0

Inzaghi zjadł Creusa totalnie :)

1

Kapitanie prowadź!

0

Leao jakby teraz trafił pod skrzydła np Guardioli czy Kloppa to mógłby zrobić niesamowity progres.
Jego eksplozywnosc i siła poraża, ale myślę że im dłużej w Milanie tym gorzej dla niego

0

Real wygra na spokoju 4-1 nie róbcie sobie nadziei ludzie :)

1

@Batys dokładnie 3 punkty i Messi z dubletem!

1

@Sulimo Lewy przyszedł i będzie ludzi sobie dobierał :)

0

@AllBundy ja myślę że każdy mecz może wpłynąć na końcową pozycje

8

Musiala to tak samo olbrzymi talent jak Pedri. Myślę że już na mundialu będzie jednym z motorów napędowych Niemców

0

@Freudysta lepiej niż pracę

0

Co sądzicie o filmiku Wielka Transformacja czas zmian? Bajdurzenie czy jednak prawdopodobny scenariusz?

11

Zalewski to chociaż przypomina wahadłowego, sporo razy się podłączył. Frankowski to xd
Statystów w postaci Linettego i Grzesia przemilczę.
U nas pozycja stopera też dobra fucha, trzeba tylko umieć wybić piłkę i dać długą lagę na nikogo

0

I co tam z tym Krosnem to jednak prank? Trochę jestem rozczarowany jednak

0

Są tu użytkownicy Nintendo Switch? Polecacie konsolę i gierki?
Mam Xboxa Series X, ale szukam jakiejś alternatywy

2

Ale meczycho w TVP. Zaraz usnę

0

Mam zamiar oglądać Ige, także wiecie co to oznacza

4

@GeneralXavi ja kupiłem jakiś czas temu zajarany i po kilku miesiącach pogoniłem. Urządzenie fajne, podświetlenie i powiększanie czcionki ułatwia czytanie.
Ale kurde no.. Książki to książki. Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć heh

4

Myślicie że Mental kontaktował się już z bratem Paula Pogby w sprawie wynajęcia szamana i rzucenia klątwy na Messiego w LM?
Jest to dość prawdopodobne

0

Szczerze to bardziej niż w Messiego, uwierzyłbym w Neymara :)

1

@Ali3231 szybko się wyleczył z Juve

7

Ja myślę że na szybko dogadali Brozovica, bo w ostatni dzień okienka przypomnieli sobie ze do wygrania Ligi Mistrzów potrzebny jest jakiś Chorwat

0

@Kos111 bo pewnie pomyślał że przyda się chociaż jeden lewy obronca który potrafi coś bronić

0

A może będzie to Oyarzabal?

0

Saul Niguez to będzie :) albo Danii Parejo

0

@Encore ebnął jak worek ziemniaków

0

Jeśli to nie jest na prośbę samego Ronaldo, to Ten Hag cojones konkretne ma :)

0

Od 2-3 sezonów naprawdę przyjemnie patrzy się na Inter.
Najbardziej imponuje mi ich konsekwentne granie trzema stoperami i wahadła. I oni to ogarniają świetnie

0

Super atrakcyjna grupa. Nie przewiduje dużych rotacji na Pilzno bo każde powiniecie się nogi może oznaczać brak awansu.
Meczyki na Camp Nou i Meazza? Esencja futbolu

5

Przestańcie panikować ludzie. To jest Liga Mistrzów, trzeba rywalizować z najlepszymi a nie płakać

0

Mioduski obok Oliego Kahna

0

Mmm tsytsunie :) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?