ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Taka czerwona kartka już nie może się przydarzyć w tej edycji LM.
1
Dawno nie przezywalem aż tak meczu jak dziś. Co za charakter, teraz trzeba to nastawienie utrzymać aż do finału.
1
@Johnnie_Walker mają go nienawidzić za to, ze dał Benfice szansę wyrzucając Cubarsiego gdzie chwilę wcześniej faulowany był Dejong?
0
@Luciano99 dobra skończ się mazac, Wojtek wchodził powoli na obroty, na początku było słabo ale dziś jest bohaterem
1
@Maoao bo gdy przychodzi liga mistrzów większość z nich przestaje myśleć, chore
1
Jak Barcelona mogła zremisowac z tymi pionkami?
2
Piłka przeszkadza Atletico
8
Alvarez to idealny napastnik dla Barcelony.
0
@ForcaBarca3 a tam zaczarowana. Athletic ma wykonawców pokroju ferrana torresa z ostatniego meczu
0
@Szmulek Jestem ciekaw co pisałeś po ostatnim Euro
0
@Cvzx To jest jeden wielki chaos, oni nie ogarniają, myślą zdecydowanie za wolno i są elektryczni z piłką przy nodze.
0
@Cziken26 a powiedz mi kiedy ostatnio Gavi zagrał dobry mecz. Miesiąc temu? Fermin ma tylko przeblyski a większość meczów gra słabo podobnie jak Gavi. Mnie nie dziwi poziom tej dwójki, wpuszczanie ich na boisko zwiastuje kłopoty
2
Szczerze mówiąc to Gavi zginął, chłopa nie ma. Wynik na konto Flicka. Popsuł mecz głupimi zmianami
0
Fermin Gavi i Dejong haha. Flicka odkleiło na koniec. Banda frajerów
5
Ile razy Dejong mial szanse zagrac Raphinhi piłkę na 100% sytuację. Niech ten holender usiądzie w końcu na ławce
0
Irracjonalny mecz
1
Dlaczego Casado przegrał rywalizację z Dejongiem? Dopóki Casado był w składzie ta gra się kleiła i w obronie wyglądali dużo lepiej
3
Torres kiedy musi się wykazać jak zawsze gra piach
1
Można się rozejsc haha
2
Ferran zasłużył na 1 skład w następnym meczu.
0
@ElKamil a może oni tam na VARze zapomnieli jak to obsługiwać
2
Ten półautomat zadziałał po 10 minutach? Komedia
0
Nie działa system pół automatycznych spalonych? Haha Hiszpańska patologia
4
Sędzia po tym meczu powinien zostać zawieszony. Dlaczego nie ma jakies komisji nadzorujacej ich pracę. Przecież to jest skandal. Typ pozwala i wręcz zachęca do takich fauli nie pokazując kartek.
0
Haha ten sędzia naprawdę jest ślepy
0
Barcelona dostosowala się poziomem do sędziego
1
Jeszcze ten klaun ma czelnosc kiwać palcem że nic nie było.
3
@partymaker Ty się dzisiaj urodziles, że nie wiesz że Lewandowski żyje z podań? Jak ktos z przodu jest do zmiany to raczej Raphinha i Fermin
1
@barteq Pedri jest najlepszym piłkarzem Barcelony i wzorem do naśladowania dla każdego piłkarza.
0
@Kinginiesta to w ogóle nie usprawiedliwia tej patologicznej gry z przodu. Wyglądają gorzej niż z Rayo