ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pres człowiek którego potrzebujemy ale na niego nie zasługujemy
10
No i gitara kurde
1
@Bykunn Mylisz się. Według mnie w każdym kawałku brzmi tak samo, jego muzyka kompletnie nie wpada w ucho. Patointeligencja i patoreakcja mimo wszystko robią "wow" podczas pierwszego przesłuchania natomiast tego na dłuższą metę nie da się słuchać, mam na myśli również inne utwory które są w sam raz na raz i do kosza. Wydaje mi się że chłopak zasłynął dzięki temu że ma dość popularnego ojca prawnika bo głównie dlatego fragment patointeligencji został pokazany w tvpis (chyba) co dało mu kontent do stworzenia kontrowersyjnego kawałka w którym zaczepił Jacka Kurskiego. Zwykły bananowiec i tyle na jego temat mam do powiedzenia.
1
@marcin62 nie rozumiem jego fenomenu.
1
@Dojaar Lewandowski jest jednym z tych piłkarzy o których można powiedzieć, że będą grać na najwyższym poziomie do 40 roku życia. Moim zdaniem Lewandowski jest lepszym piłkarzem od Ronaldo który był w jego wieku.
1
@martin3131 stawiam na 5:1 dla Barcelony
0
@Avada Kedavra kolega pytał kogo masz na avatarze
22
Przychodzi Szczęsny do domu i mówi do żony : Chcę być teraz sam Marino
0
@DonMatteo901 czyli Szymański na wahadle?
2
@Kgorecki2500 nie nabiorę się po raz kolejny na mecz Latynosów. Kopanina jak w b klasie. Wiadomix że dzus tylko Polska
0
@PatrickoBarca ale to chodziło. Gra na jeden kontakt w polu karnym była czymś normalnym
2
@kkbarca collado nie powącha murawy bo nie poszedł na wypożyczenie. Będzie identyczna sytuacja jak z Puigiem
1
@MXFCB myślałem że brzuch jest powodem jego słabej gry a jednak nie. To znaczy że się już skończył.
4
@Kgorecki2500 "Sylwetki Hiszpanskich gangsterów "
0
@totalcrack była mowa o redukcji, a w Realu była mowa o Mbappe. Ja posługuje się faktami
0
@Whudi Free wódka? Pod jaki adres mam przyjechać?
0
@agaFCB z czteroma osiemnastkami?
0
@lukbed232 Tak dla porównania 30 letni Griezmann zarabial w Barcelonie 17mln euro za sezon gdzie zostałyby mu jeszcze 3 lata kontraktu natomiast Depay ma 27 lat, zarabia 4 mln euro z dwu letnim kontraktem i po pierwszych meczach sezonu wyraźnie widać kto daje więcej zespołowi. Na temat gry Antuana zostało napisane wszystko, piąte Koło u wozu mające największą pensję w zespole. W dodatku uda się odzyskać 50mln ze 120mln zapłaconych a trzeba wiać pod uwagę że Grizu lepszym ani młodszym piłkarzem już nie będzie. W piłkę Powiedz mi w takim razie co Barcelona straciła sprzedając Antuana? W jego miejsce został zatrudniony napastnik który będzie grał niemal za darmo w porównaniu za co grał Francuz a zmiana na boisku będzie niezauwazalna. Wydaje mi się, że Ty jak i kolega wyżej nie macie zielonego pojęcia o obecnej sytuacji finansowej Barcelony. To nie jest fifa na komputerze, trzeba zejść na ziemię i uzbroić się w cierpliwość bo Barcelona przez najbliższe sezony nie będzie w stanie rywalizować jak równy z równym z niektórymi zespołami.
0
@antymadrista1 Barcelona pozbyła się piłkarza inkasujacego największe zarobki w zespole któremu zostały 3 lata kontraktu dzięki czemu zaoszczędzi na jego zarobkach niewspółmiernych do efektywności. Ty patrzysz na to jak zwykły laik który widzi różnice między kwotą za którą go kupiono a kwotą za którą go sprzedano. Spójrz na to trochę szerzej i weź pod uwagę sytuację finansową klubu
0
@Fenelon prawda jest taka, że gra na lagi do przodu jest w reprezentacji najefektywniejsza. Ta grupa piłkarzy nie jest w stanie utrzymywać się długo przy piłce i nic tego nie zmieni. Myślę, że Sousa też to dostrzegł dlatego też wczoraj obserwowaliśmy dużo długich piłek.
3
@LS albo naszczali
0
@Pogba nie da się narzucać stylu, utrzymywać się przy piłce gdy piłkarze grają na 3 czy 4 kontakty.
0
Dlaczego Barca nie postawiła na tego Manaja. Wątpię aby De Jong robił lepszą robotę na szpicy.
0
Zwróćcie uwagę jak poruszają się Polacy. Oni wyglądają jakby grali mecz towarzyski na orliku. Wszyscy stoją jak widły w gnoju, po raz kolejny za mało ruchu w środku pola.
0
Ten mecz pokazuje ile Piotrek Zieliński znaczy dla Polskiej reprezentacji
0
@DonAndrzejos jest wart tyle ile za niego zapłacę
0
@Oskar00 daje se rękę uciąć że autem jechał młody sebek
0
@domisiek114 Szczególnie Gavi czy Nico. Proszę Cie...
3
@BarcaInfo chłop nie wiedział jakie sosy zamówić i wielkie halo robią
0
@VenoM To będzie taka sama sytuacja jak z Puigiem. Collado nie posłuchał Koemana i w nagrodę będzie notorycznie pomijany. A jak zostanie zapytany o sytuację Collado to odpowie ze kazał mu szukać sobie klubu, mógł posłuchać. Typowy trenerek z B klasy który ma swoich kolesi ulubieńców