9



To jest dramat co się stało z tym zespołem w ciągu kilku miesięcy. Szok :(

0



Ale piękne spotkania się szykują :) 2 ostatnie to złoto.

0

@michal26 Z tym wyglądem jak widzę jej zdjęcia z przeszłości, to jednak było sporo pieniędzy doinwestowane. Dla me teraz jest ok, ale to nie mój typ urodu. Z resztą zgoda.

0

@Kamiloza91 My nie graliśmy tak źle, bez przesady.

3



No i teraz wszystko jasne xD

0

@!34RC3!_0N4 eeee, przelewem pójdzie ;)

0

@MarioVeB! Nigdy nie zdobędą, szczególnie, że już 2 mają xD

0



Oni się założyli z kimś, że przepłacą najwięcej zawodników z PL, czy jak?

2

@Rust_Cohle Conte to szef :)

6



Conte giga szef. Prowadź trenerze po mistrzostwo :)

2

Dobra teraz wrócić z wakacji w poniedziałek i zamawiam koszuleczkę Lewego i Kane. No 1000zł nie moje, ale trzeba xD

10

https://x.com/majkeI1999/status/1558841076584267776

I jak ten Raków ma nie wygrywać xD

0

@Rust_Cohle Nie mam Salaha. Ja tam ufam Kane i Sonowi xD

6



Ale złoto :o

0

Powiem wam, że siadł mi ten Jesus na kapitanie w Fantasy xD

9



Trafny przekaz :)

26

46



Tebas jest memem :)

4

9



Znakomity transfer Juve.

37



I to jest największy hit :)

7



To nieźle xd

0

Ansu jakoś inaczej biega. Gra ogólnie dobrze, ale biega jakoś tak asekuracyjnie wolniej. Chyba, że go mam zapamiętanego jakoś inaczej :D

3

4



Dostał 9 i szaleje xD

1

@talizmo Mistrzostwo stracili z nim jak by co, a w LM miał 1 dobry mecz właśnie. Z Lyonem, Ajaxem i Porto nie istniał, czyli w spotkaniach co odpadali. Kupili go by wygrać LM, a nie by ładował w lidze gdzie i tak Immobile strzela więcej.

1

@cold_play No i w Anglii puchar. A inni to już praktycznie nic.

9

Ja tylko przypomnę, że De Gea zarabia więcej niż Salah po podwyżce xD oraz, że są tacy ludzie co mówią, że Bruno jest lepszy niż De Bruyne xD To jest hit jakiś.

1

Mnie zastanawia co sobie taki Ferguson myśli. Odszedł i tylko Mourinho coś sensownego wygrał xD, a reszta trenerów się po czole kopię od 10 lat.

0

@FioletoweOczy Ten Dalot to już w ogóle jest hit. A Szkot gra tylko dlatego, że wychowanek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?