5

Śmieszy mnie, że są do tej pory ludzie którzy się oburzają wyborami piłkarzy co do zmian klubu. To normalne że ludzie zmieniają pracę dla lepszych zarobków ale też dla rozwoju. Trzeba mieć IQ na poziomie planktonu żeby się przejmować ruchami piłkarzy. Byli też tacy co nazywali Messiego sprzedawczykiem gdy odchodził do PSG bo przecież mógł grać za darmo. Niestety głupoty nie da się wyleczyć

0

@La Pulgaa w sumie friendzone byłby dla niej strzałem w 10tke

11

Pod względem charakteru i stylu bycia bliżej mu do Neymara czy Ronaldinho niż do Messiego lub Cristiano Ronaldo. Przez pryzmat stylu bycia napewno jest większe prawdopodobieństwo, że podzieli los brazylijczykow niz dwóch największych piłkarzy 21 wieku. Próbuje spojrzeć na tyle obiektywnie na ile mogę i wydaje mi się, że przy tak ogromnej sławie, ogromnych zarobkach i obracaniu modelek w wieku 17 czy 18 lat może chlopa odkleic tak delikatnie mówiąc. Z drugiej strony być może wszyscy przesadzaja. Media społecznościowe robią swoje, a tego typu historyjki dobrze się sprzedają.

7

@Vito9 nie będzie to nic osobistego ale trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak dobrym skrzydłowym jest Nico. Wystarczy co jakiś czas zobaczyć mecz reprezentacji Hiszpanii. Często nawet w tych meczach Williams przycmiewa Yamala

13

Kto pamięta rękę Tchuameniego w klasyku? Przed chwilą jeden z lepszych sędziów w Europie wskazał jedenasty metr. Standardy są inne w meczach z Realem, wtedy zasady można naginać.

2

Tutaj ręka a z Realem nie było ręki haha. I te hiszpanskie placzki sedziowie narzekają ze jest na nich taka nagonka

1

Sorloth haha do pustej nie potrafi ale z Barcelona zawsze mecz życia zagra

2

Lenglet od zawsze był bystrym gościem

0

Amigosi sezon drugi?

1

@Lipak za darmo, wystarczy, że się zarejestrujesz

0

@APTAPT a Luis Diaz nie obawialby sie o rejestrację? Dobra logika

4

@Rifek czekaj czekaj chcesz powiedzieć, że na treningach trenują osobno?

0

@TheKlucha okaz zdrowia tak jak jego brat

1

@Vegeta88 też mam na dzwonku haha

1

@Krzywy95 Prawa obrona jest obsadzona na kolejne sezony, Eric jest lepszą wersją Sergi Roberto. Must Have to wciąż lewe skrzydło ponad zmiennika Balde bo jak wypada Alejandro to lewej strony nie ma w ofensywie.

3

@Danny Gaucho Oczywiście Robert bardzo pomógł Probierzowi, napewno podsunal mu świetny pomysł na zrobienie kwasu. Przecież wszyscy dobrze wiemy ze gdyby na miejscu Probierza byl jakis Fernando Santos albo inny Brzeczek to Kulesza dawno by ich zwolnił. Tam są szachy 5D przy wodeczce co wieczór rozgrywane przez moczymordy byle zrobić wszystko aby w tej samej paczce z tymi pensjami jakos dotrwac do 2029 roku czyli końca kadencji. Tam nikomu nie zależy na dobru reprezentacji z wyjątkiem kilku piłkarzy, tam chodzi tylko o koryto

1

@brd42 oczywiście, że tak. Gdyby wymienili ich wszystkich na nowych z ekstraklasy to przynajmniej byłoby zaangażowanie i nikt bie myślał by o urlopie, a byc moze taka taktyka na typowe Getafe przynosilaby lepsze rezultaty. Napewno nie byłoby gorzej niż teraz

0

Reprezentacja
Mam wrażenie, że Probierz z premedytacją stworzył problem z Lewandowskim żeby odwrócić uwagę od niekompetencji trenerskich w razie właśnie porażki z Finlandią. Te dwa lata bez postępów musieli jakoś z Kuleszą to wytłumaczyć więc wymyślili sobie problem, a to ze Kulesza powiedział dziś ze bedzie mediowac w tej sprawie tylko to potwierdza. Przecież to czy Lewy wróci czy nie wróci nie ma kompletnie żadnego znaczenia w kontekście pracy całej drużyny,a Cezary mowi ze bedzie mediowac zamiast poprostu zwolnić swojego kumpla od wódeczki... No właśnie kumpla, ciężko zwolnić ziomka

1

Nareszcie mają urlop!!! Kto wymyślił te mecze po sezonie klubowym? Dziwię się ze nie bojkotowali tego meczu

0

@LukaszFan #pieklokadrowiczow

6

Piotrowski tez ma dwie nogi tak jak Pedri. Co poszło nie tak?

12

@macio_944 za Sousy tez fajnie grali mimo słabych wyników

6

@1LY0 dobrze powiedział. Niech Probierz się tłumaczy bo to on rozegrał to w jakiś abstrakcyjny sposób i musiało dojść między nim a Lewandowskim do jakiegoś konfliktu. Tutaj nie chodzi o zmianę kapitana tylko o to w jakis sposób to sie stało i dlaczego.

0

@Derean nie wymagajacie od kibiców białych inteligencji lub jakieś logiki

4

@Aragorn33 To jest ten mental. Banda kasztanów od PZPN po wielu piłkarzy, a później taki puchacz na odcinku u WK powie, że to nie jest tak, że jego ziomkowi Bielikowi nie chciało się wracać za piłką tylko to przez zbyt wysokie tętno. Zaorac ten cały PZPN z reprezentacja i nie będzie problemu ani dla piłkarzy ani dla nas kibiców.

0

@Who_you_mam porównuję słaby mecz Yamala do niewykorzystanej jedenastki w konkursie rzutów karnych. Rzuty karne marnowali najwięksi piłkarze jakich widziała ziemia także calma calma

0

@heniusss dlatego złota piłka młodemu bo ten mecz sie nie liczy

0

"Morata spierdzielil, jaki on słaby". Ale o Yamalu nikt nie śmie puścić pary z ust. Każdy kiedyś spierdzielil rzut karny, dajcie spokój

1

Łyse łby dzisiaj w formie

0

@arasz1819 Nawrockiego połączyłem z twoim BEZSENSEM życia także ja się tutaj z niczym nie rozjechalem, a raczej trafiłem z diagnozą. To Ty tutaj łączysz Portugalczyka z Nawrockim nie wiedzieć czemu także swoje uwagi możesz schować do kieszeni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?