Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Voice od Poland. Pierwsza dziewucha. Przeszła tyle etapów, wywaliła tylu uczestników.
Po czym w półfinale śpiewa swojego singla, typowo radiowego kasztana że porzygac się można.
Genialny program
0
@marcin62 no raczej myślałem o konsolach
0
Gierki fizyczna czy cyfrowa dystrybucja?
0
@barteq sekiro to najpiękniejsza walka na miecze w grach. Walka z Genichiro to jedne z najlepszych przeżyć w grach, no ale trzeba tam dojść;)
Ja w soulsy jestem słaby i bałem się sekiro, ale tu zobaczyłem że mam kontrolę nad walką tylko muszę się nauczyć lepiej grać. I tak zrobiłem
0
Bułka nogami jak Tyr Sztegen. Nada się
2
@MesQueUnClub_87 z tych co grałem to mogę polecić Alana Wake 2, cudowny thriller. Jedi Ocalały też bardzo dobry, fajna eksploracja planet.
Nie polecam Spiderman 2 którego kończyłem ostatnio. Twór dla nastolatków , fabuła tragedia momentami. Misje powtarzalne.
Pozdrawiam
2
Nie kumam czemu nie daje odpoczywać trójce z przodu
0
Ten młody Maldini ciekawy chłopak, ma te bujnięcie
0
Ależ zamieszanie, koniec końców pewnie Vinicjusz z balonem będzie
0
@clyde vini beli i endryk
2
Ten mecz był straszny, naprawdę.
2
Ależ poyebany mecz w wykonaniu Flicka.
1
Sporting daje 29 mln za Roque, Barca twardo obstaje przy 30bankach. Jeśli kluby nie dojdą do porozumienia to transfer upadnie a zawodnik zostanie włączony do składu pierwszej drużyny
0
Nie będzie żadnego skrzydłowego. Transfer Olmo nas pewnie tak poskładał że Laporta nie ma na pizzę. A reszta to granie PRowe że nadal się liczymy i możemy kogoś sprowadzić
0
Najgorzej że to z tymi francuzikami. Już bym wolał przegrać w finale z jankesami
1
@NeroTFP1 Ziobro ku**o j****a przestań mi rodzinę prześladować
Autor nieznany;)
0
Sprowadzenie Nico upadło, więc fajnie żeby tego Chiese np wypożyczyli z opcją wykupu.
Zdrowie kiepskie, ale my też mamy takich zawodników i jakoś dalej na nich liczymy.
Ale jeśli by się poszczęściło i Włocha omijałaby urazy no to jednak jest gwarant niezłych momentów w meczu.
Nikt inny jakoś mi nie przychodzi do głowy w naszej sytuacji finansowej
2
To Averill czy Benson Boone?
12
Mnie cieszy że Atleti tak się wzmocniło. La Liga tego potrzebuje
2
La Rambla jak ktoś wybiera inny klub: poleciał na kasę, niech idzie
La Rambla gdy gość odrzuca inne kluby i kasę: głąb
2
Uwielbiam jak kolejne okienko Barcelona próbuje udawać że się liczy na rynku.
Poraz kolejny przepłacając byle tylko duży transfer był. I tak to wygląda, albo kokosy za transfer albo za darmo starszy zawodnik z ogromnym kontraktem.
No bo kto młody i utalentowany chciałby się pchać do tego pyerdolnika, gdzie są problemy z rejestracją graczy ;)
Pieknie się obserwuje jak za wszelką cenę chcąc dotrzymać kroku Realowi, rujnowanie są klubowe finanse. Bo chyba nie powiecie mi że u nas są kontrakty na normalnym poziomie?
Ja tam się cieszę że można było oglądać te 10-15 lat naprawdę wielkiej Barcelony. Bo i wcześniej (gdy zaczynałem kibicować Kluivertowi) była bida i teraz też jest bida i kompromitacje od lat.
Ale w sumie trochę podziwiam ludzi którzy potrafią tak się emocjonować, wściekać gdy ludzie którzy powinni ten klub najbardziej kochać, zwyczajnie go pogrążają
1
@BorzyKrzys na tym polega odpowiedzialność
0
Moje typy na to okienko? Jean Michelle Seri, Di Maria, Davinson Sanchez i Breneton Diaz. Będę wtedy zadowolony z Pana Laporty
0
Obstawiam że to okienko skończymy z jednym przeprowadzonym w bólach transferem, dojdą problemy z rejestracją i pozbyciem się niechcianych graczy. Czyli standardowe okienko
2
Generalnie Belingham to jest niezły kocik
5
Gavi, to nawet nie jest on
1
@mekston nie, to Gavi
1
W robocie mamy ustawiona Trójkę i nie było wspomniane nawet o rocznicy rzeźi wołyńskiej. Wszędzie tak ? Czy to teraz niedobra jest o tym mówić?
2
Jeśli Francja awansuje do finału to myślę że nie będzie sędziował Marciniak. Boli ich finał mundialu i pewnie byłaby presja żeby kto inny prowadził zawody
1
To Euro to jest jakieś inne uniwersum