DzizuSS
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te wszystkie piękne plotki o możliwości sprzedaży naszych rezerwowych i plany sprowadzenia gwiazd/perełek bez kontraktów jak zwykle nie wypalą. Skończy się jak zawsze, nikt zbędny nie odejdzie, a kupimy kogoś niepotrzebnego za grubą kasę. Barceloną można się jarać na boisku i zawsze wierzyć w trofea lub młodzików którzy wychodzą nam geniali. A jeśli chodzi o zarządzanie i transfery, to lepiej przespać ten czas żeby zdrowia nie psuć.
0
Skąd taka niska ocena dla Martina?!
to samo co olmo, Martinez czy prawie Courbasi.
dwie asysty, trzecia powinna być. Zawalił przy ostatniej bramce czy był faulowany? Piszecie, że był faul, a jednak go obciążacie wina za tego gola. nie kumam
gdyby taki mecz miał balde to by był graczem meczu zamiast lamina, który w tym meczu nie mial skuteczność, ergo nie wpłynął tak na mecz.
Garcia większą ocena za gola? To może mu obniżcie bo zmarnował setkę z paru metrów...
1
Sędzie i faul na Martinie, czy odwołany karny. Kapitalny Sommer w obu meczach. Kiepska defensywa. Brak jaj j bronienia wyniku. Słabe zmiany. Brak 9. Lewy strzelający głową nad bramka z 2m. Słupkujący Lamine...
Była masa rzeczy które się mogły wydarzyć, a my w tym meczu nie mieliśmy po prpstu farta. Nie ma co płakać. Lepiej odpaść się nie dało. Wolę tak niż w karnych.
BTW. tylko ja mam wrażenie że ostatnie mecze z kim nie gramy to kiper przeciwnika jest w życiowej formie? co się z Valladolid odwalało, wcześniej chyba z Celtą..
0
@Veysel I jak ten komentarz kiedy występy Garcii, a może i Martina zjadają Araujo ;)
0
Ale wy nie miał być gotowy na rewanż w Mediolanie? Wtedy Ferran spokojnie może grać przecież na środku albo na prawej
0
Dlaczego na Torresie nie było varu?
1
@Sebolinho Ale reszta go wyjaśniła brakiem komematrzu do tej sebowej zaczepki :D
2
RM chciał bojkotować mecz z powodu sędziów a ja znowu widzę brak jakoś conajmniej 2 żółtych kartek (uderzenie yamala i faul pod koniec na olmo). Z faulami pod polem RM też nie jestem pewien czy było ok zawsze..
7
@Terroriser Jeśli to zrobię i zarejestruję na jakiejś apce, wypłacisz mi kilkanaście melonów pensji jak oni mają?
0
@erwimkloss Bo w Hiszpanii piłkarze męczą się z tymi nieudacznikami, a jak wyjdą w świat gdzie im sędzia nie przeszkadza to graja lepiej
0
Borek szczuroznawco, a idź Pan w ch..
0
A Bernal już ćwiczy, right?
1
W końcu ławka która straszy przeciwnika.
3
Sportowo to żaden nasz so nie jest do odstrzelenia. Eric jest tani, gra na dwóch pozycjach i nie wyskakuje z głupotami. Dunczyk przed kontuzja bylyopem też na dwóch pozycjach. A arujo kontuzjogenny, odwala akcje jak z gundo albo z kontraktem, drogi.. Nie wiem, może to moja antypatia do niego ale dla mnie wybór łatwy przy naszej sytuacji finansowej
0
Jest jakaś znacząca różnica w zarobkach pomiędzy 1. i 2. miejscem?
0
@Michas_13 Każdy kiedyś musi siąść na ławie. Chociaż balde ostatnio wiatru w żagle nabrał
0
To jest jakiś Truman show ...
0
No to teraz zobaczymy którą ofertę miał podbić ten cyrk. Juve czy Barcy
1
Spuszczacie się że lapcio załatwił rejestrację i jaki to on nie jest ogarnięty. Przypominam go sprowadził ferrana, roqua czy teraz olmo.. Co odwala z wyprzedawaniem aktywów, co odstawił z nikiem... Dzisiaj świętujecie z szampanem, jutro będzie w Barcelonie picie wody z kałuży..
3
@DonCarletto Czyli trzeba go puścić do Man Utd
0
@krzakov a ja coś takiego napisałem?
1
Kurde czy któryś z Was był w szatni i wie co on faktycznie powiedział?
A jeśli tak powiedział to ktoś z klubu już dawno powinien wyczuć że gosc ma miłość do Barcy trochę niżej niż w sercu. I w takim przypadku powinien już mieć znaleziony klub do sprzedaży (przed kontuzja?).
2
Laporta out!!!!!
0
do 60 nieprzegrywać, a potem ferran z fatim coś nastukają.
0
po co ta ankieta. Nie mamy skrzydłowego, woec nie ma nikogo kto go zastąpi. Hansi musi zmienić system i tyle.
0
No to wraca nasz 10-tka, akurat na ważny mecz zamiast Lamina
0
Here we go... again!
Znowu młodzik zbawieniem Barcy, jak Fati, to trzeba wyeksploatować.. Pedri się jakoś uchował ale też już było źle.. Dobrze że za czasów Messiego nie było aż takiego ciśnienia na pęcherz laporty..
0
Wszystko normalnie, ale co to za odruch z łapaniem jak dziecko które dopiero pampersa odstawiło ? :D
14
@4Fabregas4 Gdyby grał Lewy pierwsza połowa nie skończyła by się płaczem tylko 2/3 bramkowym prowadzeniem..
2
Kurde Hansi jesteś od kilku miesięcy dopiero, a już wielu piłkarzy Ci zawdzięczamy, ale uważaj na sodówkę. Nie każdego się da zbudować i chyba niestety taki Iniaki wyżej nie podskoczy :(