5

Kurde współczuję ludziom w Paryżu. Nieważne jak się ten mecz skończy to i tak ich miasto będzie w ogniu

2

@gumaz dopiero 28 z rzędu

1

Myślałem że w trybuny wywali XD

1

I tyle by było z bezbłędnej obrony Arsenalu

0

Nie wiem których kibiców jest więcej tutaj dlatego wstawiam coś dla jednych i drugich :D



0

No dobrze, jako że wielu się nudzi na dzisiejszym meczu to w przerwie proponuję zabawę związaną z wybraniem dwóch najlepszych utworów NCS z grupy 8:
https://strawpoll.com/w4nWWP67xnA

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

Jeśli ktoś jest zainteresowany następnymi etapami to mogę oznaczać ;)

1

@VamosDeJong niezależnie od wyniku Paryż zapłonie

3

@NeroTFP1 mam małe sprostowanie - Fc Barcelona to jest najlepszy klub na świecie (nie tylko ta Pepa, ale ogólnie)

0

@IronSanHybrid ołłowski gorszy imo

0

No tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

3

@NeroTFP1 w finale Barcelona z Bayernem

2

@The Game 10 @Arden @turhiay w sumie faktycznie Karius. Zapomniałem o nim XD

1

@Kgorecki2500 pff żałosne ja miałem 6

0

@Arden ja bardziej jestem ciekaw najgorszego indywidualnego występu :D

0

Ej właśnie Boras mi coś uświadomił
PSG drugi raz z rzędu gra w finale przeciwko drużynie która gra bardziej defensywy futbol
Ciekawe

1

O @Kessie na trybunach

1

A ja powiem tak - niech wygra drużyna, która bardziej na to zasługuje

1

@Vegeta88 a wystarczyło z głośników puścić Zenka i wszyscy zadowoleni :D

1

@Popitek12
Versace? No zobacz nawet NCS jest modny :D


@Konradowskyy @Batys

3

W jaki sposób można wyrazić tyle emocji i zrobić tak dobry film z ludzików, które nie wypowiadają ani jednego słowa to ja nie mam pytań
Absolute cinema


0

@Rifek o dziękuję serdecznie :)

0

Zbiera ktoś z Was karty piłkarskie od Panini lub Topps i może dać jakieś rady dla początkujących, bo zamierzam się w to wkręcić?

2

#NCS_Top_100
Grupa 8
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWP67xnA

Alan Walker - Fade


Tobu & Itro - Sunburst

Clarx - H.A.Y

Dirty Palm - Freakshow (feat. LexBlaze)

Distrion & Electro-Light - Rubik

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

2

#NCS_Top_100
Grupa 7
Głosowanie:
https://strawpoll.com/YVyPv4LE7gN

Disfigure - Blank


Tobu - Infectious

Diviners feat. Contacreast - Tropic Love

Jim Yosef & Anna Yvette - Linked

Fareoh - Under Water

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

0

@Batys to najwyżej jeszcze możesz zagłosować na Symbolizm i cokolwiek innego, jeśli chcesz

0

@Batys chyba można na jeden zagłosować więc dawaj ;)

21

Na to nie jesteśmy gotowi


@Bolton

1

@macio_944 ty masz chyba jakąś siłę sprawczą, bo NCS właśnie DnB udostępnił. Wywołałeś to :D

7

No oby ten Gordon nam coś dobrego ugotował w przyszłym sezonie

Badum tss....
Przepraszam

1

@macio_944 no szanuję, ale ja jeszcze tutaj bym jakiś Dubstep/Drumstep widział :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?