8

Taka czerwona kartka już nie może się przydarzyć w tej edycji LM.

1

Dawno nie przezywalem aż tak meczu jak dziś. Co za charakter, teraz trzeba to nastawienie utrzymać aż do finału.

1

@Johnnie_Walker mają go nienawidzić za to, ze dał Benfice szansę wyrzucając Cubarsiego gdzie chwilę wcześniej faulowany był Dejong?

0

@Luciano99 dobra skończ się mazac, Wojtek wchodził powoli na obroty, na początku było słabo ale dziś jest bohaterem

1

@Maoao bo gdy przychodzi liga mistrzów większość z nich przestaje myśleć, chore

1

Jak Barcelona mogła zremisowac z tymi pionkami?

2

Piłka przeszkadza Atletico

8

Alvarez to idealny napastnik dla Barcelony.

0

@ForcaBarca3 a tam zaczarowana. Athletic ma wykonawców pokroju ferrana torresa z ostatniego meczu

0

@Szmulek Jestem ciekaw co pisałeś po ostatnim Euro

0

@Cvzx To jest jeden wielki chaos, oni nie ogarniają, myślą zdecydowanie za wolno i są elektryczni z piłką przy nodze.

0

@Cziken26 a powiedz mi kiedy ostatnio Gavi zagrał dobry mecz. Miesiąc temu? Fermin ma tylko przeblyski a większość meczów gra słabo podobnie jak Gavi. Mnie nie dziwi poziom tej dwójki, wpuszczanie ich na boisko zwiastuje kłopoty

2

Szczerze mówiąc to Gavi zginął, chłopa nie ma. Wynik na konto Flicka. Popsuł mecz głupimi zmianami

0

Fermin Gavi i Dejong haha. Flicka odkleiło na koniec. Banda frajerów

5

Ile razy Dejong mial szanse zagrac Raphinhi piłkę na 100% sytuację. Niech ten holender usiądzie w końcu na ławce

0

Irracjonalny mecz

1

Dlaczego Casado przegrał rywalizację z Dejongiem? Dopóki Casado był w składzie ta gra się kleiła i w obronie wyglądali dużo lepiej

3

Torres kiedy musi się wykazać jak zawsze gra piach

1

Można się rozejsc haha

2

Ferran zasłużył na 1 skład w następnym meczu.

0

@ElKamil a może oni tam na VARze zapomnieli jak to obsługiwać

2

Ten półautomat zadziałał po 10 minutach? Komedia

0

Nie działa system pół automatycznych spalonych? Haha Hiszpańska patologia

4

Sędzia po tym meczu powinien zostać zawieszony. Dlaczego nie ma jakies komisji nadzorujacej ich pracę. Przecież to jest skandal. Typ pozwala i wręcz zachęca do takich fauli nie pokazując kartek.

0

Haha ten sędzia naprawdę jest ślepy

0

Barcelona dostosowala się poziomem do sędziego

1

Jeszcze ten klaun ma czelnosc kiwać palcem że nic nie było.

3

@partymaker Ty się dzisiaj urodziles, że nie wiesz że Lewandowski żyje z podań? Jak ktos z przodu jest do zmiany to raczej Raphinha i Fermin

1

@barteq Pedri jest najlepszym piłkarzem Barcelony i wzorem do naśladowania dla każdego piłkarza.

0

@Kinginiesta to w ogóle nie usprawiedliwia tej patologicznej gry z przodu. Wyglądają gorzej niż z Rayo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?