0

@Jasialdinho Mi wystarczy, że Raków gra w Bielsku to się przejdę (jak awansują do grupy xD) i Dynamo Kijów w Krakowie. Do Warszawy jednak daleko mam. Chyba, że Barcę trafią.

33

Skrót meczu Barcy jedynką na czasie na YouTube. Ale jest gigantyczny hajp i zainteresowanie.

1

@don'T.R.I.P.e Chyba nawet promocja jest po 40 zł. Ale ja i tak Eleven mam już na rok to mi się tak średnio opłaca.

PS. Dzielenie kąta chyba nawet jest.

2

Może ta bomba na koniec okienka to odejście kogoś z dwójki Alba/Pique? Duże kontrakty i obaj chyba mniejsza rola w zespole w tym sezonie. Za Albe można też trochę jeszcze przytulić kasy.

15



Ale KO na potężnym Borasie xD

15



Znakomity wynik. Chyba tylko Piątek w Milanie robił takie liczby. Ciekawe ile będzie na LM w TVP xD

4

Zdrowy Ansu to będzie najlepszy transfer.

0



Ale interwencja piękna :)

0

@HERORICH2 No dziś słaby, ale wypada wam podstawowy prawy wahadłowy. Ciekawe na ile spotkań kara?

1

Znakomita końcówka i dobry mecz. Ciekawe jaka będzie interpretacja tej czerwonej później w mediach.

0

@Keson @T84 Wiadomo, ale ja wierzę w ten projekt. W LKE mogą grupę spokojnie rezerwami grać, więc wszystko na ligę.

0

Villarreal będzie mocarny w tym sezonie. Top 4 to minimum.

0

Nie no ale ta fryzura Griezmanna to xD

1

Dobrze Villarreal gra, ale coś im wykończenie szwankuje.

0

@Vintee A to nie lepiej wypośrodkować wszystko? Bo u nas jak zawsze że skrajności w skrajność.

11



To niezły prowadzący xD

0

@PatrykBarca Nie no porównywanie tych 2 panów to jednak nadużycie. Jak pamiętam jak Wolski czarował już kiedyś w meczu z PSV. Jaki to był kot za młodu :)

0

@Transu96 Oby nigdy. United to aktualnie za mały klub dla Anglika. W Anglii tylko City. Ogólnie na świecie to może Barca i Real jeszcze.

1



Jak on sadza Zielińskiego na ławie i pokazuje mu jak się gra w piłkę :)

0

@Bogan Za drogi jest. Dla mnie idealne 9 do nas z tych topowych co grają.

4



Polecam tego gola :)

7



Legenda klubu, legenda ligi. Oby w tym sezonie coś wygrał :D

0

@Kgorecki2500 No słaba, ale Wilki nie mały żadnej klarownej okazji. Bodaj xG mniejsze niż 0,5.

1

@HighestInTheRoom Zgoda. Jak nawet go Conte zdejmuje to coś jest na rzeczy.

0

@Khajio Nie bo Kamiński będzie u nas grał albo na skrzydle, albo jako jeden z śpo za Lewym.

1

@Kgorecki2500 Nic się nie udało. 2 połowa całkowita dominacja i spokojnie mogli strzelić więcej.

5

@Comentateiro Całkowicie się nie zgadzam. 2 połowa dziś świetna. Kondycyjnie wyglądają znakomicie za Conte. W poprzednim sezonie wszystkie te trzy mecze mieli tragiczne, a teraz w nich 7 punktów. Mówisz o Liverpoolu, a to oni wyglądają śmiesznie po 2 pierwszych kolejkach. W PL trzeba punktować, a nie tracić z dołem tabeli bo nic nie ugrasz.

0

Dobra, pewna 2 połowa Tottenhamu. Richarlison dał świetną zmianę.

PS. Ruben Neves idealnie pasował by do Barcy na śpd. Rozegranie, czytanie gry, strzał. Jeden problem, był by bardzo drogi xd

0

@Piernikowy Kane jest nie do zmiany nigdy. 2 połowa znakomita w wykonaniu Anglika :)

0

@ObiektywnyKibic121 Niby tak, ale mógł strzelić gola głową z niczego. On zawsze Sierpnie ma słabsze w PL :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?