Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak. Dlatego myślę że jakby skoczył z 1 belki chociaż 127 m to byłby wyżej. To jest właśnie chore w tym systemie
67
Jak to mówi mój tesciu "jak nie Polak, to niech sobie ten Japończyk wygrywa. Byle nie te Krafty i helmuty"
:)
11
To jest posrane że znów zmienili belkę na 1.
A Stochowi odjelo tyle punktów za belkę
4
Generalnie oglądając mecz Barcy na Camp Nou można słyszeć reakcje publiczności na jakieś udane akcje Dembele.
Widać że kibice potrzebują takiego cracka który zrobi coś niekonwencjonalnego. Jasne, ma straty ale pod względem poruszenia jakie wywołuje u kibiców tylko Messi go przebija
9
Swoje wygrał. Jednak ze swoją drużyną dokonał czegoś historycznego. A czy klaskal przy tym czy dlubal w nosie to już raczej mniej ważne.
0
Nigdy nie skumam tych not w skokach.
Stjernen świetny skok i super lądowanie, noty 18,5.
A Kraft oczywiście 19
11
Llorente i Dost :))
0
Jeśli chodzi o następcę Suareza to ostatnio bardzo mi się widzi Andre Silva z Sevilli. Odżył w Hiszpanii, nie jest to napastnik któremu przeszkadza piłka, potrafi zagrać kombinacyjnie i nawet posłać prostopadła piłkę. Jest w dobrym wieku i jego cena nie byłaby chyba kosmiczna.
Bo szczerze to chyba nie ma co marzyć o Firmino lub Icardim.
1
Aa ciul, dobrze że święta i człowiek zapomni o Barcy Valverde :) cieszę się że mamy wyniki, powinniśmy być zadowoleni
Nie wiem tylko skad przekonanie że gdybyśmy zaczęli grać w końcu widowiskowo i ofensywnie, to byśmy przegrywali lub tracili bramki.
Jest ok, ale jednak nie jest. Potencjał jest na coś o wiele wiele lepszego.
Wesołych i lepszego kolejnego roku.
0
Ja już to pisałem że jak piłkarze sami z siebie nie będą chcieli ofensywie grać to on im żadnego impulsu nie da
1
Trochę to dziwne gadanie bo kibice też mają święta a jednak przychodzą na mecz. Chyba takie granie to nie jest to co chcieliby zobaczyć
10
78tys na trybunach. Trochę wstyd rozegrać taka połowę przed własną publicznością
0
Myślę że to czego nam teraz brakuje najbardziej to wygrywanie pojedynków jeden na jeden w pomocy. Nie mówię nawet już o typowym kiwaniu się, ale o takim czymś jak miał Iniesta. Ruchem ciała i kontrolą piłki potrafił minąć dwóch czy trzech gości, zrobić przewagę.
Teraz tego brakuje, pomocnicy nie podejmują ryzyka wogole.
0
Szczerze to nie było takie proste strzelić z tego gola. Ale w sumie świetnie zmylil bramkarza
5
Snajper strzelił do Dembele:)
1
Ja w sumie też uważam że w takim Arsenalu, Sevilli czy Valencii pewnie byłby jednym z motorów napędowych.
Może zarząd wypożyczy go na rok gdzieś po sezonie
1
Myślę że zainteresowałeś swoim snem całą La Ramblę.
1
Jozua Kimmich to powinien w pysk dostać.
Pamiętam jak kiedyś wyskoczył do vidala na pucharze konfederacji. Chciałem żeby wtedy Arturo go złamał
1
dołączam się do prośby jakikolwiek link ;)
14
Bardziej chyba Puyola ;) bardziej charakterny jednak
1
Myślicie że dziś Messi wyjdzie w podstawie? Czy valverde zaskoczy i da go na ławkę?
2
Ja bym chciał raczej mocny skład. Bo to jakby nie patrzeć prestiżowy mecz z wymagającym rywalem.
Tym bardziej przed własną publicznością.
Tylko nie piszcie że jeśli zagrają podstawowi to będą zajechani na resztę sezonu :)
0
od momentu pierwszej zmiany takie rzygi z przodu, że szok :)
może dlatego Ernesto nie chce ich robić
0
Mi się podoba jego podejście, takie emocjonalne. Wie że dla niego może (choć nie musi) to być piłkarski szczyt, przecież ma świadomość jak wielu zawodników nie poradziło sobie w Barcelonie.
4
Ja w sumie dziś to dałbym zagrać Coutinho na ofensywnym pomocniku. Ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze, więc może pewności nabrałby w meczu ze słabszym rywalem.
1
Patrick Kluivert, ehh od niego wszystko się zaczęło :))
0
Mi tam jeszcze Norwegowie i Słoweńcy nie przeszkadzają :)
0
Dokładnie może tak być, sezon ma kilka faz. Niewykluczone że teraz dominuje, w turnieju czterech skoczni będzie dołek a potem powrót do formy.
Ogólnie dużo się może zdarzyć i fajnie że pokazał się ktoś nowy tak mocny
0
Chyba jednak zepsuł skok Kamil bo warunki miał
0
Właśnie dlatego nie ma możliwości na zwolnienie go teraz. Póki co jednak wynikami się broni. Być może w lidze uda nam się wygrać, ale myślę że jeśli nic nie nie zmieni to na wiosnę liga mistrzów znów nas brutalnie zweryfikuje.