ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO no właśnie według algorytmu, algorytm nie zalicza do oceny bramek anulowanych a jednak myślący człowiek dojdzie do pewnych wniosków nawet przy interwencjach w akcjach spalonych
0
@ali3gator po za golem miał jeszcze asystę i obok Pedriego potrafił pokazać wiele dobrych zagrań. Właśnie tak ogladacie mecze, później sie jarasz ze Szczęsny według jakiegoś sofascore mvp a o asyście Gaviego nie pamiętasz. Komedia
2
@katalonczyk987 sztucznie napompowana ocena, dziwi mnie ze ludzie tutaj sugerują się tą oceną a nie wykazał się niczym żeby odnosił wrażenie, że Pena jest gorszym bramkarzem
5
Podobno Szczęsny MVP meczu według sofascore. Ocena wyssana z palca, dla mnie bezsprzecznym mvp Gavi
0
@Rupert_Haubica moim zdaniem ocena przesadzona. Ja widziałem inny występ Wojtka. Przy anulowanych bramkach bardzo kiepsko, większość długich piłek niecelnych, a na przedpolu w kilku sytuacjach bardzo niepewny i na skraju ogromnego błędu
1
@misterio no i tu się nie zgodzę, bronił tylko to co leciało w niego, na przedpolu niepewnie w kilku sytuacjach, a przy anulowanych bramkach w ogóle się nie popisał.
0
Jaką mameją jest ten Dejong, klasycznie strata piłki, spacer i kiwanie głową na boki. Mentalne zero, pozbyć się gościa jak najszybciej
2
@PepGuardiola1971 przecież zasady są takie same dka wszystkich
3
Dejong to jest obraz nędzy i rozpaczy
1
Szczęsny nie popisał się przy tych anulowanych bramkach
0
Jeszcze to wyrownaja, Flick sabotuje mecz zmianami w drugiej połowie
0
Bilbao jeszcze wyrówna
0
I od teraz zaczną się kłopoty Barcelony
0
Szczęsny sobie nie pomoże takimi zachowaniami, więcej szczęścia niz rozumu w tamtej sytuacji
0
Torres strzelilby tam bramkę z zamkniętymi oczami. Niech ktoś powie Robertowi że on nie gra w b klasie tylko w Barcelonie
7
Szczęsny z każdą minutą coraz pewniejszy w bramce. Ta pierwsza połowa bardzo na plus w jego wykonaniu.
0
Dawno takiej padaki nie oglądałem
0
@KrystianR optymistycznewakacje. Pl
1
Wy tu wszyscy o Olmo a ja się zastanawiam kiedy w końcu w Ciutat esportiva zostanie postawiony optymizmometr.
1
Oficjalnie, optymizm zmniejszył się o połowę
0
Nawet jeśli jakimś cudem uda się zarejestrować tych piłkarzy to Laporte trzeba wywieźć na taczce zanim będzie za późno.
3
Jak myślicie, czy jeszcze przed północą optymizm zostanie potrojony?
0
@Jonyx brzmisz jak typowy socio Barcelony
0
Który piłkarz teraz będzie chciał transferu do Barcelony, chyba tylko jakiś naiwniak.
4
Dziwne gdyby jakikolwiek trener tego nie chciał. Nie mają o czym pisać gazety.
3
@draxidox I klasycznie jedna ręką która ledwo sięga do tej kierownicy bo odklejeniec leży na tylnej kanapie. Chyba sebeek myślał że będzie oryginalnie bo jednak trzyma fajere prawą ręką a nie lewą i nie ma w kadrze sikora którego dostał w gratisie z dywanem. Edit. Prawdopodobnie wybrał prawą rękę bo na dłoni tatuaż a na lewej nie ma dziaby
1
@Barca-Messi10 Nawet gdyby Leo wybrał katar to nagrodę dla najlepszego piłkarza bliskiego wschodu wygrałby Ronaldo.
1
Uwaga, w tym "plebiscycie" ostatnią nagrodę dla najlepszego piłkarza roku Messi wygrał w 2015 roku. Później laureatem aż do 2020 roku był Ronaldo. W tym roku została dodana kategoria dla najlepszego piłkarza bliskiego wschodu ale niestety zabrakło kategorii dla najlepszego piłkarza Ameryki, Afryki czy tez Europy. Niewiarygodne co za zbieg okoliczności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Real ma socios ale też szczęście, ze Ci socios mieli takiego kandydata a później prezesa jak Florentino Perez. A Barcelona ma socios i miala Bartomeu ktorego socios wybrali na dwie kadencje. Widzisz różnice?