@Jasialdinho Mi wystarczy, że Raków gra w Bielsku to się przejdę (jak awansują do grupy xD) i Dynamo Kijów w Krakowie. Do Warszawy jednak daleko mam. Chyba, że Barcę trafią.
Może ta bomba na koniec okienka to odejście kogoś z dwójki Alba/Pique? Duże kontrakty i obaj chyba mniejsza rola w zespole w tym sezonie. Za Albe można też trochę jeszcze przytulić kasy.
przecież on tak mówi o każdym zawodniku który rozegra niezły mecz XDD co to w ogóle za określenie "ma ciąg na bramkę i potrafi dograć", przecież to są ogólnikowe dyrdymały dla 60 letnich andrzejów z wąsem albo dzieci w bravo sporcie
Gol? Nie gol? W sumie, cholera wie. W LaLiga nie ma goal-line technology, więc musimy zaufać sędziom, że piłka *na pewno* nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. https://t.co/WHL2YndUOv">pic.twitter.com/WHL2YndUOv
Mały błąd w Matrixie, ale na szczęście na miejscu jest agent Grzegorz Jankowski, by go naprawić po raz 150-ty https://t.co/0hhQDbqTaG">pic.twitter.com/0hhQDbqTaG
@PatrykBarca Nie no porównywanie tych 2 panów to jednak nadużycie. Jak pamiętam jak Wolski czarował już kiedyś w meczu z PSV. Jaki to był kot za młodu :)
@Comentateiro Całkowicie się nie zgadzam. 2 połowa dziś świetna. Kondycyjnie wyglądają znakomicie za Conte. W poprzednim sezonie wszystkie te trzy mecze mieli tragiczne, a teraz w nich 7 punktów. Mówisz o Liverpoolu, a to oni wyglądają śmiesznie po 2 pierwszych kolejkach. W PL trzeba punktować, a nie tracić z dołem tabeli bo nic nie ugrasz.
0
@Jasialdinho Mi wystarczy, że Raków gra w Bielsku to się przejdę (jak awansują do grupy xD) i Dynamo Kijów w Krakowie. Do Warszawy jednak daleko mam. Chyba, że Barcę trafią.
33
Skrót meczu Barcy jedynką na czasie na YouTube. Ale jest gigantyczny hajp i zainteresowanie.
1
@don'T.R.I.P.e Chyba nawet promocja jest po 40 zł. Ale ja i tak Eleven mam już na rok to mi się tak średnio opłaca.
PS. Dzielenie kąta chyba nawet jest.
2
Może ta bomba na koniec okienka to odejście kogoś z dwójki Alba/Pique? Duże kontrakty i obaj chyba mniejsza rola w zespole w tym sezonie. Za Albe można też trochę jeszcze przytulić kasy.
15
Ale KO na potężnym Borasie xD
15
Znakomity wynik. Chyba tylko Piątek w Milanie robił takie liczby. Ciekawe ile będzie na LM w TVP xD
4
Zdrowy Ansu to będzie najlepszy transfer.
0
Ale interwencja piękna :)
0
@HERORICH2 No dziś słaby, ale wypada wam podstawowy prawy wahadłowy. Ciekawe na ile spotkań kara?
1
Znakomita końcówka i dobry mecz. Ciekawe jaka będzie interpretacja tej czerwonej później w mediach.
0
@Keson @T84 Wiadomo, ale ja wierzę w ten projekt. W LKE mogą grupę spokojnie rezerwami grać, więc wszystko na ligę.
0
Villarreal będzie mocarny w tym sezonie. Top 4 to minimum.
0
Nie no ale ta fryzura Griezmanna to xD
1
Dobrze Villarreal gra, ale coś im wykończenie szwankuje.
0
@Vintee A to nie lepiej wypośrodkować wszystko? Bo u nas jak zawsze że skrajności w skrajność.
11
To niezły prowadzący xD
0
@PatrykBarca Nie no porównywanie tych 2 panów to jednak nadużycie. Jak pamiętam jak Wolski czarował już kiedyś w meczu z PSV. Jaki to był kot za młodu :)
0
@Transu96 Oby nigdy. United to aktualnie za mały klub dla Anglika. W Anglii tylko City. Ogólnie na świecie to może Barca i Real jeszcze.
1
Jak on sadza Zielińskiego na ławie i pokazuje mu jak się gra w piłkę :)
0
@Bogan Za drogi jest. Dla mnie idealne 9 do nas z tych topowych co grają.
4
Polecam tego gola :)
7
Legenda klubu, legenda ligi. Oby w tym sezonie coś wygrał :D
0
@Kgorecki2500 No słaba, ale Wilki nie mały żadnej klarownej okazji. Bodaj xG mniejsze niż 0,5.
1
@HighestInTheRoom Zgoda. Jak nawet go Conte zdejmuje to coś jest na rzeczy.
0
@Khajio Nie bo Kamiński będzie u nas grał albo na skrzydle, albo jako jeden z śpo za Lewym.
1
@Kgorecki2500 Nic się nie udało. 2 połowa całkowita dominacja i spokojnie mogli strzelić więcej.
5
@Comentateiro Całkowicie się nie zgadzam. 2 połowa dziś świetna. Kondycyjnie wyglądają znakomicie za Conte. W poprzednim sezonie wszystkie te trzy mecze mieli tragiczne, a teraz w nich 7 punktów. Mówisz o Liverpoolu, a to oni wyglądają śmiesznie po 2 pierwszych kolejkach. W PL trzeba punktować, a nie tracić z dołem tabeli bo nic nie ugrasz.
0
Dobra, pewna 2 połowa Tottenhamu. Richarlison dał świetną zmianę.
PS. Ruben Neves idealnie pasował by do Barcy na śpd. Rozegranie, czytanie gry, strzał. Jeden problem, był by bardzo drogi xd
0
@Piernikowy Kane jest nie do zmiany nigdy. 2 połowa znakomita w wykonaniu Anglika :)
0
@ObiektywnyKibic121 Niby tak, ale mógł strzelić gola głową z niczego. On zawsze Sierpnie ma słabsze w PL :D