@michal26 Z tym wyglądem jak widzę jej zdjęcia z przeszłości, to jednak było sporo pieniędzy doinwestowane. Dla me teraz jest ok, ale to nie mój typ urodu. Z resztą zgoda.
Chelsea are discussing internally of new proposal for Anthony Gordon as opening bid worth £40m has been rejected by Everton today. 🚨🔵 #CFC
Chelsea could try to include players in the deal as Frank Lampard wanted more than one CFC player this summer. https://t.co/ntszwCnmBU">pic.twitter.com/ntszwCnmBU
"Do rozpoczęcia La Liga 6 dni. Nie możemy zarejestrować sześciu piłkarzy. A są to : Luiz Henrique, Luiz Felipe, Willian Jose, Joaquin, Bravo oraz Camarasa. Jeśli kogoś nie sprzedamy lub nie aktywujemy dźwigni finansowej, piłkarze nie będą mogli zostać zarejestrowani" Betis🙃
Filip Kostić to Juventus, here we go! Full agreement in place, fee around €16m add-ons included - Kostić will fly to Turin soon in order to undergo medical tests. 🚨⚪️⚫️ #Juventus
Kostić wanted Juve as priority and now the deal is set to be completed on long-term deal. https://t.co/cLGHgmwRpJ">pic.twitter.com/cLGHgmwRpJ
No bo takie newsy się super klikają. Sprzedaż udziałów w Barca Studios została autoryzowana w październiku zeszłego roku, sam byłem na tym zgromadzeniu socios. Gdy je relacjonowałem, to absolutnie nikogo ten news nie interesował… a teraz to oznaka upadku klubu 😅
Sensacje XXI wieku, odc. 141 | Wisła Płock liderem @_Ekstraklasa_
Kochani, w ubiegłym tygodniu ekipa telewizyjna zrealizowała nowy odcinek Sensacji XXI wieku, tym razem o naszym klubie. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego programu, to zachęcamy do obejrzenia ⤵️⤵️ https://t.co/ovDpbBuTgA">pic.twitter.com/ovDpbBuTgA
@talizmo Mistrzostwo stracili z nim jak by co, a w LM miał 1 dobry mecz właśnie. Z Lyonem, Ajaxem i Porto nie istniał, czyli w spotkaniach co odpadali. Kupili go by wygrać LM, a nie by ładował w lidze gdzie i tak Immobile strzela więcej.
Ja tylko przypomnę, że De Gea zarabia więcej niż Salah po podwyżce xD oraz, że są tacy ludzie co mówią, że Bruno jest lepszy niż De Bruyne xD To jest hit jakiś.
9
To jest dramat co się stało z tym zespołem w ciągu kilku miesięcy. Szok :(
0
Ale piękne spotkania się szykują :) 2 ostatnie to złoto.
0
@michal26 Z tym wyglądem jak widzę jej zdjęcia z przeszłości, to jednak było sporo pieniędzy doinwestowane. Dla me teraz jest ok, ale to nie mój typ urodu. Z resztą zgoda.
0
@Kamiloza91 My nie graliśmy tak źle, bez przesady.
3
No i teraz wszystko jasne xD
0
@!34RC3!_0N4 eeee, przelewem pójdzie ;)
0
@MarioVeB! Nigdy nie zdobędą, szczególnie, że już 2 mają xD
0
Oni się założyli z kimś, że przepłacą najwięcej zawodników z PL, czy jak?
2
@Rust_Cohle Conte to szef :)
6
Conte giga szef. Prowadź trenerze po mistrzostwo :)
2
Dobra teraz wrócić z wakacji w poniedziałek i zamawiam koszuleczkę Lewego i Kane. No 1000zł nie moje, ale trzeba xD
10
https://x.com/majkeI1999/status/1558841076584267776
I jak ten Raków ma nie wygrywać xD
0
@Rust_Cohle Nie mam Salaha. Ja tam ufam Kane i Sonowi xD
6
Ale złoto :o
0
Powiem wam, że siadł mi ten Jesus na kapitanie w Fantasy xD
9
Trafny przekaz :)
26
https://x.com/kowal_217/status/1557219659056914433
Ta co odpalona xD
46
Tebas jest memem :)
4
https://x.com/RG__66/status/1557002717855367171
Chciał bym to zobaczyć :D
9
Znakomity transfer Juve.
37
I to jest największy hit :)
7
To nieźle xd
0
Ansu jakoś inaczej biega. Gra ogólnie dobrze, ale biega jakoś tak asekuracyjnie wolniej. Chyba, że go mam zapamiętanego jakoś inaczej :D
3
https://x.com/neurophate_/status/1556360640914227202
Piękne to było :)
4
Dostał 9 i szaleje xD
1
@talizmo Mistrzostwo stracili z nim jak by co, a w LM miał 1 dobry mecz właśnie. Z Lyonem, Ajaxem i Porto nie istniał, czyli w spotkaniach co odpadali. Kupili go by wygrać LM, a nie by ładował w lidze gdzie i tak Immobile strzela więcej.
1
@cold_play No i w Anglii puchar. A inni to już praktycznie nic.
9
Ja tylko przypomnę, że De Gea zarabia więcej niż Salah po podwyżce xD oraz, że są tacy ludzie co mówią, że Bruno jest lepszy niż De Bruyne xD To jest hit jakiś.
1
Mnie zastanawia co sobie taki Ferguson myśli. Odszedł i tylko Mourinho coś sensownego wygrał xD, a reszta trenerów się po czole kopię od 10 lat.
0
@FioletoweOczy Ten Dalot to już w ogóle jest hit. A Szkot gra tylko dlatego, że wychowanek.