ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd dobrze ze nie murańską
4
Stanowcze nie dla emerytowanych wynalazków bez ambicji. Przyjdzie kolejny Boateng na fajne wakacje. Koeman niech nie grymasi bo ma Braithwaite który potrafi dołożyć nogę w polu karnym, jakiś inny Mandzukic czy napastnik pokroju Boatenga zrobi to lepiej? Nie sądzę
0
@4drian0 wiem, prześmiewczo pytam o tą kompromitacje Laporty
0
Ale zaraz zaraz jaki napastnik? To po co w takim razie potężny Laporta ściągnął Aguero? Emerson powinien zostać sprzedany bo troche grosza wpadnie a nie będzie też czego żałować bo Dest jest lepszym piłkarzem. Kasę odłożyć na kolejny rok bo przyjście kolejnej dziewiątki nie sprawi że Barcelona zacznie strzelać więcej goli.
0
@DaPidejpi pamiętam jak larambla planowała kadrę na przyszły sezon zaczynając od Messiego w lini ataku kończąc na Halandzie ha. Łezka się w oku kręci
5
@Deviler za parę dni nikt nie będzie o tym pamiętać
1
@LUPR Twoja inteligencja jest jeszcze na niższym poziomie od mojej logiki skoro jeszcze nie zrozumiałeś, że cię bajtuje od początku :v
1
@LUPR to inna sytuacja, United wysłało ofertę po meczu
1
@LUPR nie baituj że jesteś kibicem Barcy bo łyknąłeś przynętę zarzuconą na kibiców Realu xD
0
@sokot nieźle źródło xDDDDD
5
Ewidentnie Mbappe zostaje w PSG. On wie że w Realu to co najwyżej może zrobić zakupy
1
@LUPR Kylian nigdzie się nie wybiera a dzisiejszy mecz tylko to potwierdza wariacie. Musisz zadowolić się Benzema i Neymarem z Aliexspres
0
@LUPR zostało za mało czasu do końca okienka, a Mbappe dziś zaczął mecz od początku. Gdyby miał odejść to siedziałby dziś na ławce albo nie zostałby powołany nie ryzykując kontuzji. Będziesz musiał zadowolić się Benzema i połamanym Hazardem. Dzięki za poprawkę, naprawdę spostrzegawczy jesteś
1
Naprawdę dziwię się kibicom Realu, że są aż tak naiwni i wierzą w te bzdury które wymyślają pismaki na temat transferu Mbappe do Realu. Chłopak nigdzie się w tym roku nie ruszy, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy podpisze nowy kontrakt bo najwyzczajniej w świecie otworzą mu się oczy gdy dostanie kilka piłeczek od Messiego. Szejk się nie wzbogaci gdy weźmie od Pereza jakieś 180 mln za swoją gwiazdę. Cały Katar ciśnie bekę z fanów królewskich jak i z Pereza.
0
@Mario96w zobaczysz na yt za godzinę
0
@LUPR podpisze kontrakt bo w końcu otworzą mu się oczy i zrozumie że ma szansę tworzyć zespół który wygrywa LM. Cały Katar ciśnie bekę z Pereza i kibiców Realu. Nie łudź się wariacie, a pismakom nie wierz bo wiedzą tyle co i ja
1
@Mario96w nie lepiej jest włączyć mecz gdy Messi wejdzie na boisko?
0
@LUPR 3.caly katar właśnie ciśnie z ciebie bekę
1
@LUPR W tym roku nigdzie nie pójdzie a na przestrzeni roku jeszcze zdąży zmienić zdanie i podpisze w końcu ten nowy kontrakt
1
@kamilop Bo w Fifie 21 Pique jeszcze nie obniżył zarobków
2
@Katalończyk 99 Szczerze mówiąc wolę oglądać Messiego grającego z Neymarem czy Mbappe niż z Braithwaite czy Antuanem
0
@Janiama nie zrobił nic więcej po za strzeloną bramką. Chłopak jest mizernym piłkarzem którego rolą powinno być wchodzenie z ławki.
0
@Sysia11 przeciez sam zarabia grube siano, po co mu kasa rodziny? On już jest zarobiony na całe życie
0
@zenoowity ja się dziwię ludziom że zadają tak głupie pytania jak właśnie to wyżej. Życie ma się jedno, skoro są fajne pieniądze i fajna praca i fajne miasto to po co to zmieniać?
5
@amanter czego Ty oczekujesz od gościa bez ambicji żyjącego w pięknym mieście mając fajna wypłatę bez żadnej presji?
0
@Ghotti jakie to ma znaczenie skoro nawet w 3 5 2 wyglądają tak samo słabo jak w obecnym systemie
3
Wy serio myśleliście że Leo wygra z Mbappe rywalizację o pierwszy skład? Phaha nawet mi was nie żal
3
Incepcja na TVN7 a nie jakieś PSG
0
@agaFCB Ale po co ma się przenosić skoro w Barcelonie jest fajnie fajniutko i cieplutko. Zmieni klub jak skończy mu się kontrakt :)
0
@tobiasson92 Jego można odpowiednio wykorzystać w tym zespole bo ma swoje zalety w grze ofensywnej. Naprawdę dziwię się, że Koeman nie ma na niego lepszego pomysłu. Ja widziałbym go w środku pola. Koeman jest strasznym betonem, zamiast wrzucić go w miejsce Pedriego i choćby zobaczyć jakby to wyglądało to woli postawic na Roberto o którym zostało napisane już wszystko