Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
27 minut a Iniesta już tyle niedokładnych zagrań.. nie jest sobą ostatnio
0
młodszego to mamy Paco póki co. A kogo byś miał na myśli konkretnie?
2
jeśli przyjdzie Griezmann to pięknie, pomimo słabszej formy teraz, jest to świetny zawodnik. Myślę, że na mundialu będzie kluczowy dla Francji.
A wogóle czemu my się mamy martwić jak pomieścić wszystkich? od tego jest przecież trener i ja wierzę, że sobie poradzi. Uważam, że jeśli już wszystko jest dogadane to znaczy że mieli pieniądze i POMYSŁ na to jak ma to wyglądać w następnym sezonie.
My mamy tylko usiąść w fotelach i podziwiać najlepszych graczy
0
wow, wysoko jest jeśli wziąć pod uwagę że w skokach na przestrzeni lat było wielu dominatorów !:)
0
wogóle od kiedy Neuer nie gra już? bo też mnie dziwi że i w złotej piłce na niego głosowano itp
1
ten Kurzawa dziś może ze 3 razy celnie podał. Co chwila strata
1
Jeśli transfer Coutinho upadł, to przecież oni muszą ściągnąć ze dwóch grajków.. Lemar i Seri by byli w porządku
2
Dziwne i w sumie szkoda. Tym bardziej że może to być bardzo udany sezon dla niego.
5
Jaja, nawet Seriego nie potrafią dogadać... Ja nie wiem czy oni byliby w stanie Kucharczyka z Legii wyciągnąć.
0
Temu Verrattiemu też czasem styki się palą..
0
taki Draxler do 50mln euro to byłby dobry interes, do tego Seri za 40 i dwa transfery do 100mln by były.
0
jest jakas liga fcbarca.com w fantasy premier league?
moze to durne pytanie, ale czy da sie tam zmienic ustawienie na 3-4-3?
18
To niech zrobią prezentację bez transferu.
Coraz śmieszniejsze te newsy
0
100mln to powinna być ta granica jeśli chodzi o kupno Coutinho, dembele czy dybali.. jeśli będą chcieli wydoić od nas wiecej to odpuścić. Nie możemy nakręcać tej głupawki transferowej.
4
włączcie sobie remontadę z PSG...
przenieście się spowrotem do tych końcowych minut i wielkiego zwycięstwa..
Czy ktoś wtedy mógłby pomyśleć, że nadejdzie taki dzień jak dziś?..
1
Bayern w środku b-klasa, brakuje waleczności Vidala
0
a co sądzicie o Draxlerze, w kontekscie transferu Neymara? W sensie że kasa + Draxler. Wiem że to nie ten sam format, ale jednak jest to bardzo dobry zawodnik, jakby nie parzeć, może grać na lewym skrzydle.
0
"Barca rozważy sprowadzenie"... Przecież teraz ważniejsze jest czy zawodnik rozważy przyjście
1
w sumie 4 sezony w jednym klubie to też nie tak mało. tym bardziej, że Neymar był tu i mistrzem i zwycięzcą LM. Jak chce po prostu być gdzie indziej to trzeba mu pozwolić, tym bardziej że nie odchodzi za czapkę śliwek.
Szkoda tylko, że taka niezdrowa sytuacja się z tego zrodziła.
0
Ciekawe ile PSG chce dać szmalu + di Marię. Bo choć każdy z nas chciałby innego piłkarza to zarząd i tak zrobi co chce. A sam di Maria, jest przecież swietnym zawodnikiem. Dokupienie Coutinho i np Seriego też nie byłoby najgorszym rozwiązaniem.
0
Liverpool w podobnej sytuacji jak my jest, bo jeszcze też się jakoś znacząco nie wzmocnili, patrząc na to że nawet Arsenal próbuje wzmocnić skład.
Nie dziwię się Kloppowi że nie chce sprzedać Coutinho.
Coutinho ma bardzo dobry strzał z dystansu, tego często brakuje u nas.
0
I spoko transfer. Juve od kilku lat naprawdę fajnie buduje swój zespół. Gwiazdy odchodzą ale oni potrafią zrobić dobre transfery i połatać.
0
noo anonim póki co
0
dobra, przestańmy krytykować innych za wszystko co robią. popatrzmy do własnego ogródka
0
no domyśliłem się, ale na jakiej podstawie miałby być u nas?
1
jaki k***a Laporte? skąd?
0
Jeśli Neymar odejdzie to potrzebny będzie lewoskrzydłowy. Mógłby to być np Coutinho, Lemar lub Carrasco.
Tylko że Barca jest w takim momencie że kluby żądają od nas astronomicznych kwot,a i sami zawodnicy nie pchają się specjalnie do Barcy.
15
Renato Sanches jaki regres. On porusza się po boisku jak wóz w węglem.
Ogólnie jednak to Bayern kadrowo świetnie się prezentuje
0
Ale weź powiedz czemu Valdes miałby przyjść? Bo ja zupełnie nie kumam po co..
22
szkoda że odciągnęli Vidala. zmasakrowałby tego guwniaka