś ma w opcjach zaznaczone, że chce otrzymywać wiadomości. Więc nie ma szans na to xD
0
@Bartula Bez sensu bo bym oba mecze zobaczył :(
2
Mają Staśko mnie zaobserwowała na twiterze xD Jak patrzę kogo obserwuję to nie pasuję do tego towarzystwa :D A nie ma jakoś dużo obserwowanych bo mniej niż 200.
Co ja zrobiłem źle, że do tego doszło? XD
0
Oczywiście derby Mediolanu muszą być jak Barca gra z Sevillą. Kto to ustala :(
0
@FcPortoFan1999 Bardzo dużo ludzi w Polsce i Europie. I to jest najgorsze :(
0
Sasuolo pewniak, a ja nie zdążyłem postawić, bo w zamku byłem na zwiedzaniu xD a taki piękny kurs był.
13
https://x.com/PawelTrawinski/status/1619642954548936706
Boniek to ma czasem wypowiedzi gorsze niż niedzielny Janusz.
0
Bayern 3 remisy xD no rzeczywiście bez Lewego im super idzie xD
1
Ciekawe, czy na koniec sezonu Barca będzie miał więcej goli straconych, czy Elche punktów xD
11
Tak to wygląda xD
5
Zabawne xD
1
@Uukasz_93 Wybieranie top 3 w tej lidze to już w ogóle HIT. Każdy sędzia robi tu większe lub mniejsze babole i tak jest od lat.
0
2 sytuację 50/50 z karnymi i oczywiście odgwizdane dla Stali przez sędziego z Warszawy xD 0 zaskoczenia. I jeszcze Var woła do sytuacji, gdzie nie powinien być używany. Jaja.
3
Ciekawe czy Pep zrobi pierwsze. Nie wiem ile będzie jeszcze trenował, ale jeśli było by to 10 lat, to spokojnie by zrobił.
1
Niezłe jaja xD
1
@tomek8756 Dzięki xD nie popatrzyłem, że mnie oznaczyłeś i sam też to dziś dodałem :D
Czekam jak głupi.
2
No czekam. Najlepsze co aktualnie jest w TV.
0
@pioz123 Według Varu też nie było, bo go nie wezwali.
4
Piłkarski wróg numer 1 w Hiszpanii.
3
Bali hipokryci.
PS. Takich fauli nie ocenia się po stop klatkach.
0
Sędzia nie panuje nad meczem.
4
Polecam komentarze xD w ogóle całość to jakiś HIT xD
0
@Derean A wiesz, że ekstraklasa ma bardzo dobrą oglądalność porównując do innych lig?
38
Tan zawsze musi być jakiś Brazola xD
10
Piękne xD
3
Może kogoś zaciekawi :)