ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdziwię się jak Nico trafi do Realu. Rodrigo na wylocie więc będą musieli znaleźć zastępstwo. Szwagry popełnią ogromny błąd odpuszczając Baska
0
@Zoker Barcelona jest takim specjalnym kupcem od wielu lat
0
@Eklerek ja bym jej wysłał ówno w papierku
3
Po transferze Olmo za 60 baniek czyli zaledwie połówce piłkarza nie zdziwi mnie kolejny ruch szwagrow po brazola na schyłku kariery za niemal 100 mln.
0
@partymaker albo nico haha.
1
Szczęsny niestety juz lepszy nie będzie, nie dziwią mnie jego wątpliwości bo wątpię, że zaakceptowalby rolę rezerwowego na cały sezon. Swoje już zrobił i wielki ukłon dla niego ale Barcelona potrzebuje bramkarza który jest kotem na lini i te ostatnie stracone bramki powinny dawać każdemu do myślenia. Ter Stegen niestety też nie jest żadnym gwarantem
0
@Cochise Napewno nikogo nie poprze. Byłby to ogromny błąd osłabiający poparcie konfederacji. Według mnie bardziej nakieruje na kogo zagłosować, a oczywistym jest, że bliżej mu do Nawrockiego.
4
@Criss18Barca 60+ ogląda tylko tv więc w ogóle mnie to nie dziwi, że nie znają innych kandydatów.
0
@RobsonPL bo te telewizje są po likwidacji
0
@priest9999 choćby jedna i druga partia wystawiła Maciaka i Wocha to oboj znaleźli by się w drugieja turze
1
Spokojnie. Może za jakies 30 lat ujrzymy prezydenta lub rząd z innej partii politycznej
0
@barcanawieki widac ze nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz
0
@FCB_dimiC raczej wstydzic powinni się Ci młodzi ludzie którym nie chciało sie ruszyć dupy z domu. Starsi ludzie potrafią się zmobilizowac w przeciwieństwie do młodych i nawet były dziś przypadki śmiertelne tych starszych osób w lokalach wyborczych. Wstyd
1
Prawda jest taka, że ani Ter Stegen ani Szczęsny nie są bramkarzami broniącymi coś ekstra. Zważywszy na to jak dziurawa jest obrona Barcelony to bardzo dobry bramkarz jest poprostu potrzebny. Przydałby się jakiś konkretny transfer na tą pozycję
2
@Tarnowitz myślę, że bardziej potrzebny jest lewy skrzydłowy. Na 9tce może grać Ferran i Lewandowski na zmianę.
0
Lewy jest bardziej drewniany od Gerarda Martina
0
Fermin>Olmo 15 znaków
0
No i teraz będzie wyraźna przewaga na boisku
1
@partymaker to jest piłkarz na szybkie kontry. W ataku pozycyjnym nie istnieje gdy Barca gra z tak nisko grającymi zespołami. Przecież nie od dzis ogladasz Barce to skąd to zaskoczenie?
0
Z Lewandowskim jest taki problem, że jak gra samolubnie tak jak dziś to kompletnie nic mu nie wychodzi.
0
Ferran wciąga Lewandowskiego nosem.
2
Lewandowski ma dziś problem z oddaniem piłki, holuje zamiast oddać z pierwszej piłki
0
Araujo dzisiaj w nagrodę zagra. Mam nadzieję, że jacyś skauci będą mu się dziś przyglądać.
0
Panowie i Panie tam był spalony!!!! Ewidentny spalony, nie jakis minimalny
1
NIESAMOWITE. UZNALI Z POZYCJI SPALONEJ hahah
1
W kanale sportowym eksperci twierdzą, że 30 sekund od zagrania ręką Dejonga do strzelania gola to wcale nie tak dużo i bramka powinna być anulowana. Mimo, że chwilę wcześniej przytaczali definicję, że piłkarz nie może zagrać ręką BEZPOŚREDNIO przed strzeleniem bramki.
0
@PJ777 Do kogo pisać skargi skoro to jest liga Tebasa który jest zadeklarowanym kibicem Realu? Przecież o to chodzi żeby Real byl faworyzowany. Jedyna droga to bojkotowanie tych rozgrywek, niestety ale nie ma innego wyjścia skoro sędziowie posuwają się do aż tak bezczelnych decyzji jak we wczorajszym meczu.
0
@kamiVeB widać jak Dejong ewidentnie cofa nogę, jestem ciekaw jak potoczyloby sie to gdyby nie było spalonego. Mam przeczucie, że byłby karny
1
@Azazel_Pazuzu oj sporo ostatnio wypowiedzi które są odklejone szczególnie na temat ostatnich decyzji sedziowskich.
0
@Technik jak można bronić jego formę powiedz mi? Gdyby Barca miala dziś w bramce Belga to przynajmniej jedną z tych sytuacji by wyciągnął. Sprokurował karnego juz na samym początku meczu w bardzo głupi sposób i to jest wystarczający argument, że obecnie jest słaby, podtrzymuje formę z meczu z Interem. Barcelonie potrzebny jest kot na lini który poprostu będzie ratować. Taki Real tylko Belgowi moze zawdzięczac taką pozycje Realu w lidze i ćwierćfinał lm