DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Batys Andrzeju nie denerwuj się
Już spieszę z dobrą muzyką
1
@Batys nie no co ty? Bangaranga nie lubić? :D
0
@NeroTFP1 czyli o 167 mln za dużo :D
0
@MateS jak na parkiet to tylko z tym
2
@Luciano99 głos rozsądku
0
@jacobFCB AI pewnie brzmi lepiej
2
@PatrychoO no i jak tu ma się mordka nie cieszyć :)
1
@VamoSBarca88 Bangarang?
Ten dubstepowy banger?
1
W sumie ta eurowizja w tym roku nie jest taka zła
Co prawda jej nie oglądam, ale to chyba nie jest problem
0
@Raphinha11 ja miałem 13 i też za bardzo tego nie pamiętam
Jedynie co mi się kojarzy to płaczący Pirlo
2
@Raphinha11 no dla niektórych nie jest to takie oczywiste :/
3
Jako że zaczął się finał eurowizji chciałbym tu przypomnieć zwycięzcę prawdziwego muzycznego konkursu ;)
Posłuchajcie prawdziwej, dobrej muzyki
@Konradowskyy @Batys
0
@misterio o właśnie, święte słowa
Ani jury, ani głosujący się w tym ,,konkursie" nie znają :D
0
@Deviler ja nie
Dałem im 2 szanse. Nie wykorzystali ich więc nie zamierzam już oglądać tego pseudo muzycznego konkursu
0
@draxidox nawet się nie zorientowałem że dzisiaj jest finał XD
Jak to dobrze że się z tego pseudo konkursu wyleczyłem
0
@Raphinha11 w sumie jak już jest jakiś nowy użytkownik to możesz się pochwalić
Jakie masz hobby itp. (przemagluje Cię jak na pierwszym lekcjach w szkole XD)
Pokaż z kim mamy do czynienia :D
1
@Raphinha11 jak będzie okazja to Cię oznaczę XD
1
@Raphinha11 oj młody jeszcze wielu rzeczy o tym użytkowniku i tej stronie nie wiesz :D
Poczekaj trochę to może jakaś gorąca dyskusja z nim się trafi to się dowiesz o co chodzi
4
@Raphinha11 no i cyk trafiasz do potencjalnych podejrzanych o subkonto użytkownika @VegetaPolska XD
Zrób to co @mr Barca Ci radzi. Jeśli faktycznie wpadłeś jej w oko to warto spróbować. Powodzenia ;)
A i przy okazji witam nowego użytkownika :D
1
Ledwo człowiek przeczytał info o odejściu Lewego, a już za nim tęskni :(
Aż mi się przypomniało jak pięknie Solejukowa przeczytała ,,Tęskno mi Panie"
@NeroTFP1 @July_6_BcN
2
@NeroTFP1 człowiek wie, że to musi nastąpić, ale...smutno...
0
@Rifek spoko mogę to zrobić
W sumie nie tylko w Twoim imieniu to zrobię, ale w imieniu większości respondentów XD
1
@Rifek dziękuję
I wiem, już nie raz to słyszałem i się z tym zgadzam, ale promotorka sama tak chciała więc do niej proszę kierować pretensje :D
@MateS thx
1
@MateS w lidze 143, a wliczając puchary 186
1
@gumaz to powiem że strzelił 45 goli :)
Czekam na odpowiedź :D
0
Ponownie Was proszę o wypełnienie krótkiej ankiety ponieważ mam obawy czy liczba odpowiedzi nie będzie zbyt mała w mojej pracy dyplomowej.
Jeśli macie wolne 5 minut to będę wdzięczny za każdą odpowiedź, albo udostępnienie tej ankiety innym osobom.
Głównie jestem zainteresowany odpowiedziami od osób powyżej 45 roku życia
Dziękuję :)
https://forms.cloud.microsoft/e/0swx35eNPc
4
Dzień w którym przyszedł był jednym z piękniejszych dla polskiego kibica FC Barcelony
Dzisiaj jest jeden ze smutniejszych
Dziękuję Robert i powodzenia
4
Niby człowiek wiedzioł, a jednak smutno :(
Dziękuję Robert za wspaniałe 4 lata!
2
2026 is 2016 pt II
Wczoraj 10 urodziny obchodził ,,Kaibu" autorstwa Killercats. Ponad 7 milionów wyświetleń
Dzisiaj natomiast 10 lat kończy remix ,,I Remeber U" od Polaka Xilent'a. Ponad 5 milionów wyświetleń
@Konradowskyy @Batys
2
Ulubiona piosenka Arbeloi i Mbappe
@Sulimo @Kgorecki2500