0

Szczęście sprzyja lepszym, pan Panie Xavi nie sprawia, że mamy szczęście..

1

@Zbyszard
plusik za skrót. Szukałem tylko info czy coś już zaczyna pierdzielić o zmianie struktor własności.

0

Jak to kto będzie liderem w szatni?! Robert!

2

A to Alonso miał kontuzje? :D

0

Już widzę jak lapcio rozpina koszule i tryskają na niego tymi milionami ropy, a on dzowni do zachaviego żeby mu podsunął pięciu z jego najbardziej przecenionych i niepotrzebnych nam grajków bo jest hajs do wydania.

0

Ty się tak xavi na logikę nie powołuj, bo się okaże, że lapcio logicznie pomyśli i w poniedziałek Cię tu nie będzie..

0

Żeby się z tego mbappe zrobil hazard.

0

PROSZE!
Proszę nie wrzucajcie tu wywiadów z tym tą ludzką padliną. Nic to nie wnosi poza wk....m tak wielkim, że aż się trzęsę czytając idiotyzmy tego zalanego odchodami impotenta..

10

@Who_you_mam Do nas by pasowało sprzedanie balde za 15-20mln z dopłatą do pensji i kupienie Davisa za 150mln z trzech kolejnych dźwigni :D

4

Jak to plan. dwa plany.
1. yamal
2. laga na lewego

1

@Arczi87 Kurde ale to smutne, tym bardziej że prawdziwe..

0

I tak wezmą Marqueza za darmo z Barcy B.

0

Droga redakcjo!!!! Macie blad w przewidywanych składach. wszędzie wkleiła Wam się ławka z Barcy B

13

On nawet nie potrafi uargumentować swojej decyzji o odejściu na koniec sezonu. Co za człowiek bez pomysłu. Widać to w grze i widać to teraz kiedy trzeba się tłumaczyć: "mam takie przeczucie" albo "znam dna Barcy i klub dlatego tak będzie"..

1

Lapcio się chyba mocno zestarzał od poprzednich kadencji. Coraz więcej głupot wygaduje, nie ukrywa kolesiostwa, no i dużo błędnych decyzji jak cruff czy almeny.. Kurde a tak mu kibicowałem na początku. Żeby jeszcze po kadencji nie powychodziły wały, że nam się jeszcze większy minus zrobi..

1

@bulo Jeśli poranny trening to znaczy że źle się rozgrzał, nie? Woec trochę winy sztabu jest.

ps. nie jestem z tych co winią ich o wszytsko bo plagi kontuzji mamy za każdego trenera. Aczkolwiek oczywiście i stanowczo xavi out :)

2

@Pawlak1992 Kolesiostwo.

0

@Ciufa1234 a Ty uważasz że wszyscy zawodnicy postanowili w tym samym momencie mieć wy...ane na swoją pracę? Czy może jednak winę za ich formę ponosi jeden. Gość który powinien ich trenować i rozwijać? Piłkarze których wynieniasz, których ma Barca, to jest wysoka półka (jeśli nie top) albo są mega talenty. Tacy ludzie nie tracą formy z dnia na dzień bo im się odechciewa. Oni sami od siebie nie zapominają jak się gra. Taką złą sytuacje trzeba sobie wypracować regularnym brakiem pracy i organizacji.

0

Skończ Waść, wstydu oszczędź !!!

6

Jesteś problemem.

0

Smutne czasy nastały, gdzie w doniesieniach transferowych czytamy o innych klubach bo w Barcelonie nic się nie dzieje i nie może..

1

czemu za aruajo 80 euro a nie 80 funtów. przecież to angole chcą

0

@adamsoli xavi out

1

@PJ777 Lajk w ch*** :)

0

@adamsoli To mało pamiętasz. Te gran derbi nie mają wg mnie jakiegoś specjalnego znaczenia.
W sumie najgorsze chyba jest to, że w przypadku, najlepszego wyniku czyli wygranej, xavi dostanie argument za zostaniem.. No ale innego wyniku niż nasza wygrana nie może być!

0

A ja się podpisuje pod minimanym z... tego pana z klubu

0

Niestety zasnąłem. Jak grał młodziutki Fort?

0

222mln i oddawac

2

Największy problem lewego skrzydła należy szukać na ławce. A nazywa się Xavi. Było młodego nie zajeżdżać każdym meczem i wprowadzać drugiego z rezerw, a nie teraz udawać zdziwionego że drugi sezon nie gra non stop na poziomie.

0

@Lanosss Piszesz z krainy marzeń i jednorożców? Uwierzę w jego rejstracje jak wybiegnie w składzie na mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?